Parfümök világa

Köszönöm, valahogy az állandókról sejtettem is, hogy nem tartósak. Végül Rituals-t rendeltem kis méretben, aztán meglátjuk, mennyire válik be.

https://www.youtube.com/watch?v=fz7WxlHRfAc

Jó ízlése van a palinak :smiley: de a mainstream édességeket nem pártolja… pedig az “átlagos férfiak” szerintem nagyon is vevők az ilyesmire :slight_smile:

1 Likes

https://www.youtube.com/watch?v=CUD6vzTdxeQ

Ebből a videóból kiderül, kinek milyen illata volt az esküvőjén az angol királyi családból?
Engem mindig nagyon érdekel, vajon a celebeknek milyen illatuk lehet, de erre nem nagyon szoktak rákérdezni egy-egy interjúban :grinning: pedig érdekelne :grinning:

De, ha már az esküvői téma: Nektek mi volt az illatotok a nagy napon? Nekünk pont április végén volt az esküvőnk, és Trussardi Delicate Rose volt a választottam :star_struck:

1 Likes

Én már nem emlékszem. :laughing:
Biztosan volt valami, de 20 év távlatából a csoda tudja. :see_no_evil: :woman_facepalming:

1 Likes

Én sem emlékszem így 26 év után már ,de nem volt külön esküvőre vásárolt parfümöm. Igaz akkor még nem is volt ez annyira divat.

Sziasztok!

Keresgéltem nyári parfümöt. :slight_smile:

Az Elizabeth Arden Green Tea nekem is nagy kedvencem, ez volt a legelső igazi parfümöm (a bátyámtól kaptam karácsonyra valamikor az általános iskola végén). Sokat kísérleteztem a flankereivel is, a Revitalize még mindig megvan, de a Bamboo és a Cucumber is bejött. Kár hogy a Spiced már nem volt kapható akkoriban, arra nagyon kíváncsi lettem volna.
Mondjuk mostanában kiütötte az első helyről a Zara x Jo Malone Vetiever Pamplemousse. Egyszerűbb illat ugyan, de emiatt unisex-ebb is, és a grépfrút miatt sokkal energikusabbnak is érzem.

3 Likes

Womanity

1 Likes

Sziasztok!

Douglas rendelésemhez minap kaptam egy Narciso Rodriguez Musc Noir For Her mintát, és teljesen beleszerettem ebbe a krémes-szilvás-musc illatvilágba; viszont rettenetes, hogy mennyire nem tartós… esetleg valaki hasonló alternatívát tudna ajánlani? (Csak ne szilvás-fahéjas legyen, a fahéj illatát nagyon nem bírom (!!! igen, van ilyen :smiley: ezen mindenki csodálkozik, amúgy az ízéért sem vagyok oda)).

Mondjuk nem tudom mit akarok ezzel az illattal így tavasszal-nyáron, inkább őszi-téli jellegű, boztos a mostani őszies tavasz teszi ezt velem.

Nekem csak egy szilvás illat jut eszembe, a Dior Poison, de az más kategória lehet, inkább virágos mint krémes, szerintem.

Köszönöm, azért megszaglászom majd :slight_smile:

Fragin rá lehet keresni illatjegyekre is :slight_smile:

https://www.fragrantica.com/notes/Plum-171.html

1 Likes

[hu.post.continue_discussion]

Kedves Szakértők!
Új vagyok, és egy konkrét kérdés miatt regisztráltam.
Meg tudná mondani valaki, hogy a Dove Cream Oil szappan illatanyagát honnan lehet kideríteni? Nagyon tetszik ez az illat, és ilyen, -vagy hasonló- alapanyagú parfümöt keresnék, ha létezik.
Köszönöm.

Be tudnád linkelni esetleg a konkrét terméket?

Sziasztok,

Kókusz kategóriában kellene egy kis segítség nekem.
Amik már megvannak: Womens Secret : Coconut Passion , Versace : Crystal Noir EDP és az EDT is.
Amiket nézegettem : Lempicka : L’ Aime ,
Ferragamo: Ribelle, Mugler : Iced star .
Esetleg még valami ami illene a nyárias kókusz vonalba? Guerlain : Terracotta jutott eszembe és a Coconut Fizz… ennél többre egyelőre nem jutottam.
Cserébe megsúgom milyen kókuszos testápolót találtam :slight_smile:

Szia, lehet hogy nem simán kókuszos, hanem inkább naptejes illatok (amikre teljesen rácuppantam most :stuck_out_tongue:) Juliette has a gun: Sunny Side Up - isteni, ahogy visszaemlékszem inkább édesebb naptejes illat, Tom Ford: Soleil Blanc EDP és EDT - ők a naptejes kategória luxusillatai, isteni mindegyik de az EDP jóval tartósabb, az Estée Lauder Bronzes Goddes variációk között szintén érdemes körülnézni, Jil Sander Sun: ebből nekem a Summer Edition 2020 van meg, ez egy egészen könnyed, inkább csak testpermet jellegű és tartósságú illat, de baráti ára miatt nyugodtan lehet locsolni, Radiant: Le Parfum Radiant For Her - ő egy Bronzes Goddes hasonmás, nagyon jó áron és tartóssággal, gyönyörű üvegben. A Coconut Fizz nekem is megvan, őt szeretem, Lempickától viszont a L’Aime nem tetszett meg, benne érzem azt a bizonyos művi illatot amit a kókuszosaknál nem szeretek. Ráadásként egy isteni tusfürdő: Baba: Karibi álom :sunglasses:

2 Likes

Szia! Az előttem szóló szinte az összes kedvencemet felsorolta :slight_smile: már csak 2-3 illat jut eszembe. Nyár, nyaralás kategóriában a Loewe Paula’s Ibiza és a Wonderlust Sublime. Illetve a tavalyi Trésor La Nuit Nude is egy nagyon klassz kókuszos illat volt.

2 Likes

Köszönöm az ötleteket :slight_smile:
A JHG Sunnyt ismerem volt belőle mintám, nekem gyógyszer szagú volt benne a szantál , róla lemondtam, pedig a márka nagyon tetszik.
A Bronze Goddes sorozatot mindenképpen meg fogom nézni és a Wonderlustot is .

1 Likes

A testvaj amit említettem az I love : Coconut and cream . Tavaly nyáron nem tudtam letenni , egyáltalán nem volt zsíros , jól táplált , az illata pedig álom,idén is meg fogom venni. Crystal Noirt fújtam rá és Coconut passion- t :smiley:

1 Likes

Nyamm-nyamm :blush: Rossmannos, ugye?
Amúgy most újabb kókuszos áldozatra készülök lecsapni: D&G light blue sun. És múltkor kifelejtettem a felsorolásból a LVEB Solail Cristalt, csak papírcsíkra fújtam de az is jó!