Piactéri furcsaságok 38521. változat

Te vagy a 4 uj vetelebol a 2?:grin:

nem, tavaly nyàron ès tavasszal vàsàrolt tőlem .

1 Likes

Szerintem mindenkinek van jó és rossz időszaka, a kérdés, hogy kezeli a kritikát. Az az érzésem, hogy sokan úgy kezelik a dolgot, hogy inkább csinálnak egy másik felhasználót. Nem feltétlenül akarják megvezetni ezzel a másikat, csak kicsit jobb színben szeretnék feltűntetni magukat. Viszont ugyanúgy hullámzó marad a “teljesítményük”, így előbb utóbb újabb és újabb felhasználók lesznek.

3 Likes

Én is kaptam egy negatív értékelést, csakis azért, mert mindenképp személyesen akarta átvenni a palettát. Írtam neki, hogy megpróbálom, de nem ígérem, emlékeztek, május vége, apum temetése. 2 nappal temetése előtt anyum szívinfarktusa, akkor már nem is foglalkoztam km-mel ,zombi üzemmódban voltam napokig. Mire írtam volna neki, hogy sorry ,nem vagyok megbízhatatlan, addigra ott ékesedett a negatív értékelés…Igazából nem tud meghatni ezért nem fogok új profilt készíteni ,ott a többi értékelés. :blush:

6 Likes

Leütöttem két terméked zsibin. Csak azért írtam, mert hallottam előfordul, hogy nem érkeznek meg róla az e-mailek :slight_smile:

3 Likes

Nem egy Gábor nevű férfiról van szó? :slightly_smiling_face:

2 Likes

De :blush: igen.

megèrkezett, köszi :+1::blush:

1 Likes

Én is vásároltam tőle, pontosabban cseréltünk. Először féltem találkozni vele :smiley:, mondván sminkmániás pasi? De minden rendben volt, nagyon kedves volt!

Erre tavaly bementem egy gyors étterembe és legnagyobb meglepetésemre őt pillantottam meg, ott dolgozott. Valószínűleg nem emlékezett rám, de annyira kedves volt minden vendéggel!

6 Likes

Sziasztok, kb két hete leütöttem egy parfit, visszajött hogy a vásárlási szándékomat elfogadta az eladó. Írtam az emailcímre, semmi. Írtam mégegyszer, semmi. A KM-en egy másik eladó termékéhez is írtam, hogy próbálom vele felvenni a kapcsolatot, semmi. Ilyenkor mi van…? :frowning:

Pfff, szerintem akár írhatod is a negatív értékelést. Tegyél még egy próbát az e-mailben azért, hátha.
Nagyon dühítő helyzet p :frowning:

Persze, még megpróbálok írni neki…mindig arra gondolok, hogy ki tudja mi történhetett, ami miatt kisebb gondja is nagyobb most ennél…remélem nem így van és csak szimplán hanyag.

2 Likes

Ahogy láttam volt itt korábban szó egy bizonyos felhasználóról, aki rendszerint új profilokról vásárolt/árult highend dolgokat…pár hete megvette a CT alapozóm, erre ma mit látok a zsibit böngészve? Visszanéz a hirdetéshez készített képem, közel ugyanazzal a szöveggel, amit én írtam anno az eladáshoz, csupán ezúttal a vásárlómtól.
Nyilván szíve joga eladni, de ugyanazzal a képpel és leírással…? Nemár…vagy ez csak szerintem furcsa kicsit?

2 Likes

És legalább drágábban, mint ahogy megvette?

Nem, az ár jóval alacsonyabb, mint amennyiért én eladtam neki.
Látom több terméket is az előző eladó képével hirdet, de semmi szabálytalan (tudtommal) nem történik, csak szimplán furcsa. Nekem legalábbis.

1 Likes

jaj, o nekem nagyon furcsa ember…es ahogy itt visszaolvastam, sokunknak az🤔

2 Likes

Egyszer egy nő egy Facebook csoportban az én KM piacteres fotómmal hirdetett egy terméket. Pont észrevettem, és amikor rákérdeztem, hogy ezt mégis hogy képzeli, akkor az volt rá a válasz, hogy “hát, csak a Google-ben találtam ezt a fotót”…
Tényleg nem értem, hogy miért nem tudnak sajátot készíteni. Butatelefont használnak, amin nincs kamera, vagy mi?

4 Likes

Ezt én sem értem soha. Sokkal egyszerűbb egy gyors fotót lőni, mint neten visszakeresni egy hirdetést és onnan lementeni.

1 Likes

Arról nem is beszélve, hogy ha nem bontatlan termékről van szó, nem a valós állapotában próbálja eladni.

1 Likes

Nem furcsaság, inkább piactéri vallomások is lehetne:

https://kremmania.hu/elado/cseri88-makeup-revolution-soph-eyeshadow-palette

Megnéztem az értékeléseiben lévő eladásait, ott is akadnak ilyen olvasmányos “vallomások” :smiley:

7 Likes