Project panning

Akkor lehet, hogy nálam is most fog beindulni az intenzívebb gyűjtögetés :smiley: Számomra viszont a pirosító vagy bronzosító elhasználása ér fel egy sci-fivel. Mondjuk pirosítót inkább csak télen használok, de bronzerben képes vagyok akár megfürödni is, mégis alig látszódik a nyoma :smiley:

3 Likes

Múltkor ugye meséltem hogy rám az összes sminkdiéta úgy hat, hogy csakfizikailag jobban tetszenek tőle a dolgok, és annyira csábítanak a dolgok, hogy ilyenkor első cheat day alkalmával elvetem a sulykot, és veszek valamit amit aztán később nem használok…
Hát megtörtént. Hat folyékony rúzzsal jöttem kiküldetésre, aztán amikor már 12 volt, akkor úgy voltam vele, hogy sok is volt, meg elég is volt, nemveszektöbbrúzst. El is ajándékoztam 3at, egyet meg eltettem szuvenírnek. És bírtam is… teljes 3 napig…
Azóta rendeltem magamnak egy második neon palettát, holott még az első sem érkezett meg, de ebben VAN KÉK (pedig le kellene szoknom a kékről). És emellett folyton kínoz az a 4 rúzs, amit nem vettem meg, holott ebből 2 biztosan nem áll jól, 2 meg szürke/ezüst, amit meg biztosan nem használnék ki… Ja meg még 3 szájfényre is áhítozom, pedig a szájfényeket nem is szeretem. És akkor azt nem is számolom, amit majd otthon akarok megvenni…
Nehéz egy sminkgyűjtő élete, az hétszentség.

8 Likes

Nagyon ismerős ez az érzés… És a fogyókúrához való hasonlítás is :sweat_smile:.
Sajnos ahogy írtam korábban nem menne a project pan. Viszont gondolkodtam rajta, mivel lehetne mégis kicsit racionalizálni a készletem. Nemrég szelektáltam a rúzsaimat, és rájöttem, mi segíthetne. Legalábbis nekem. Felírtam azokat a termékeket egy listára, amiket nagyon szeretek, és kizárólag azért dobtam ki, mert megromlottak. Ez két szempontból volt hasznos: egyrészt, nem rohantam hanyatt-homlok bszerezni a pótlást. Van időm felmérni, tényleg annyira hiányzik-e az a termék, mint amennyire gondolom. Másrészt van egy listám, ami alapján pontosan tudom, mire van szükségem. Ha egyszer rendelek, jóval célirányosabb lehetek. Legalábbis nagyon bízok abban, hogy az leszek. :blush:

3 Likes

Néhány termékkel még beszállok! Egy darab púderem van, ezért az nem nagy dolog, viszont érdekes és motiváló lehet talán látni annak is a fogyását. Egy Rimmel pirosítót lassan két éve használom, de alig fogy (ami azért is baj, mert hirtelen másik 3 pirosítóval gazdagodtam, így most erre ráállok, a szavatossága is kb márciusig tart, bár nem hiszem hogy sikerül addig elhasználni. Kiválasztottam egy folyékony rúzst is, amiből már sok nincs hátra: Max Factor Lipfinity. Nagyon tartós, régebben szerettem, viszont azóta vannak már kényelmesebb (igaz kevésbé tartós) viseletű rúzsaim. Egy Trend it up szemhéjpúder és egy Astor körömlakk került még a listára, illetve néhány bőrápolási termék. Hamarosan hozok képeket is.

2 Likes

Az jutott eszembe, hogy milyen jó lenne egy tali, mint a bloggerek szokták (volt róla már szó :slight_smile: ), elvihetnénk a kevésbé használt cuccainkat, és lehetne csereberélni, hátha valakinek pont az kell ami másnál áll hónapok óta a fiókban :slight_smile: Csak sokan más-más városból vagyunk :frowning:

6 Likes

Hmm, ez is nagyon jó ötlet!

Én abban is benne lennék, hogy felsoroljuk lista szerűen (akár fotókkal) amiket eladni nem szeretnénk, kidobni sajnálunk, aztán ha valaki rárepül itt akkor az övé :slight_smile: Sajnálom kidobni pár dolgomat, pl. Revolution paletták, de a kutya sem veszi mert tele velük a zsibi :grin:

5 Likes

Elég sokan vagytok pestiek. Ott még van esély…

Szerintem én a Colourpop palettámtól meg fogok válni. Egyszerűen nem tudok ráhangolódni. Pedig szép, meg minden, jó minőség is. Nem értem magamat. Talán az öregség…

2 Likes

Nincs meg köztetek a kémia, van ilyen :slight_smile: Nekem ilyen lett végül a Morphe x Jaclyn Hill. Klassz paletta, örültem neki mint maki a farkának mikor megérkezett, de mindig mást vettem elő, igen keveset használtam végül. Itt adtam el zsibin múlt héten.

2 Likes

Melyik ez a paletta?

1 Likes

21

5 Likes

20190801_150205
Haladok! Trend It Up Blotting púder, a munkahelyen tartom gyorssegélynek.

7 Likes

Gratulálok, jó eséllyel elhasználod hamarosan! Még augusztusban belehúzol :wink:

2 Likes

:smile: Ez nagyon jó megfogalmazás! Tényleg így van valahogy. :slight_smile:

1 Likes

Sziasztok!
Elhasználtam egy Pantene sampont, illetve már majdnem 2 tusfürdőt :slight_smile: Egyelőre ennyit sikerült a készletből elhasználni :D.0

1 Likes

Egy porszem se maradhat benne!

1 Likes

Néhány kép a kiválasztott sminkjeimről, állapotukról:
IMG_20190803_111556
IMG_20190803_103543
IMG_20190803_111543 IMG_20190803_103618
IMG_20190803_111530 IMG_20190803_103628

8 Likes

Sok sikert a termékek elhasználásához, alig várom már hogy lassan a folyamatot :smiley:

1 Likes

Írtam neked privátban :slight_smile:

1 Likes