Rendelés külföldről

Juvias place oldalán szokott lenni ingyenes szállítás, vagy valami nagyobb akció? Nézegetem egy ideje a palettáikat, de jó lenne egy free shippinges rendelés mondjuk. Láttam valaki árul km-en többet is, de a 10500+posta szerintem kicsit sok érte. Előre is köszönöm :slight_smile:

Gyakran szoktak akciózni, 30-40%-ot. Ingyenes szállítást sajnos még nem láttam.

Az is jó lenne :slight_smile: köszönöm a választ.

1 Likes

Most jut eszembe: érdemes feliratkozni a hírlevélre, mert volt már olyan, hogy plusz kedvezményt adó kódot tartalmazott, ami az oldalon lévő kedvezményhez hozzáadódott. Legutóbb pedig egy bizonyos összeg felett (vámhatár alatt maradtam) bazi nagy üres palettát adtak ajándékba.

1 Likes

A 40%-os akció pont jó, mert akkor postaköltséggel vámhatár alatt marad. Én a Tribe-ot vettem így, azt hiszem, lejött 8 usd és 10 volt a szállítás.

1 Likes

Köszönöm a tanácsokat :slight_smile: mindenképp feliratkozom.

@anon8665858, a Cultbeautyn az 50 font felett simán fel kellene ajánlania, hogy hozzáadjak a kosárhoz 5 mintát, nem? Nekem csak kettőt akar adni a kis izé.
És te a Drunk Elephanttól a Lala Whipped Creamet vagy a Polypeptide izémizét ajánlanád? (Kombinált vízhiányos vagyok.)

1 Likes

Nekem a HA az első lépés, utolsó előtti a TO NMF és ezután jön a szkvalán. Mondjuk jobb lenne ha összekeverném őket a tenyeremben, de sokszor nincs kedvem hozzá, így marad a rétegezés.

1 Likes

Az enyém sem, utálja ha krémes lesz a keze :laughing:

3 Likes

“… ha utána békén hagysz.” LOL.:dancing_men:

Azt hihetné egy külső szemlélő, hogy az ujjaimmal áramot vezetek a pasim arcába - ugyanis úgy néz, mint akit kínoznak, amikor TO NMF-fel bekenem az arcát. Komolyan, egy macskának könnyebb megmérni a lázát…:slight_smile:

3 Likes

Van köztetek olyan, akinek a CIB-nél van kártyája?

Jelen! (húszkarakter)

1 Likes

Brexit?! Most akkor március 29-től vége a vámmentes rendelésnek?

Nem, elvileg április 12-ig kaptak haladékot az EU-tól. Ha végül elfogadjak a kilépési megállapodást, akkor május végéig kell lezajlania a rendezett kilépésnek.
Ha nem fogadják el az angolok, akkor vagy jön egy azonnali hard brexit, vagy legalább 2 évvel meghosszabbodik az egész ideje, és Angliában is meg kell tartani az EP képviselő választást.

Ha ugyanis nem választanak, akkor nem tud felállni a következő Európai Parlament amíg tagok.

1 Likes

Ez a pontos infó:
A britek halasztási kérelme után a brexit kétlépcsős elnapolását javasolták az uniós vezetők Theresa Maynek, aki elfogadta a feltételeket. Ha lenyomja a kilépési megállapodást a brit parlament torkán a jövő héten, május 22-ig maradhatnának az EU-ban. Ha nem, április 12-ig kapnának haladékot, és addig dönteniük kell, hogy a rendezetlen kilépés tetszik-e nekik jobban, vagy pedig hosszabb halasztást választanak, de akkor EP-választást kell tartaniuk májusban.

1 Likes

Köszi szépen a sok infót! A mhelyen van egy külön határidőnk, az kavart be.
Huh, akkor nem kell giga rendelést leadnom.:smiley:

Sziasztok! Lehet, hogy volt már róla szó, csak nem volt időm végigolvasni a válaszokat, de Tatcha illetve Sulwhasoo termékeket honnan érdemes beszerezni? Most nagyon rápörögtem ezekre “sajnos”. Köszönöm!

1 Likes

Lehet, hogy már nem annyira jó a német tudásom, de úgy látom a német sephora még nem szállít Magyarországra… Pedig egészen belelkesedtem. :frowning: (Derzeit kann die Lieferung unserer Artikel nur innerhalb von Deutschland erfolgen. Falls Du per E-Mail darüber informiert werden willst, sobald wir weitere Länder beliefern, dann melde Dich einfach für unseren Newsletter an.)

A vámmal kapcsolatban annyi saját tapasztalatom van, hogy bizonyos márkák dobozait érdekes módon azonnal kiszúrják: pl. colourpop, dose of colors. Talán az első colourpop rendelésem nem nyelte be a vám, utána mindegyiket, ami éppen csak a vámhatár felett volt, kiszúrták… Szóval ha ilyen helyekről rendeltek, érdemes nagyon figyelni az értékhatárra.
Ehhez képest a párom pólót és könyveket rendelt több tízezer forint értékben az USA-ból, és a kutyát nem érdekelte a vámon.

Ami nagyobb márkákat forgalmazó webshop (természetesen ez is az Egyesült Királyságban van): a Space NK: https://www.spacenk.com/uk/en_GB/home-uk
Eléggé hasonlít a feelunique-hoz, vagy a cult beauty-hoz itt is gyakori a bizonyos értékű rendelés fölötti ajándékcsomag.

A nagyobb oldalak mellett én az utóbbi időben rászoktam bizonyos márkák webshopjaira. Ahonnan rendelek, azok hivatalosan international-ként futnak, de leginkább az Egyesült Királyságból jönnek (Tudom, hogy a brexit miatt ez problémás, de hátha valakit érdekel). Rendeltem már a
pixi beautytól: https://pixibeauty.co.uk/?forceCountry=true
Charlotte Tilburytől: https://www.charlottetilbury.com/ie
a balance metől: https://www.balanceme.co.uk/
Nagyon jó tapasztalataim voltak. Készséges ügyfélszolgálat, jó csomagolás, és a hírlevélre feliratkozva gyakran extra akciósan lehet sok mindent megvenni.
Ami problémám volt, az a szállítási információk hiánya. Volt, hogy nem tudta pontosan megmondani az ügyfélszolgálat, hogy szállítanak (kb. addig tudták, hogy egy német/magyar elosztó központig futárszolgálattal aztán nem tudták megmondani, hogyan tovább). Amit sikerült tapasztalati úton kideríteni: pixi és Charlotte Tilbury futár, a balance me posta.

3 Likes

Egy kis segítséget szeretnék kérni. Rendeltem a Juvia’s Place-tól. Kaptam egy ilyen e-mailt. Ez most azt jelenti, hogy vámkezelésre kiszedték és el kell küldenem az adatokat a postának?
Screenshot_2019-04-19-09-11-11_1555658044715
Előre is köszönöm a segítséget!