Piactéri furcsaságok 38521. változat

Jó ötlet ez a print screen, jobb mint a link, így talán nem gyűlnek ide az éhes vadak, mert vérszag van :smiley: Így nincs “hiszti” az eladás rontása miatt vagy mi is volt nagy gond a múltkor.

Direkt úgy csináltam, hogy az eladó neve ne látszódjon. Senkit nem akarok befeketíteni. Csupán furcsa az egész. Plusz a múltkori sem hiányzik…

1 Likes

Igen, tudom, hogy nem akarnál senkit se feketíteni, ezért is írtam, hogy jó ötlet, ahogy csináltad, ha látok furaságot, én is tuti így csinálom. :slight_smile: A vadakra a múltkori trollokra gondoltam, hú így elolvasva lehet félreérthető a kommentem :open_mouth: Bocsánat érte.

Értelek, nem volt félreérthető. Múltkor én csak a káoszra figyeltem fel, aztán meg a lezárt topikra.

1 Likes

Olyan lehet hogy eltűnik a cucc, amit szerettem volna megvásárolni? Ilyenkor elutasítják a megvételét?

Szerintem ha elutasítják, akkor nem történik semmi, egyszerűen visszakerül az eladók közé. Legalábbis számomra így lenne logikus…

De közben a krémmánián vevő dolgokhoz meg hozzászámolta :thinking:. E-maileket viszont nem kaptam még a visszaigazolásról. Így lehet sajna két ugyanolyan cuccom lesz :sweat_smile: hát mindegy.

Szia, megvan még az Absynthe…?

1 Likes

Szia @zsazsi1 ! Igen, teljes kihasználatlanságban a paletta szégyensarkában :slight_smile:

Azóta @Alsace hatására még egyszer próbálkoztam vele de nem melegedtünk össze. Így néz ki most:IMG_20200714_194907

1 Likes

Szégyensarok, szegény :smiley: Nekem ott a Pegasus volt, bár én megszerettem időközben :sweat_smile:

Ez csak nekem furcsa? Végül is a zsibi nem egy bolt vagy ilyesmi… :thinking: Vagy mehetne az Akciók - Tudsz róla topicba? :smiley:

akció

1 Likes

Ez nem szabályos, az biztos. Az akció nem egy krém, sminktermék, vagy akármi, hogy külön fel lehessen tölteni.

5 Likes

Az ilyeneket én mindig jelentem. Mindig odaírják, hogy ne jelentse senki, de ez nem szabályos. Lehet kicsinyes vagyok, de ez van.

6 Likes

Mondjuk a ne jelentsd is elég beszédes… biztos volt már hasonló poszt csak nem láttam/tuk, mert mást is zavart.
Máskor én is fogom ha látom. Szerintem nem vagy kicsinyes, egyetértek veled és Dunaimanoval is.

2 Likes

Nem kötekszem, csak beugrottam az eladò dolgokhoz. Ki is lèptem, mert morgok. UD Gwen Stefanie paletta- “ùj”. 15.000- èrt. Amit fontos tudni ròla, hogy ez egy 2015- ös!!! Limitàlt kiadàs volt. Ùj maximum a por rajta. Teljes megtèvesztès. Nem hasznàlta, de az nem jelent ùjat. Ha odaìrnà, hogy 4- 5000- èrt vihető gyűjtőknek vagy kipròbàlni, azt mondom rendben van… A màsik: ud on the run- 2014- es LE. !! Szàjfèny, ceruza, spiràl nincs benne, szemfestèk hasznàlt, megvette 2019 elejèn , hasznàlta, eladja most 500 ft- tal olcsòbban. :grimacing::exploding_head: sztem nem veszik mag, hiszen az előző eladò is Kb. 2 èven àt hirdette. :grin:

4 Likes

Sziasztok,
Ritkan irok a forumba, de szoktam olvasni es vannak kedvenc temaim es felhasznaloim :blush::blush:
Most tanacsot es megnyugtatast kernek.
Feltettem par dolgot eladasra es rogton le is utotte egy nagyon jo referenciakkal rendelkezo lany az egyik uveges illatot. A pontjai, janlasok alapjan jovahagytam. Rogton jott is told mail, hogy veletlenul utotte le de foxival erdekli. Megirtam neki minden adatot es kerdeztem, hazhoz vagy automataba keri.
Ez tegnap reggel 8-9 korul tortent es azota nem irt valaszt, csak az o elso mailjet kaptam, hogy vegulis veletlenul csapta le de koszoni a jovahagyast.

Azota irtam egy mailt, hogy ha meggondolta es megse keri, nekem az se gond, jelezze. De csend van.

Hany napig kell varnom a jelentkezesre? Meddig probaljak turelmes lenni?

1 Likes

szerintem simán meglehet, hogy csak sok a dolga, nem ér rá stb, én ilyen esetben megírnám, hogy ha mondjuk szerda estig nem válaszol, akkor felteszed újra zsibire és nem küldöd el neki

4 Likes

Köszi, ilyesmire gondoltam, mert en se varok orokke, foleg ha nem ir vissza (ennyi ideje azert legyen szerintem annak, aki kremmanian nezegeti a zsibit :blush:). Lassan adok neki egy hataridot… :roll_eyes:

Na már meg is oldódott. :blush: A referenciáknak volt igazuk.

1 Likes

Èn is ezt szoktam, ìrok hogy jelezze ha nem kèri, hogy fel tudjam rakni ùjra eladàsra,adok egy hetes hatàridőt, ès mindig jön rà vàlasz :blush:

1 Likes