Piactéri furcsaságok 38521. változat

Nekem ez amúgy tetszik :smiley: Őszinte és vicces is :smiley:

2 Likes

Nekem is bejön, a többi szösszenete is nagyon jó, jókat derültem rajtuk :smiley:

2 Likes

Leütöttem nála a Colourpop Disney Princess palettát. Nagyon aranyos, kedves lány.

2 Likes

Mondjuk ez nem piactéri furcsaság, hanem egy furcsa profil:
https://kremmania.hu/profil/viktor1994
Nekem olyan marketing-szagú.

1 Likes

Szerintem ez kamuprofil, ahogy az itteni vélemények egy részének szerzői is… https://kremmania.hu/kremek/dermedic-hydrain3-hialuro-szerum
Egy arcra való termékbe amúgy miért kell DMDM Hydantoin?

1 Likes

ezeket a kamu véleményes topikba gyűjtsük: Kamu vélemények

1 Likes

Uh tényleg, bocsesz.

Amikor valaki egy parfümös kupakját árulja… ez csak nekem fura?..

1 Likes

Régebben használt persze csak 1x-2x amuage szappant is árultak :smile: Nekem tuti fura a kupak :smiley:

3 Likes

Nem annyira, mert ha tesztert veszel valami drágább parfümből sokszor nincs hozzá kupak. :slight_smile:

3 Likes

Wow, nem tudtam, hogy ebben bizniszlehetőség rejlik, köszi.:slight_smile:

1 Likes

Nekem az ára fura. Én odaadnám ajcsiba a kupakomat, ha már nem kell. Vigye akinek fontos és legyen boldog. De 3000 egy kupakért és még posta is esetleg? :face_with_raised_eyebrow:

6 Likes

Bocs csajok, az sem normalis, akinek ez megeri…ha 3000 ft belefer egy kupakra, akkor nalam beleferne egy origi parfum is kupakkal🤣

6 Likes

Ezen nekem is megakadt a szemem. Kétszer is meg kellett néznem, hogy jól látok e?:sweat_smile:

1 Likes

Sziasztok!

Ami engem nagyon dühit az az,hogy vannak eladók akik nem válaszolnak a kérdésekre. Ha valamit szeretnék megvenni és információ kellene még róla kérdezek , de nem válaszol. Nekem ez nem tetszik persze nem várom hogy rögtön írjon csak azt ,hogy legalább válaszra méltasson. Biztos régimódi vagyok.

2 Likes

@Anilorak, lehet nem veszi észre amit írtál, azt hiszem nem kapnak róla értesítést.

3 Likes

Így van, értesítés nem jön e-mailben. Ha valaki nem látogatja minden nap a krémmániát, akkor nem tudja, hogy jött kérdés az eladó termékéhez.

6 Likes

Hu parja a parfumkupaknak a parszor hasznalt, de kimosott puder puff 5000ert :joy:

8 Likes

És a legjobb az, hogy újonnan még olcsóbb is…

2 Likes

Igazad lehet,de hetekig.

1 Likes