Önbizalomturbó!

Ne hozz zavarba, inkább válaszolj te is!

2 Likes

Igen is! :blush:

Hát akkor kezdjük a külsőmmel:

Nekem magamon az ajkaim tetszenek a legjobban és a vonásaim, mert ezek tetsznek úgy igazán azzá aki vagyok! :blush:
Én szeretem magam smink nélkül is
(kivéve, ha pattanásos vagyok az nagyon eltud szomorítani, hál’isten már egy ideje nincsenek😊)
Azért szeretem magam smink nélkül, mert úgy vagyok igazán önmagam, látom a szüleimtől örökölt vonásaimat,ami boldoggá tesz és bevallom én nagyon szeretem a természetességet, akarok majd olyan fotózást, mert szerintem egy természetes arcnál nincs vonzóbb! :heart_eyes:
Ezeket én sem önelégültségből írtam, vannak hibák rajtam is mint mindenkin, de szerintem pont a hibáinkal együtt vagyunk tökéletesek és különlegesek mindannyian! :slight_smile:

Amit szeretek a belsőmben:

Már Kiskoromban megfigyeltem az Oviban, hogy Én nagyon tudok szeretni és megbocsájtani
(sokat bántottak a többiek) nagyon empatikus vagyok, és egyáltalán nem vagyok haragtartó típus. :slight_smile:
Még azt szeretem magamban, hogy mindig annak adok igazat akinek tényleg igaza van. Ha nincs igaza az illetőnek ( hiába fontos számomra) megmondom neki, hogy a másiknak van. Ézt szeretem, mert nem vagyok kétszínű :blush:

Na ha már ennyi jót írtam magamról akkor leírok pár rossz tulajdonságot is :rofl: :

•Önző vagyok ‘néha’
•Rettenetesen lusta
•és Makacs is
:grin:

Na, elég belőlem ennyi, másokra is nagyon kíváncsi lennék! :heart_eyes:

5 Likes

Én egy csinos, okos nő vagyok, ezeket nagyon szeretem magamban:D:D.

9 Likes

Az biztos, hogy gyönyörű arcod van, mint egy végzet asszonya valamelyik hatvanas évekbeli olasz filmből. Nem hízelgésből mondom (nem tudok hízelegni), tényleg gyönyörű arcod és hajad van.
Azt nagyon irigylem, hogy nem vagy haragtartó. Nálam sokáig lehet feszíteni a húrt, de ha egyszer elpattan, akkor nincs visszaút, nem vagyok erre képes, akkor végeztem. De ezt tényleg nem egyszerű elérni nálam.

3 Likes

Köszönöm! :smiling_face_with_three_hearts: :heart_eyes:

Lehet jobb is, hogy ‘haragtartó’ vagy. Nem szórakozhat veled senki és nem használhat ki senki! :muscle:t4: :wink:
Én sajnos mindig is naív voltam! :zipper_mouth_face::disappointed:

De édes téma, köszönjük az ötletet! :smiling_face_with_three_hearts:

Jó olvasni, amiket írtok. Öntudatos, szép jellemű nők vagytok. :two_hearts:

Amit én külsőleg szeretek, azok az ajkaim (bár ugyanannyi hibát látok rajtuk, mint amennyire szeretem őket - ez elég paradox, de így van), a szemem színe és a szemöldököm természetes íve. Szeretem az extrém fehér bőrömet is, hiába szekálnak érte a mai napig, felnőtt emberek is. Tulajdonképpen megtanultam szeretni az arcom úgy en bloc, noha inkább tartom különlegesnek, mint klasszikusan szépnek.

Belsőleg én is az ember- és állatkaszeretetem emelném ki, de szeretem magamban az intelligenciámat is, már ha lehet ilyet mondani. Szeretem az állhatatos kitartásomat is, kizárólag emiatt tartom magam erősnek - ha valamiben/valakiben hiszek, akkor nincs az a felsőbbrendű erő, ami megállít.

Sokat tudnék még erről beszélni, mert baromi fontosnak tartom, hogy szeressük magunkat, de azért nem árasztalak el titeket egy irodalmi önéletrajzzal. :grin: Mondok inkább én is rosszakat is: pocsékul viselem a kritikát, iszonyatosan konfliktuskerülő vagyok (elsőre jó tulajdonságnak tűnik, de egyáltalán nem az), sok-sok komplexusom van és nagyon nehezen vállalok felelősséget a hibáimért (éppen azért, mert betegesen rettegek attól, hogy valakinek ártottam).

3 Likes

Nem is haragtartás, a harag egy idő után elillan. De az embernek nem lesz többé helye az életemben, mert nem bízom benne. Lezárom a dolgot.

1 Likes

Hiddel ez nagyon jó! Nem tud senki megsebezni!
Erős vagy és határozott! :muscle:t4::ok_hand:t5:

Ooohh én már hány esélyt adtam olyanoknak akik szilánkosra törtek… Tudnék mesélni, de csak felidegesítene :no_mouth: :slight_smile:

1 Likes

Az ajkaid tökéletesek a szemöldöködet és szemeidet imádom! Mondtam már neked egyszer, hogy az erős tekinteted, ami neked van az nálam favorit! :heart_eyes: Sok modellt keresnek fel ilyen csodás erős nézéssel,mert határozottságra utal, nagyon irigylem! :blush:

Tetszenek a jó és a ‘rossz’ tulajdonságaid is!
:heart_eyes::slight_smile:

1 Likes

Nekem a szemed is úgy tetszik, de a szemöldököd is már sokszor nézegettem, hogy tényleg milyen szép íve van.
Az állatszeretetért nagy pacsi, nekem is nagyon-nagyon fontos. A konfliktuskerülés nagyon hasznos tud lenni a karrier szempontjából manapság, szépen és biztosan lehet előrehaladni ennek segítségével, de a léleknek nem tesz jót feltétlenül.

1 Likes

Dehogynem, nagyon is sebezhető vagyok, amilyen keménynek és sokszor ridegnek tűnök azoknak, akikkel nincs túl közeli kapcsolatom, olyan sebezhető vagyok azok által, akik igazán fontosak. De nem baj, a szeretet ilyen.
Meg fogsz te is erősödni egy idő után, tudni fogod, hogy mikor, hányadik esélyt érdemes még megadni.

2 Likes

Hahaha, igen, a killer tekintetem, vicces vele embereket ijesztgetni. Köszönöm szépen. :two_hearts: De ne irigyeld, tudod, hogy szerintem neked is gyönyörű, kifejező tekinteted van: olyanok a szemeid, mint két ékszer. És nagyon látom magam előtt az olasz végzet asszonya illúziót, amit Scorpionqueen vázolt. :upside_down_face:

Nekem is tetszenek a te belső tulajdonságaid. A makacsságot nagyon átérzem, de ezt jó célokra is lehet fordítani! Csak egy erős eszköz, amiről mi döntjük el, hogyan használjuk. Az empátia és a megbocsátás képessége szintén nagy kincsek. :kissing_closed_eyes:

Köszönöm, a szemeim a szemöldökeimmel együtt pirultak el. :smiling_face_with_three_hearts: Igeen, tudom, hogy te is élvonalas állatfanatikus vagy. :heart_eyes: Gyerekkorom talán legszebb emlékei, hogy hány meg hány állatkát mentettünk meg a nagyimmal. A konfliktuskerülés pedig pontosan, ahogy mondod. Az a fajta ember vagyok, akinek akkor is összeugrik a gyomra, ha csak kívülről szemléli a konfliktust, semleges félként. Olyan szituációban, amikor dönthetek, hogy beleállok-e, mindig a távolmaradást választom. Ha meg egyszerűen csak belecseppenek, mert az egyik főszereplője vagyok, akkor… jaj nekem. Talán pont ezt hivatott kompenzálni az a tulajdonságom, hogy amiben igazán hiszek, azért viszont ringbe szállok akárkivel.

Kívülről egyébként téged nagyon karakán és karakteres nőnek (bold type, best type!) képzellek el (jól emlékszem, hogy még nem láttunk rólad képet, ugye?). Mind a nickname-ed, mind az írási stílusod ezt sugallja. :face_with_hand_over_mouth:

1 Likes

Én talán a szemeimet szeretem magamon a legjobban. A szemöldökömmel is meg vagyok elégedve. A hajam állapota most nem a legjobb, de egyébként szeretem, hogy ennyire hosszú és gyorsan is nő.
Jó tulajdonságom, hogy kedves, nyitott és barátkozó természetem van és nem vagyok haragtartó.

7 Likes

Már kezdtem sorolni a negatív dolgokat, aztán visszaolvastam, hogy az tulajdonképpen nem is volt kérdés :grinning: Asszem ez mindent elmond arról, hogy mennyire kevés az önbizalmam :grinning:
Szeretem a szememet és a mosolyomat, holott önmagukban a szám és a fogaim sem különösebben szépek, de együtt mégis tetszenek.
Belsőleg mit is szeretek… Mindig őszinte vagyok (néha túlságosan is -> így már negatív tulajdonság), vidám alaptermészetű, energikus és szerintem jó emberismerő is, ezáltal nem nagyon értek meglepetések az életben ezen a téren.

5 Likes

Szerintem neked az orrod is nagyon bájos. :hugs:

Dejóó, annyira értékelem, ha valakinek szép a mosolya. :hugs: Biztosan azért, mert az enyém idétlen. :face_with_hand_over_mouth: De tényleg, egy női mosoly gyönyörű, légy büszke rá. :smiling_face_with_three_hearts: Az emberismeret meg baromi hasznos. :smiley:

1 Likes

Nem teszek fel képet, valamelyik nap beszéltük is itt, hogy azért ez egy teljesen nyilvános fórum, nem szeretek teljesen nyilvános helyre képet kitenni.

Szerintem a tulajdonságaiddal jól fogsz járni hosszútávon, nagyon szeretnék magam mellett a munkában ilyen embereket, akit kitartóak, szenvedélyesek és nem dráma szakkörnek tekintik a munkahelyet. A külsőm nem karakán, sőt, az arcom egyáltalán nem az, viszonylag lágyak a vonásaim. Viszont mivel én magam az vagyok, és az öltözetem is az - különösen munkában -, nagyon sokan jellemeznek karakánnak.

2 Likes

Eszembejutott egy következő kör, jöhet?

Öltözék, megjelenés :sunglasses: Hogyan öltözködtök a mindennapokban, illetve a szabadidőtökben? Eltér a kettő? Milyen ruhadarabokat részesítetek előnyben, hol szerzitek be őket?

2 Likes

Ó, nem azért mondtam, hogy célozgassak rá, hogy rakj fel. A memóriámat kérdőjeleztem csak meg, hogy azért képzellek-e el, mert még valóban nem láttalak, vagy csak kiesett az emlék. :smile:

Milyen érdekes. Akkor alapjáraton jól érzem a személyiséged bizonyos vonásait, viszont tévesen vetítettem ki az arcodra. :thinking: