Project panning

Töltsön el büszkeséggel, hogy elhasználtad! :clap::clap::clap: Ahogy kinéz csak azt mutatja, hogy jól szolgált.
Amit meg más gondol róla, az az ő baja :stuck_out_tongue:

2 Likes

Sziasztok! Eddig csak olvasója voltam a fórum beszélgetéseinek, viszont nem mertem becsatlakozni. A sminkmániám hasonló a tiétekhez, viszont sajnos sokkal kevesebb termékkel rendelkezek (egyetemista vagyok és nincs annyi szabadon elkölthető pénzem). Viszont ennél a topiknál azt éreztem, hogy végre becsatlakozhatom, ugyanis azt a kevés terméket amim van nagyon nagy szerettel használom, és különleges boldogsággal tölt el nézni, ahogy fogynak. Régebben sok project pan videót néztem és rájöttem, hogy a sminktermékek akkor a legboldogabbak, ha használjuk őket. Ez a jelenlegi szemhéjpúder kollekcióm. Egyrészt remélem, hogy hamarosan bővülni fog, másrészt örülök a mennyiségnek, mert néha még így is elhatalmasodik rajtam a bőség zavara.
20190730_122326

15 Likes

Pedig nyugodtan becsatlakozhatsz más topikokba is! Szerintem itt mindenkinek a sminkkészlete sok-sok év alatt nem pedig egyik napról a másikra gyűlt össze. :relaxed: Neked még van időd gyűjtögetni bőven! :wink::wink:

6 Likes

Köszönöm a kedves szavakat, most már aktívabb leszek az biztos :blush:

1 Likes

De jóó :slight_smile: . Én is egyetemista vagyok, én ősszel szeretném megvenni az első palettámat. Szerintem egyetemistaként ez sok palettának számít ami neked van :smiley:
Majd idővel lesz több is, mikor megengedhetjük magunknak, te ezt nem így gondolod? :).
Nagyon szépen elhasználtál már sok színt :).
Milyen sminket szoktál csinálni? :slight_smile:

2 Likes

Pontosan! A két revolution palettára is csak csorgattam a nyálam, aztán mindig azt mondtam magamnak, hogy vannak fontosabb dolgok amire költenem kell. Végül a párom lepett meg mindkettővel, mert már nem bírta elviselni, hogy minden nap mutogattam neki, hogy milyen szépek :smiley: főként natúr barnás valamint sötétebb sminkeket szoktam készíteni zölddel vagy lilával, azokban érzem magam a legjobban. Emellett körülbelül 15 éves korom óta állandó társam a tusvonal, anélkül lassan már el sem indulok.

4 Likes

Ez de aranyos a párodtól :blush:.

1 Likes

De jó vagy. Üdv köztünk:). A Fortune’S Brave vagy mi a neve nekem is meg volt. Szerettem, de aztán elajándékoztam. Képzeld nekem egyetemistaként semmilyen palettám nem volt:). Majd alakul az a gyűjtemény idővel:).

3 Likes

De tényleg! @Natulcien nek igaza van! Nekem is csak 49 évesen lett meg az első palettám! :smiley: De most aztán beleadok apait-anyait! :smiley:

2 Likes

Minden elismerésem az üres panekért, olyan jó ilyeneket látni!
Én már annak is örülök, ha látszik a görbület egy-egy festéken (kivéve a GoT highligter palettámat, ott nagyon ügyelek, hogy csak a sarkakról vegyem fel a port, és amíg lehet, addig középen megmaradjanak a sárkánytojás minták :rofl:).

3 Likes

Köszönöm szépen a kedves és támogató szavakat! Eleinte nekem is rossz volt látni, ahogy fogynak a termékek, de aztán megláttam benne valami különleges örömforrást. Arról nem is beszélve, hogy az egyik palettám végéhez közeledve már egyre jobban indokolttá válik bűntudat nélkül újat venni :smiley:

2 Likes

Annyira átérzem ezt a fajta perverz kielégülést, amit egy üres termékes doboz, pan, csomagolás ad. Ennek szerintem a pszichológiája is tök érdekes, hogy meg kell tanulnom nekem pl. élvezettel használni a termékeket,majd elengedni, azzal, hogy elfogyott és élvezni a folyamatot vele. Nem tartogatni, alkalomra, nem gyűjteni, hogy ha kell akkor tuti legyen. Nem félni, hogy mi lesz, ha elfogy és nem találok jobbat, szebbet, megfelelőbbet. Nekem segít lazítani, és elengedni és élvezni a folyamatot ez a fajta önmegtartóztatás, hogy nem vásárolok és maga a project panning is.

6 Likes

Tökéletesen leírtad az érzéseimet! Emellett pedig büszkeséggel tölt el, amikor valamit sikerül elhasználnom. És mivel a páromtól kaptam őket, ezért ő is örömmel nézi, hogy használom is azt, amit ajándékozott nekem. Néha mondja is, hogy ha így haladok, akkor karácsonyra vehet megint újat :grin:

6 Likes

Kedves barátod van:). Nekem sajna a környezetemben senki nem mer sminket ajándékozni, mert félnek, hogy nem találják el az ízlésem, hiába mondom, hogy én mindennek örülök:D:D. Na, de nem is baj, mert legalább használom a meglévőket. Alig várom, hogy befotózzam a legközelebb megüresedő krém highlighterem, meg szemöldökformázóm. Másnak még nincs esélye elfogyni.

3 Likes

Nagyon várom már a képeket :heart_eyes:

1 Likes

Ugyanezt csinálom a Got highlighter palettával :smiley:

1 Likes

Megnyugtat a tudat, hogy nemcsak én vagyok ilyen zakkant (bocs). :joy:

2 Likes

Nem vagy zakkant :kissing_heart::grin: az a zakkant Aki megveszi a palettát/ kat, nézegeti swatcholja, azután eladja mert vagy duplán van meg vagy rájön hogy nagyon sok es csak 2 szeme van - vagyis szerény személyem

5 Likes

Írhatnám, hogy sajnálom, de nem lenne igaz. :wink: :heart:

Egyáltalán nem kevés a gyűjteményed. Én 35 éves vagyok, és 5 éve kezdtem komolyabban vásárolni. Addig csak mono szemfestékeim voltak, meg az alap felszerelés: tus, szempillaspirál, 1-2 rúzs, 1 db alapozó. Régen még pirosítót sem használtam. 5 év alatt gyűjtöttem össze azt ami most van, időközben nagyon sok terméktől megváltam, eladtam, elajándékoztam.
Teljesen megértelek, én is nagyon szeretek elhasználni termékeket, nagyon jó érzéssel tölt el, hogy nem vettem meg feleslegesen. Eddig palettát még soha nem tudtam teljesen elhasználni, csak egy-két színt. Viszont volt már pirosító, bronzer, púder amit maradéktalanul elhasználtam.

3 Likes