Piactéri furcsaságok 38521. változat

Úgy látom ez lesz a legtöbbet látott furaság idén :woman_shrugging:

piactérfuraság

4 Likes

Most én jelentettem. Általában nézelődök csak a zsibin, nade azért… Talán ezt nem kéne.

2 Likes

Én is jelentettem… nem kéne ennek elszaporodnia…

2 Likes

Valahol igazat kell adni a szigorotoknak. Egy het alatt “lejar” a hirdetese egy-egy termeknek. Turelmetlen es lusta, aki ezt nem tudja kivarni, hogy ujbol, a csokkentett arral feltegye oket…Es az is, igaz, hogy az arat barmikor lehet valtoztatni…

Mondjuk en az “uveges fotoval hirdetett, de, amikor rakattintasz, akkor derul ki, hogy fujos” kategoriat tennem el valami kulon “sample” reszbe az osszes termekmintaeladoval egyutt. Nekek ezek nem onallo termekek. Aki meg ilyet adna el, vagy keresne, nem kellene egy nagy halmazban keresgelnie, lehetne ra kulon "ful":innocent:

6 Likes

Igen, szerintem valahol ez nem is arról szól. Egyszerűen az akcióvadászatra mennek rá. Sokkal jobban hangzik, hogy ma 20% kedvezmény van mindenre. És erre a hirdetésre valószínűleg többen kattintanak, mint a leakciózott újra feltöltött termékekre.

Ó, tényleg…
Mondjuk nekem az is furcsa, amikor valaki az ajándék koreai mintákat testi fel többszáz forintokért… De ez csak egyéni dolog, mindenki abból csinál pénzt, amiből akar.

1 Likes

de mintákat lehet egyben is venni tízesével vagy többet is (drágább koreai cuccokat én pl így veszek inkább), lehet valaki mondjuk rendelt 10 bb-krém mintát, nem lett jó és a maradékot elpasszolná… de lehet csak túl jóindulatú vagyok :’)

3 Likes

Hat, tudjatok, amikor a gyogyszertarban arult borapolo markak termekmintaibol elado 5 db, ami ingyenesen elhozhato…(De itt meg lehet, en vagyok "rossz":innocent:). De ezzel sincs bajom tulajdonkeppen, csak legyen ra kulom “fül”. Az nem termek, az minta.

2 Likes

Nekem egy kérdésem lenne: Július 5-én leütöttem egy highlighter-t és az eladó még mindig nem hagyta jóvá az eladást, de el se utasította.

Gondolom vagy nem néz email-t, vagy elolvasta és aztán elfelejtette.

Tényleg szeretném megvenni, ezért még nem akarom negatívan értékelni.

Ilyen esetben tudok valamit csinálni, vagy semmi esélyem?

Nem lehet, hogy nem kapott róla e-mailt? Pár hónapja voltak ezzel kapcsolatban gondok.

Szerintem varj, aztan ha nem jelez semmilyen modon, van lehetoseg ertekeles nelkul is hagyni visszajelzest rola. Azert lehuzni-velemenyem szerint-eladokent ot nem fair, mert nem hagyta jova, de az inaktivitast jelezni masoknak negativ felhang nelkul lehet.

1 Likes

A termék alá kommentben tudsz írni, úgy lehet el tudod érni.

1 Likes

Véleményezni csak akkor tudod, ha jóváhagyta, nem? Ez esetben szerintem az emailekkel lehet valami…

1 Likes

Anélkül is lehet, 5 nap után azt hiszem engedi, hogy írj értékelést. Egy ecsetnél volt velem így, de ott a lány megadta az email címét, lebonyolítottuk a dolgot, de sose hagyta jóvá. Én írtam azért értékelést, hogy sikerült megvenni a terméket :slight_smile:

2 Likes

Köszönöm a javaslatokat. Már írtam neki a termék alatt, hátha azt látja majd.

Még mindenképpen várok, mondjuk július végéig, aztán max csillagok nélkül értékelem.

1 Likes

Ahhaaaa, na ezt nem tudtam. Köszi!

1 Likes

Igazán nincs mit :blush:

Egy kis tortenet; volt egy nagyon klassz elado (ferfi), aki igazan kedvezmenyes aron adott tovabb highend cuccain, szerintem anno sokan vasaroltunk tole ezt-azt. Aztan azota mar 2szer masik felhasznalo nevvel, de az email cimeiben, amiket itt megad, tovabbra is noi nevekkel, regisztralt mar az elmult evben. Ez mar eleve furcsa. Torli a fiokjait rendszeresen. Ja, es most jon a kerdes: mikor most eppen ismet uj felhasznalo volt, vasarolt tolem ugy 17-en, hogy csak a jovo honap 10en fizet, persze lemondta. Kicsit olyan, mint a Salimar nevu felhasznalo, aki jo elado, de szornyu vevo es mindig torli magat, majd uj fiokkal lep vissz es kezdi a nullarol. Ti is talalkoztatok mar ezzel a tipussal?

2 Likes

Tőlem vett 1-2 cuccot, és ugyanolyan villámgyorsan utalta, mint ahogy az eladàsait rendezte. Egyből, ahogy a számlaszàmot megkapta.

1 Likes