Otthoni hajfestés / festett haj karbantartása

Egy pályázatra készült, véletlenül, de nagy kedvencem lett nekem is:). Szeretem ennek a képnek a hangulatát:).

1 Likes

@Natulcien Szerintem az előző babyhipponak szólt, de én meg a te képedet szerettem volna megdicsérni, hogy nagyon csini vagy rajta! Szuper ez a hosszú haj is, nagyon jól áll. Én is kacérkodok a balayage gondolatával :slightly_smiling_face:

2 Likes

Viszont @Natulcien képe is szuper! Boldog békeidők, mondhatni. Gondtalanság, ifjúság, sehol a fáradtság nyoma. Ez is képes magazinba illő!

2 Likes

Jujj, bocsi, néha leveszítem a fonalat, főleg multitaskban. De nagyon szépen köszönöm, kedves tőled:). Szerintem a balayage annyira jó technika, ezért is raktam én is képet, kedvcsinálónak, hogy más színben is tök szuper.

1 Likes

Köszönöm szépen, a fotós érdeme:D

Nem csak az övé… :wink:

1 Likes

De szuper, örülök, hogy segíthettem! :blush: Annyit még javítanék a monológomban, hogy nem “egyre világosodik”, hanem egyre fakul. Rossz szót használtam. Egyre halványul lentről felfelé, egyre jobban olvad bele az alaphajszínbe. De szerintem értettétek a bénázásom ellenére. Bizti szeretni fogod úgy a hajad, nagyon rá lehet kattanni. Remélem sok örömöd leled majd benne. :kissing_smiling_eyes:

Szerintem is nagyon bájos vagy így, és a kép is szuper. :smiling_face_with_three_hearts: Olyan végtelen harmónia árad belőled, mégis van ott egy kimondatlan kis csíny.

Oo, köszönöm szépen, iszonyat édesek vagytok! :smiling_face_with_three_hearts::sparkling_heart:

1 Likes

Nem is tudom mikor posztoltam ide képet, hogy milyen lesz a sötét barna hajamon a platina szőke, de ma itt tartok. Kb. fél év alatt szép lassan leszívta a hajam a festék úgy, hogy havonta festettem ugyanazzal a platina szőkével. Bevallom elégedettebb vagyok az eredménnyel, mint azzal, amit fodrász készített nekem 16 ezerért. @aalexaa és még be sem vetettem a szőkítőt, amit ajánlottál.

5 Likes

Nagyon jól áll!! Múltkor is írtam és most is megerősítem, a félhosszú haj áll szerintem a legjobban :slight_smile: Ezen a képen max. 24-25 évesnek látszol :slight_smile:

Ja és ez a szín is telitalálat. A bőr- és szemszínedhez tökély ez a vörösesszőke. Én nem biztos, hogy tovább világosítanám, de persze ez csak vélemény :slight_smile:

3 Likes

Köszönöm szépen, nagyon élvezem ezt én is, de most kerültem gondba, hogy mivel fessem ezután ha ezt megszeretném tartani. Lehet kipróbálok majd valami sötétebb meleg szőkét, hogy meg tudjam ezt tartani. Remélem sikerül kikísérletezni, nagy baki nélkül. De hihetetlen mennyit változtat az összképen egy hajszín. Meg tényleg elértem abba a korba, hogy kell a világos hajszín a fiatalodáshoz:D. Sokkal jobban érzem magam így, mint sötéten, és tényleg fiatalosabb. Nagyon szépen köszönöm a megerősítést:).

1 Likes

Tényleg nagyon fiatalnak látszol! De én ezt már az insta képeid alapján is így gondoltam :slight_smile:

1 Likes

Nagyon jól áll ez a világos hajszíín!!! Nagyoon tetszik, letagadhatsz jó pár évet!! :star_struck::star_struck::star_struck:
Tökéletesen eltaláltad a hozzád legjobban illő hajszínt és fazont !

1 Likes

Ez a hajszín tényleg tökéletes :blush:
Bárcsak nekem is ilyen jól sikerülne néha… :smile:

1 Likes

:D, nagyon szépen köszönöm, kegyesek hozzám az évek, eskü jobban érzem magam, 40 felé, mint a 20as éveimben. Szerintem amúgy a tudatos bőrápolás is rengeteget számít…meg egy hajszín:D:D

2 Likes

Nagyon szépen köszönöm kedves vagy, remélem sikerül megtartani:D.

1 Likes

:D, nagyon hálás vagyok a mázlimért, szerintem ez a kezdők szerencséje. Remélem sikerül majd folytatni a szériát. Nincs sok tapasztalatom az itthoni hajfestésben ezért is örültem meg nagyon ennek a topiknak.

Igen, ezzel a meleg árnyalattal olyan harmóniában vannak a színeid hogy hihetetlen. Ezt a legnehezebb megtalálni, és megtartani is mert az embert sokszor elkaphatja a “változtatnék” és utólag bánja. Nekem sokszor volt ilyen, változtattam és örültem neki, de amikor visszanéztem a korábbi képeimet jött hogy ó pedig jobb volt a régi. (3-mal ezelőtti :grin:)
De ez neked most telitalálat :slight_smile:

1 Likes

Nagyon szép a szín, a hossz, minden tökéletes! Az eredeti hajszíned milyen?

Érdekes, nekem a húszas éveimben folyton valamilyen vörös volt a színe. Aztán egyszer csak bekattant, hogy most már inkább újra barna lennék. Na persze, addigra már annyi ősz hajam lett, hogy muszáj volt továbbra is feste(t)ni, csak mostmár barnára…

Ja, és igen, én 43 vagyok, és sokkal jobban szeretem ezt a kort, jobban érzem magam (és ezt most úgy értem, hogy összhangban vagyok magammal).
Azért néha szeretnék 20 éves fiatal lenni, de jó lenne, ha közben a mostani eszemmel, világlátásommal rendelkeznék.

3 Likes