Rendelés külföldről

Lányok! Mai napon megérkezett a rendelésem lookfantasticről. Kritikán aluli módon, csatolok képet is - igen, így kaptam kézhez, ahogyan lefotóztam. Konkrétan fel volt tépve a csomagolás, és látszik, hogy ezt nem csak dobálták, hanem valaki szánt szándékkal feltépte. Az az érdekes, hogy semmi nem hiányzott belőle (számlát mondjuk nem találtam). Viszont! Ami még érdekesebb, hogy volt a csomag alján egy rakat szórólap idegen nyelven, amit szerintem fel se tudok itthon használni, de én még nem tapasztaltam ilyet sem erről az oldalról, sem máshonnan (erről is csatolok képet). Szerintetek valaki azért téphette fel a csomagot, hogy beletegye ezeket a reklámanyagokat? Vagy mégis mi célja volt vele? Veletek előfordult már ilyen? Mindenesetre szerintem írok a lookfantasticnak, hogy mégis mi ez.51447750_297583557613019_3612485903060041728_n 51489245_310099576306700_5317568665233653760_n 51677691_240009186881617_8849934384338305024_n 51962244_231992487743461_8826287969443774464_n

Jézusom… még jó, hogy nem hiányzik semmi. A posta vitte ki vagy futárszolgálat?
Valaki itt írta, hogy rendelt Lookfantasticról és nem volt vele gondja.

Hmm, ez nagyon furcsa, megértem a felháborodásod! Az egyetlen pozitívum, hogy nem tűnt el belőle semmi.
Viszont szerintem nem a prospektusok miatt tépték így fel, mert ha jól látom a képet telefonon, angol nyelvűek, és ebben az állapotban nem érkezett volna hiánytalanul meg a tartalma szerintem.
Milyen cég hozta ki?

Nekem épp most van úton egy Lookfantastic rendelésem… Viszont szerintem a szórólapokat nem utólag tették bele, fontban vannak az árak rajta, szerintem csomagolás előtt kerülhettek bele. Jól tetted, hogy írtál a Lookfantasticnak, kíváncsi leszek a válaszra, én eddig nagyon korrektnek hallottam őket ismerőseim, barátnőim által. Még szerencse, hogy nem tűnt el semmi.

Én is rendeltem már innen és semmi probléma nem volt vele.
Párom cégéhez rendeltem, mert ott egész nap át tudják venni. Sajnos nem tudom, hogy futár vagy posta hozta ki, de az irodavezető vette át, úgyhogy holnap kiderül, mostmár én is kíváncsi vagyok.

Igazatok lehet, hogy nem utólag tették bele, de eddig sosem volt így “teleszemetelve” a csomagom.

Nekem múltkor a Deciem csomagom egyik fele nem volt leragasztva, és simán bele lehetett volna nyúlni :smiley: De nem hiányzott semmi és nem volt benne semmi “plusz” sem, mint neked @petoandi. És miket rendeltél, ha nem titkos? :slight_smile: Avagy várjunk az unboxing topikban? :smiley: Most megnéztem ezt az oldalt és egész jó áron vannak a dolgok, meg ugye UK-ből jön, ki is néztem egy-két dolgot. Elég durva, hogy alapból ingyenes a szállítás is.

Nem titkos, megyek is át az unboxing topikba :smiley:

1 Likes

Hülye vagyok, összekevertem a Beautylish-sel a Lookfantasticot, bocsánat…

Arról írok, elvileg UK-ből jön a csomag meg az árak fontban vannak. Vagy valamit benéztem? :smiley:

Neem, én vagyok a hülye, bocs.:slight_smile:

Oksi, tárgytalan! :slight_smile: Épp nézem a beauty boxot, csak 13 font és free delivery… Csábító, de tuti kifognék egy-két haszontalan terméket is.

Még sose rendeltem semmilyen boxot vagy kalendáriumot, pont ezért. Már Jeffrey Starnak is van mystery boxa, meg a Colourpopnak, de erős maradtam (mert az áfára gondoltam…).:slight_smile:

2 Likes

Colourpoposnak nagyon jó volt a tartalma, nézegettem a képeket és hm… :slight_smile: Engem is főleg az áfa tartott vissza :smiley:

Meg se mertem nézni, azzal hatottam a rosszabbik felemre, hogy rengeteg termékkel imádom már így is a márkát.:slight_smile:

1 Likes

Tök jó ez a lookfantastic! Megtaláltam a régi kedvenc alapozóm megújított változatát (Maybelline Dream Satin Liquid) és csak 8 font.:hushed:

A Lookfantastic veszélyes hely… Állandóan akcióznak. Mindig ajándékokat küldenek.

2 Likes

Én is most fedeztem fel magamnak a Lookfantasticot… Az ingyenes szállítás és a folytonos akciók nagyon csábítóak. Nem bírtam ki és előfizettem a boxra is, most várom a másodikat. Nagyon tetszik, még maga a doboz is gyönyörű és masszív, nem is dobtam ki :grinning:
Egyébként meg tök jó, mert pl most ki akartam próbálni a Loreal új Infallible alapozóját, de itthon nagyon szegényes a választék, 4 szín elérhető összesen. Szerencsére az oldalon sokkal több volt fent, és az itthoni 5500 Ft-os ár helyett kb pont a felét fizettem…

2 Likes

Tényleg nagyon szép a doboz, néztem vidit a februáriról, azt hiszem majd én is előfizetek egyszer :grinning:
Hát nem semmi az árkülönbség az tuti, én Bourjois alapozó árát hasonlítgattam…

Minek nyitottam meg a Lookfantasticot…

2 Likes

Ne felejtsd el használni a kuponkódot :grinning::grinning:

1 Likes