Rendelés külföldről

:frowning:
Hogy lett ilyen sok? Ha jól emlékszem, 70 dolláros értéket írtál. Vagy a postaköltség is vámérték növelő tényező lett?

Amennyire én tudom, a postaköltség sajnos mindig is beleszámított a vámeljárásba, azzal együttes totalt néznek :frowning: :rage:

Sajnálom én is Natulcien :frowning: Remélem, tényleg jó cuccok jöttek legalább cserébe…

Így van, sajnos a szállítási költség is beleszámít.

Fuvarparitástól függ, hogy beleszámít-e, de azt nem tudom, hogy magánszemélyeknek hogyan (milyen paritással) szokták küldeni.
De ezek szerint akkor így. :frowning:

Majd írd meg, az lett-e.:slight_smile: Engem is megvámoltak egyszer, azóta nem hagyom nekik, vagyis vigyázok, hogy a 40-45 dolláros határ alatt maradjak.
Vannak eladók, akik jó fejek és nem írják rá a pk-t, de a Posta bekéri a rendelés-visszaigazolást/egyebet, szóval nem nagyon lehet ezzel játszani (magyarul: kapja be a Posta).

Köszi csajok, aranyosak vagyok:D. Lassan megemésztem ezt a traumát:D. Mutatom mit rendeltem amúgy:

Ha bekérik a dokumentumokat, de végül áfa mentes marad, akkor ugye nem kell fizetni a postának sem vámkezelési díjat?

Nem, nem kell akkor semmit fizetni. Az szerepel majd a rendszerben, hogy Vámmentes vámkezelési indítvány stb.

Köszönöm! Ez legalább jó hír! (érik egy koreai rendelés)

Sziasztok! Én a Farsáli unicorn essence-t akarom megrendelni külföldről, de nem tudom megéri.e
Nem tudja esetleg valaki, hogy mennyibe kerül a szállítás és hogy kell.e vámot fizetni? Vagy nem tudna valaki más megoldást a termék beszerzésére? :relaxed:

Ha Cult Beautyról rendeled, akkor Angliából jön, nincs semmilyen plusz költség. 40 font (ha a nagyobbat rendeled 30 ml-es kiszerelés 50 font, vagy valami mást is a kicsi mellé) felett pedig ingyenes a szállítás is. :slight_smile:

Utána járok! Köszi! :blush::heart: De, ha esetleg valakinek lenne itt eladó, az ne tartsa magában! :slight_smile:

Gyönyörű ez a paletta, és az ecsetek is jónak tűnnek!

Nekem is nagyon megtetszett. Élőben is szép, pigmentált, no meg végre egy paletta amiben kicsit extrább színárnyalatok is vannak, és mind meleg. Nagyon jó minőség amúgy. Már 2 sminket készítettem vele, szépen keverednek és jól kombinálhatóak, ráadásul nagy mennyiség. Az ecsetek pedig száradnak, de holnap szerintem azokat is ki tudom próbálni. :slight_smile:

Ez is milyen csodálatos!!!

Az az egész kollekció csodás. Meg is lehet venni egyben mind a 4 palettát a sorozatból. Alapvetően nem drága, csak ilyen horror vámmal, szállítással:D

Uhh, 25 USD a szállítási költség? Kipróbáltam, ennyit adott ki. Hát így már meggondolandó, mert 60 USD-ért már elég sok lesz. Mint egy Huda vagy ABH paletta, ráadásul akkor már a vámon sem csúszik át.
Kár érte, mert gyönyörű!!!

Pont így számoltam én is, hogy ABH árban van, de a vám az nagyon fájt.

Mit szeretnél rendelni?

Legutóbb úgy jártam, hogy három egy db-os rendelést adtam le ugyanott, hogy a vámnak a közelébe se kerüljek (követési szám nem volt). Aha, az egyiket bekapták, és amikor lezajlott az eljárás, nem kaptam értesítőt, csak én láttam a rendszerben, hogy átvehető. A másik két csomagnak se híre, se hamva közben… mint kiderült, egybecsomagolták a 3 rendelést, ráírtak 5 dollárt. Nemigen világították át, mert rohadtul rájöttek volna, hogy nem egy cucc van a dobozban.:smiley:

Valamint az első rendelésnél ingyenes a szállítás a Cultbeautyn.:slight_smile: