Tényleg nem tartós a Molten C. ? A Date Caramel már megvan nekem, az valami elképesztő tartós rajtam.
Rajtam nem, de máson lehet, hogy igen.
A Khadlaj Cloud candy 15 percig tart rajtam, a fragranticán pedig tartósabb értekelést kapott. A Paris corner Marshmallow blush erőteljesebb, a fragin pedig gyengébbnek írják, mint a Cloud candyt. Szóval nagyon bőrfüggő.
Sziasztok!
Tapasztalatok a Superz parfümökkel kapcsolatban? Mennyire tartósak stb. ? Melyek azok amit szerettek?
Megjött az új, pisztáciás Ninám
A sárga almácskát nekem nem múlja felül, de egy jó kis komfortillat. Marrionoudban és Douglasban most 30% kedvezménnyel van, ennyit megér 
Mivel nem jutottam értékelhető eredményre parfüm túráim alkalmával, ezért úgy döntöttem, hogy a meglévő készlettel dolgozom most tavasszal.
Zseniális illat, hiába csak edt, örökké tart rajtam a reggeli két fújás.
Kabáton hetekig ott a nyoma.
Az egyik kedvenc márkám
Akinek szintén gondja van a tartóssággal annak nagyon ajánlom ezt és az edp verziót is, az valami brutális.
Ez egy nagyon klassz illat, meghoztad a kedvem. Nekem az edp változatból van, elő is vettem 
Átvilágíthatatlan, fogalmam sincs, mennyi van még benne 
Én is a fülem mellett rázogatva próbáltam meghallani, hogy mennyi lehet az üvegben.
Úgy ítéltem meg, hogy tavaszra elég lesz. 
Ez nagyon fincsi, szeretem nagyon! Jó választás!

Köszi 
Sziasztok!
Tudtok mondani megbízható webáruházat, ahol nagy a választék Kayali illatokból, és szállít Magyarországra? Régebben a Huda Beauty oldaláról rendeltem, de onnan már nem lehet 
Sephora, Cult Beauty.
Sziasztok! Hátha tud nekem valaki segíteni. Megvettem a Dior Forever blush soft filterét. Olyan finom illata van. Van ilyen illatú parfümje a márkának?
Ha érdekel valakit az Atelier Cologne máka, akkor szerezze be a kedvencét, amíg lehet, mert ezeket írta a Gemini, amikor ez egyik illatukat kerestem pár napja:
Röviden nem lesz majd kapható, mert megvette a L’Oréal és luxuskategóriába szánja főleg Ázsiában.
Ami még kapható, az az, ami megmaradt készlet.
A hosszú verzió meg ez:
"Teljesen jogos az észrevételed, és ez egyáltalán nem véletlen! Valójában egy komoly háttérsztori áll mögötte, ami megmagyarázza, miért lett ez az illat igazi ritkaság a piacon.
A helyzet az, hogy az Atelier Cologne márkát felvásárolta a L’Oréal luxusmárka-csoport, és a menedzsment pár éve úgy döntött, hogy teljesen kivonják a márkát az európai és észak-amerikai hagyományos boltokból.
Az okok és a jelenlegi helyzet pontosan így néz ki:
- A Douglas esete: A Douglasban (különösen a hazai üzletekben és a magyar webshopban) a márka hivatalosan már nem elérhető, a polcokról teljesen lekerültek a termékeik. Ha valahol még látsz belőle a Douglas hálózatában külföldön, azok is az utolsó, megmaradt kifutó készletek.
- A Notino titka: A Notino egy óriási páneurópai hálózat, amely saját csatornákon és felvásárlásokon keresztül képes olyan készletekhez is hozzájutni (úgynevezett szürkeimport vagy megmaradt disztribúciós raktárkészletek révén), amikhez a normál parfümériák már nem. Ezért van az, hogy náluk szinte egyedüliként még fel-felbukkan a 30 ml-es vagy a 100 ml-es verzió.
- Miért ilyen magas az ára máshol? Mivel a klasszikus parfümériák nem kapnak belőle utánpótlást, azok a kisebb webshopok, amelyeknek még van 1-2 üveg a raktáron, “ritkasági prémiumot” számolnak fel rá. Tudják, hogy a rajongók vadásznak rá, így pofátlanul magas árat kérnek érte.
Ha szereted ezt a parfümöt, a Notinón most érdemes lecsapni rá, mert a L’Oréal jelenlegi stratégiája szerint a márkát teljesen átpozicionálják egy méregdrága, exkluzív, főleg ázsiai butikokban kapható luxusvonallá. Ami most a hazai online piacon van belőle, az gyakorlatilag a maradvány."
Én betojtam és rendeltem 
Én csak örömködni jöttem, hogy az anyukámnak vett Eternity Moment illat végül telitalálat lett. Elképesztően jól állt neki, azonnal fel is fújta magára, egész nap körbelengte ez a kellemes, friss illat.
Tökéletesen illik egy immár 80 éves, vidám, sportos nénihez 
Áhh olyan elégedett voltam, hogy milyen jó illata van az én anyukámnak.
Nekem a Silver Iris volt a kedvencem, 3 üveggel is elhasználtam belőle, de sajnos már évek óta nem találom sehol. 
