Rendelés külföldről

Nekem egy 12 dolláros és egy 26 dolláros csomagom volt, és úgy tűnik, hogy mindkettő átment a vámon minden szívás nélkül. Remélem, hogy a Kaleidossal is így fogok járni, az pont 44 dollár. :smiley:

1 Likes

Akkor talán megszűnt az átok :slight_smile: Nekem ez a 3.-ik rendelésem a Colourpop-tól,és az első,amit kivesznek …de most úgyis leállok egy kicsit a rendelésekkel(túlzásba vittem egy kicsit mostanában),úgyhogy egy ideig nem kell ilyesmin aggódnom.

2 Likes

Mire újra rendelünk meg nem lesz kérdés, hogy vámolják-e… :confused:

1 Likes

Ez mehetett volna akár a napi pozitívba is. :rofl:

1 Likes

Végül is, így is felfoghatjuk a dolgot… :laughing::laughing::laughing:

2 Likes

De még a low buy témában is lenne helye… :sweat_smile:

Ha “szerencséd van” még tele is fújják parfümmel. Nekem ugyan egyben érkezett, de mindennek LVEB szaga volt, mindent ki kellett dobnom, ami papírból volt a dobozban: az ajándék mintát, a számlát, a reklámkártyákat és a rendelt alapozó dobozát is. :roll_eyes:

Tegnap adtam le egy rendelést Lookfantasticon, és ma a semmiből egyszer, minden indoklás nélkül csak törölték a rendelésem. :open_mouth: Ráadásul egy múltkori megkésett rendelés miatt jóváírtak nekem 10 fontnyi kreditet, és azt is felhasználtam ehhez, de nagy eséllyel azt nem fogom visszakapni…

Csajok, a Deciemnel van most valamilyen vámhatár vagy akármi?

Lisa Eldridge Update: Késik az áru, ezért nem most hétvégén jönnek az új termékek. Cserébe viszont szállítanak az Eu-ba újra (Eu-s raktárból, ami a vám szempontjából jót jelent :blush:).

3 Likes

A Yesstyle csomagom Hollandiából jött.
Dumdududumduuum!:slight_smile:

9 Likes

Sziasztok, tudja esetleg valaki, hogy juliustol hogy valtozik az AJANDEKBA kapott, EU-n kivuli csomagok sorsa?
Ezekre is kell afat fizetni (es 150 euro felett vamot is)?

Nem, mert van európai oldala/raktára.

1 Likes

Sziasztok!

Képzeljétek egy AliExpress-es rendelésemet vámkezeli a posta.

Ó, akkor kezdődik. :disappointed_relieved:

Én Iherb csomagot várok, tartok tőle, hogy fennakad az is a vámon.

Space NK: Hivatalosan ők állják a vámot és egyéb költségeket, de a DPD-nél fennakadt a csomag. Az ügyfélszolgálattal egyeztettem, és azt javasolták, hogy fizessem ki az összeget, amit ők később vissza fognak utalni neki. Fizettem, az igazolást elküldtem nekik, most várom, mi lesz…

Szia! Én úgy tudom, hogy július 1-től lesz csak vámolható a Kínából érkezett rendelés. Szerintem írj nekik ezügyben.

Most is vámolható, ha nagyobb az értéke.
Ha alacsony értékű, akkor a beküldött papírok alapján nem fogják vámkezelni most sem. Csak azért bosszantó, mert ülnek rajta.

1 Likes

Egyenlőre nem kértek papírokat mert max 6000 Ft az értéke. Csak kifizettem a 7 napos szállítást és a posta 2 hete ül rajta így kár volt.

1 Likes

Igen, most még ebben ez a legbosszantóbb. Macera és időben is hosszabb.
Én nem is tudom, mi lesz velük júliustól…