Rendelés külföldről

Én is rendeltem, ugyanezt kaptam. Nem vártam meg, míg a posta értesített (amit hozzáteszek azóta sem kaptam meg), hanem minden infót beküldtem a vámkezeléshez a posta mail címére. Egy napon belül meg is jelent a követésben, hogy dokumentumok feldolgozása és vámmentes vámkezelés kezdeményezése. Érdemes amúgy inkább a posta oldalán követni a csomagot innentől kezdve. Nem tudom te mennyiért rendeltél, de 42 dollár alatt (szállítási költséggel együtt) vám és ÁFAmentes, ha hivatkozol az e-mailedben a megfelelő jogszabályra. :slight_smile:

Köszönöm a segítséget. Máris intézem amit kell. Tudom mit kell ilyenkor küldeni, volt már velük dolgom :slight_smile: De eddig ilyen e-mailt még nem kaptam. A posta oldalán semmit nem mutat a nyomkövetés eddig, ezért sem voltam biztos abban, hogy most mi a szituáció.
Köszönöm a segítséget.
Szép napot!

Igen, nekem is furcsa volt ez az “exception”-ös e-mail, de elvileg azt jelenti, hogy a vártnál később vagy egyáltalán nem fog megérkezni a csomag valami miatt (vám, visszafordították, stb.)

Azért remélem nem fog felszívódni náluk. Olyan szerencsére eddig még nem volt.

Tudtátok, hogy a cseh Sephora szállít Magyarországra? :open_mouth:
Bocsi, ha már volt róla szó, de én az előbb hallottam Módis Gabriella videójában és hátha segíthetek valakinek ezzel az infóval. Kb. 1500 Ft a szállítási költség.

6 Likes

De jó, köszi szépen!

1 Likes

Én is pont ma néztem ezt a videót. :slight_smile:

1 Likes

Jó hír, de: 314 Kč a szállítási díj Magyarországra, ami kb. 3900 Ft, ha jól látom:
http://www.sephora.cz/faq/faq.jsp?csrSub=orderDelivery&csrSection=order

2 Likes

Én tudtam, de még nem rendeltem soha. Ditke szokott tőlük rendelni. Egyszer eljön a pillanat mikor rákényszerülök az biztos.

Hú, akkor nem tudom. Módis Gabi az előbbit mondta :confused:

Igen, én is megnéztem, de az oldalukon ez az infó szerepel.
Ha valaki rendel tőlük, kérjük, hogy jelezze, mennyi az annyi. :question:

A francia ,sephora szállìt Németo- ba, 10 eurò - KB. 3000 Ft. a szállítási költség. Règebben többször rendeltem, amìg nem volt nálunk sephora.de. Pròbáljátok ki, kosárba a termèkekkel, mielőtt a fizetés következne, ki kell ìrnia, hogy mennyi a szállìtási költség

1 Likes

sziasztok! tudtok olyan webshopot, ami a teljes cerave palettát árulja, és szállít magyarországra? ki akarom próbálni a psoriasis vonalukat, de eddig csak e-bayen láttam, ahol a krémet kb duplaannyiért árulják plusz ugyanannyi pk-ért. amazon-ról meg senki sem szállít ide. és nem, a google sem segített… előre is köszi, és bocsánat ha ez esetleg nem ide tartozik…

Az iherb oldalán is megtalálható ez a márka, talán az is kapható amit keresel.

1 Likes

Nagyon fura, én sokszor rendeltem már a feeluniqueről, de sosem kellett igazolnom magam… :no_mouth:. @anon8665858, a visszaigazoló emailben jelezték azt, hogy megkereshetnek?

1 Likes

Vissza tudsz rá emlékezni, hogy a Beauty Bayről mennyi idő alatt ért ide a küldemény? 9 napja küldtek e-mailt, hogy elküldték. Ez az első rendelésem onnan és nagyon aggódok, mert még mindig semmi. :astonished:

2 Likes

Nekem onnan eddig minden pontosan 2 hét múlva érkezett meg. Már ami nem volt követéses, mert az egy hét alatt itt volt.

1 Likes

Jaj, köszönöm! Ez megnyugtató :hugs:, de az már nem annyira, hogy akkor még egy hétig a MakeUp Revolution palettámat kell használnom. :roll_eyes:

1 Likes

Nekem is két hét szokott lenni. Ne aggódj, meg fog érkezni :slight_smile:

1 Likes

Persze, tudom. :blush:
Csak hát… az elsőszülött gyereknél az ember mindig többet aggódik. :laughing:

4 Likes