Parfümök világa

De jó, hogy lett egy signature illatod is, izgalmasak ezek az illatok is, az unisexeset megillatolnám :smiley:

Szeretem az vizes-ózonos, citrusos esetleg gyümölcsös illatokat, de legyen bennük valami kis csavar pl. fás, bőrös vagy fűszeres illatjegy, vagy icipici férfias akkord.
Elég sok parfümöm van, szeretem váltogatni őket, de talán ezeket szeretem legjobban: :two_hearts:
Diesel Fuel for Life Unlimited
DK DKNY, Delicious Night
CK Downtown
Versace Crystal Noir

4 Likes

Jaj, eszembe jutott, hogy az YSL Libre lett nagy szerelem az idén, a Gucci by Gucci, ezekből sikerült üvegeset vennem. Normális-e vagyok? :dollar: :euro: :pound:
Most komolyan, itt nincs pénzdobálós emoji, vagy csak én nem látom?

4 Likes

Csak ilyen “kiszáll az ablakon” van: :money_with_wings: :money_with_wings: :laughing:

2 Likes

Köszi, hogy leírtad őket :blush: De izgalmasakat szeretsz, a Versace nekem is tetszik bevallom :slight_smile: CK-tól az Euphoria amit szeretek.

Á totálisan, csak elbódítottak az illatokm kérem :smiley: A Gucci by Guccira emlékszem is, az teljesen jó vétel volt, főleg, hogy már nem gyártják :frowning: AZ YSL illat nagyon megosztó ahogy néztem a véleményeket, ezek szerint rajtad szuperül működik :two_hearts:

1 Likes

Most inkább kirázza a földrengés inkább :rofl: :rofl: :rofl:

2 Likes

Van belőle egy fújósom is, majd neked adom.:slight_smile:
A Libre nekem se jött be első illatolásra, aztán pár hónap elteltével ismét kipróbáltam és az orrom elválaszhatatlan lett a csuklóm belső felétől. Ahhoz képest, hogy nem niche, nagyon jó a tartóssága (úgy beszélek, mint aki úgy jár a Neroliba, mint más a Rossmannba).

2 Likes

Akkor vaksi vagyok (ahogy sejtettem), köszi!

1 Likes

Nem is gondoltam volna, hogy lesz közös pont :blush: Euphoriám nekem is volt, elhasználtam de annyira nem szerettem meg, hogy újravegyem, vagy a többi verzióját megnézzem.

1 Likes

Ó de kedves vagy, akkor legalább én is odaadhatom a Dark Oudot :blush: Én amúgy még sose jártam a Neroliba, a zsibin bűvölöm az illatokat :smiley: Azért YSL elég nagy név, hogy dukáljon hozzá tartósság is :slight_smile:

1 Likes

Nagyon köszönöm, de tudod, hogy nem azért adom.:slight_smile: Jaj, én is csak egyszer jártam a Neroliban, mert egy ott dolgozó lánytól vettem egy rúzst (KM zsibin keresztül) és hát visszakísértem a munkahelyére. Még több pénzköltés lett az eredménye.:smiley:
Áhh, hány olyan parfümöt ismerünk, ami brutál sokba kerül és egy ratyi az egész…

1 Likes

Ó pedig sok illatot próbálgatok, meg szeretek, csak ők lettek a kedvenceim akikről írtam :smiley: Tinikori emlékem volt az Euphoriáról, így szereztem egy fújóst, de többre én sem vágyom belőle, de néha olyan jól esik használni :blush: Én meg se néztem a többi kiadását :sweat_smile: Ha bőközeli illatra vágyom, akkor Aigner Cara Mia (szintén egy megosztó illat) vagy a Debutre esik a választásom. Az utóbbi szerintem egy nagyon kellemes illat, akkor választom ezeket, ha pl állásinterjúra mennék vagy orvosi vizitre, vagy bárhol, ahol nem kívánok illattal dózerólni :smiley:

Tudom, de szívesen odaadnám, mert tudom, hogy szereted, jobb helyen lenne mint most kihasználatlanul :slight_smile: Hű, akkor óvatosan kell a Neroli felé is járni úgy érzem :rofl: Csukott szemmel becsipeszellt orral, majdnem illik a bepárásodott szemüveg+maszkra a dolog :smiley:
Vagy tök hamar megromlik az a drága parfüm!

1 Likes

@Dyna01: Csatlakozom a vizes, könnyed illatokért rajongók táborába. Azt hiszem, leginkább a könnyed-elegáns kategória a favorit, de az elmúlt években nagyot nyitottam a csajos-édességek felé is (pl. Flowerbomb Nectar vagy egy pár LVEB flanker). Elnézve az illatgardróbom igen jelentékeny helyet foglalnak el a rózsás illatok (pl. Guerlain Bloom of Rose, Trussardi Delicate Rose, Valentino Rosa Verde), a jázminos kompozíciók és a kókuszos illatok is, meg persze a púderes illatok minden verzióban :slight_smile:
Amit nem bírok el magamon (pedig nem kellemetlenek, csak rohadtul idegesítenek): füstös jegyek, vetiver, füge és a ribiszke.
A kis polcaim: asianlover My Fragrantica

8 Likes

Szép gyűjtemény :star_struck:

2 Likes

De jó ez a “polc” :star_struck: Annyira tetszik, majd én is csinálok ilyet. Veled is van néhány kapcsolódási pont, úgy látom… :blush:

1 Likes

De cuki vagy, köszönöm.:kissing_heart:
Hát, öhm, igen, a Neroli is egy igen mély bugyor a női pokolban.:smiley:

2 Likes

Igazából én is örülök neki :smile: ez amolyan akaratlan “szag-ujjlenyomat” lett (utálom magyarul használni azt hogy “signature” ), de remek hatással van rám is, meg a környezetemből is kiemel. De mivel alapvetően is az illatgardróbom egy jó része kimondottan férfiparfüm, másik jelentős része pedig akár unisex is lehetne, így igazán kézenfekvő találkozás volt a miénk :smiley:

2 Likes

Ó hát igazán nincs mit :kissing_heart:

1 Likes