Parfümök világa

Mostanában szeretek nézelődni a parfümök között, és sokszor látok mindenféle parfümnél, hogy olyan sz@r, ment wc illatosítónak… Miért nem adják el inkább a zsibin, valamennyi visszajönne az árából más meg lehet nagyon örülne neki, hiszen mindannyiunk ízlése más.

3 Likes

Talán nincs kedvük vesződni az eladással?
Mondjuk ami jó, tehát nem romlott, azt én is eladnám. Ami szétesett, tönkre ment, azt én is a klóba viszem :sweat_smile: De már nem halmozok, így több nem fog rám romlani.

1 Likes

Kló :rofl: :rofl: :rofl: ezen felröhögtem :smiley: Jah az is igaz lehet nincs kedvük ezzel bajlódni… rám még nem rohadt parfüm soha amúgy, még vintage darabjaim is vannak, nem tudom újkorukban milyenek voltak, de szerintem most is szuper illatúak majd 50 év után.

2 Likes

Az a teóriám, hogy a régiek még erőteljesebb, több tartósítószert kaptak, így jobban megmaradt az illatuk. Nekem is van pici vintázsom, ami hibátlan, a 4 éves majdnem csak természetes anyagokbó álló meg a wc-ben végezte :frowning:

2 Likes

Jaj de rossz, nekem se ártana parfümözni magam… bár itthon is szoktam mondjuk :smiley: Melyik márka romlott így meg? Tényleg nem szabad halmozni, ellenálltam két parfümnek pedig olyan jó áron voltak azok is, pont ettől féltem, hogy bepunnyadnak, vagy közel állnak hozzá már…

Hátőőő, 2 luxusmárka és így még fájdalmasabb. A Daim Blond Serge Lutens-től és a Ciel Amouage-tól :cry: Most képzeld, ilyen holmikkal fújkálom a levegőt a klóban :cold_sweat: szentségtörés. De ha egyszer tönkre mentek…

1 Likes

Az Amouage is azta ez durva azért :open_mouth: A másikat nem ismerem, de a neve alapján is tuti bazidrága cucc lehet :open_mouth: Sajnálom nagyon ez tényleg fájdalmas veszteség :sob: :cold_sweat:

Egyik barátnőm nem akarta kidobni a maradék arany akrilfestéket és bearanyozta a wc pumpát, na oda illene ez a “luxus” most. Bocsánat a morbid humoromért :smiley:

3 Likes

:rofl: eszembe nem jutna wc pumpát dekorálni :sweat_smile:
Ezek a parfik zsibiről kerültek hozzám, szóval nem a teljes árat adtam értük, de így sem volt olyan olcsó. Pláne, hogy magamra már nem tehetem.

1 Likes

Így is úgyis pénzkidobás akkor… mondjuk van 1 zsibis parfümöm a Shalimar, meg lesz a Jil Sander is, de azt a szuper árút, ami még azóta is birizgálja a fantáziám nem nagyon merem megrendelni, mert annyi parfümön van már így is szerintem, hogy kb sose fogynak el…

Nekünk wc pumpa sincs szerintem nemhogy aranyozott :rofl: :rofl: De ha van és el van dugva tuti bearanyoznám én is :rofl:

2 Likes

Én lassan használom el a parfümöket, minnél tovább tartson. Van olyan parfümöm ami két és fél éves :see_no_evil:, de semmi baja nincs :).

2 Likes

Nekem is van ilyen, sőt egy vagy két fújásnyi Chanelt is őrizgetek még, vagy 4 éve :sweat_smile: Akkor fújom el, ha tudok venni másikat, imádom ezt a parfümöt. (Coco van meg annyira én vagyok, rengeteg ficséretet kaptam amikor viseltem :blush: )

1 Likes

https://kremmania.hu/elado/lazolkov-jtc-by-xerjoff-more-than-words-5dd2c248-9838-43c2-9538-80e11d9c01be ez a legcukibb hirdetés amit valaha láttam :smiley: Vajon saját cica mászott bele a fotóba? :heart_eyes_cat:

3 Likes

Az én cicám is folyton ezt csinálja, ha fotózok, csak ő szaglászik mindent :smiley:

1 Likes

Ez a cica biztos kifeküdt a parfümtől :smiley: Van kedved feltenni ide képet a cicádról? :heart_eyes:

1 Likes

Dee majd keresek valamit :smiley:

1 Likes

Nagy cicás a srác, egyszer taliztam vele régen egy parfüm miatt :wink:

2 Likes

Akkor az övé :heart_eyes: irtó ari és a hirdetést is feldobja a cica aranyos nagyon :relaxed:

1 Likes

Kár, hogy a hirdetésekre nem lehet lájkolni!

1 Likes

Douglas rendelésem csodásan illatozó dobozban érkezett minap. Abercrombie&Fitch First Instinct Together for Woman EDP. Muszáj volt 20 % kedvezménnyel megrendelnem most JOY napok alkalmával (azóta a dobozt szimatolom,mióta megérkezett a Douglas rendelésem :D).
Viszont lehet tájékozatlan vagyok, de ezt a parfüm márkát korábban nem ismertem. Valaki esetleg tud róla mondani valami érdemlegeset?:slight_smile:Köszönöm szépen! :slight_smile:Jajj, alig várom, hogy megérkezzen. Friss illat, nem édes, ennyiben kimerül az illatokról való tudásom… :slight_smile:

Én úgy tudom, ruházati cég, nem?

1 Likes