Parfümök világa

Szia. Igen, én vettem 2 parfümöt és teljesen rendben volt velük minden :ok_hand:

5 Likes

Na Lányok, mit szóltok, hogy a párom megszólta a Sospiro Muse parfümöt rajtam, hogy ez mennyire nyanyás :smiley: Én szakadtam a röhögéstől :smiley: A parfüm nekem inkább olyan bácsis amúgy, inkább unisex, mint ultranőies múzsás :smiley: Még kíváncsi vagyok a nap végére mi lesz vele.

4 Likes

Kivancsi lennek erre a muzsara! :smile: A ferfiak maskepp illatolnak, el kell fogadni. Tuti mindannyiunknak van valami kedvence, amit a masik felunk megvetozott. Kiabrandito amikor az imadott illatom megkapja a nyers jelzot es emiatt mar en sem ugy tekintek ra, mint azelott.
Ujra szembesultem azzal, hogy sokfelekepp ertelmezunk egy-egy illatot. Nekem nem sok popularis illat van a gyujtemenyemben, kimaradt a Lancome, YSL es tarsai edes illat ozonje, de ugy latom ezek teljesen atirtak az ‘edes’ kategoriat. Mintha a gyumolcsok, viragok illata tobbet nem lehetne termeszetesen edes kategoria

2 Likes

Ja hát az ő véleménye nem mérvadó, bevallom :smiley: Sajnos nem szeret kb semmilyen parfümöt, csak a számára “bizarrokra” van kommentje a többit rámhagyja igazából. A Hermés Caléche vad aldehides nyitánya behozta a szobába, hogy ég a vasalóm? :smiley: Én ezeken csak röhögök, nekem mindegy ki mit mond arra ami tetszik nekem, ugyanúgy fogom szeretni :slight_smile:

Én se vagyok parfümszakértő, a nyanyósokat szeretem és rajtam jól működnek (legalábbis én így érzem :smiley: ) Kaptam mintákat próbálgatni, amiért nagyon hálás vagyok mert szuper kis kaland amúgy és megerősít abban, hogy mi való nekem :slight_smile: Sokat ajánlásra szereztem be és nagyon telitalálatosak voltak (köszönöm Noisette :slight_smile: )

A nagypapis illat elillant úgy 2 óra múlva, most már finom édes, kissé virágos illat maradt belőle. Nem az én világom, de érdekes, különleges parfüm, főleg aki szereti az édes illatokat :slight_smile:

3 Likes

Ezeket a pasis kommenteket ossze kene szedni egy topicba! :see_no_evil:

1 Likes


Nem pont ez a téma, de végülis, a címbe belefér.

2 Likes

De jó köszi :relaxed:

1 Likes

A kezembe akadt ez a szett, ami olyan 8-9 éves (a batch kód szerint 2011-es). Még mindegyik illat teljesen jó, nem romlott meg egyik sem! :blush:

Sajnos a külső csomagolás már meggyűrődött.

IMG_20200420_224540

IMG_20200420_224405

IMG_20200420_224439

12 Likes

Ó de szépek, a Dune-t és a Dolce Vita-t de megillatolnám :heart_eyes:

De szuper szett. Szívesen végig szimatolnám őket.

Gyűjtöd a mini parfümöket? Nagyon szépek és ha még használható is…
Van egy lány a youtube-on aki a Diornál dolgozik pár videóját láttam smink, parfüm meg más dolgokban nagyon otthon van.

2 Likes

Ja, igen, ő tök jófej, ügyes és nagyon törekvő/szorgalmas csaj, szimpatikus nekem, egy pár videóját láttam.

Én nagyon szeretem az ő videóit. Egyedül az idegesít mikor azt mondja, hogy ügye az ugye helyett. Nagyon szépen sminkel és tényleg szorgalmas. Annyira lelkesen beszél a munkájáról, hogy öröm hallgatni. Én nem igazán tudnék így nyilatkozni az enyémről :smiley:

1 Likes

@Alsace pakolom a cuccaimat, talàltam 2 kis 8 ml- es nyanyi fùjòst, szìvesen elküldöm a jeffree palettàval. Az egyik a Cartier noir, fèrfi borotvahab illata van :rofl: , a màsik a sima Cartier, azzal sem tudok megbaràtkozni. Douglas goodiek voltak ,de csak porosodnak nàlam.:heartpulse::kissing_heart:

3 Likes

Hűűűű de kedves tőled, jöhetnek, kíváncsi vagyok milyen az illatuk :heart_eyes: A Good girl koppintott verziója is kicsit borotvahabszerű pár óra után de nem zavar, állat vagyok tudom :rofl: Akkor jössz haza nemsoká ezek szerint? :slight_smile: :sparkling_heart:

2 Likes

nézzetek nyugodtan hülyének, de mi az hogy valaminek “borotvahab” illata van? a hintőport meg a szappant még érteném, de nekem apukám jetiszakállú volt, a női borotvahabok meg amikkel találkoztam, azok meg virág vagy gyümölcsillatúak. szóval ezt nem nagyon értem. ha tippelnem kéne, szappan és aftershave?

2 Likes

férfi borotvahab, az olyan friss after shavehez hasonló,vagyis nem gyümölcs és virág illatú. Most nevetnem kell, nem tudtam, hogy a női borotvahabok ilyen illatúak ,mert még soha nem vettem. :smiley: ( :rofl: Fiús család, és lekapom a férfi habot, ha szükséges ,ezért nem veszek külön nőit. A férfi borotvák is sokkal élesebbek sztem mint a női)

4 Likes

Igen,május végén szeretnénk, mivel az előző út elmaradt. Nem tudom ,mi lesz, hogy lesz karantén ügyileg, de muszáj, nem találkoztam még anyummal sem, a temetés sem volt meg, így már nagyon szeretnénk menni.

2 Likes

Megértelek, és nyilván a kis kencés dolgok a legkisebb dolgok…
Vidéken enyhültek a korlátozások, Budapesten nem, de képtelenség kihámozni mi van éppen, elég gyakran változik minden. Remélem sikerül anyuddal is találkozni és jelen tudsz lenni a temetésen is, tudom mennyire számít a végső búcsú.

2 Likes

https://kremmania.hu/kremek/avon-wink-edt

Tudom már nem gyártják, de kellett nekem elfújkálni tininek úgy látszik most aranyat érne :smiley:

2 Likes