Önbizalomturbó!

Igen, addig is szanaszét röhögöm magam, de amikor lekapcsolódik a villany és felvillan a fogsora, na onnantól kezdve visítok. Ja és a bőrnadrágos rész? Amikor szintén randira megy bőrnadrágban és bemelegszik? Na meg a szendvicses rész, azt is imádom. MYYYYYY SANDWICH???!!!

4 Likes
4 Likes

Sajnálom. simi A lányok már minden hatékony gyógymódot leírtak, csak a jó kis kádban ejtőzést tudom pluszban javasolni, színes-szagos fürdősóval meg mindenféle pakolással!

3 Likes
4 Likes

Éljenek a klasszikusok! :smiley:

2 Likes

Bevallom és veszek valami apróságot magamnak, ha elrontotta valaki a napomat. Ez főleg a drogériából kerül ki vagy egy cuki bizsu vagy ha ezekből úgy érzem több van itthon, mint elég, akkor virágot veszek magamnak. Ha meg több időm akad, akkor a turiba szaladok új göncért. Ezekből mindig hiány van, szal kell is és nem pénzkidobás.
Ha itthon megy el az életkedvem, akkor egy meleg, erős tejes tea újraindítja a rendszert. Az én sorozatom a klasszikus kosztümös nyomozós :sweat_smile:

4 Likes

Erős, tejes tea! Az tart életben kb.:slight_smile:

1 Likes

Ugye, milyen jó? Csak este nem szabad inni, mert akkor nincs alvás :wink:

Nekem néha megy, de ált. én se iszok este, mert napközben kettőt is megiszok. Mit preferálsz, Earl Greyt?

1 Likes

Azt sajnos a legkevésbé szeretem tejesen. Leginkább az Assamok, de hétköznapra a “bóti” keverék is jó, pl: sárga Lipton, English Breakfast valamelyik márkától. De a ceyloniakat is megiszom, csak nem annyira markánsak. A tej meg zsírosan jó, 3,5 %-os vagy kiegészítem egy csepp tejszínnel.
Neked van kedvenc?

Én meg pont azt és a női párját, a Lady Greyt, de jóformán bármilyen erős fekete teát képes vagyok tejjel meginni, sokak nagy szörnyülködésére.
Van egy zöld tea, a Milky Oolong, az kifejezetten kívánja a tejet.

A húgom is ezeket a citrusosokat szereti tejes teának.
Na, ezt a zöldet akkor kipróbálom, még úgysem kóstoltam tejesen. Köszi a tippet!

Szívesen, remélem, ízleni fog! Erős fajta amúgy.

1 Likes

Igaz én kávézós vagyok reggelente, - egy erős főzött kv nélkül nem térek magamhoz- de nagyon szeretem a fekete teát kizárólag rengeteg citromlével és mézzel :yum:. És mindegy mit iszom este - ha fáradt vagyok akár kv után is beájulok

3 Likes

Én nem igazán szeretem a teát. Csak télen iszom, akkor is csak gyümölcsteát.
Kávézni szoktam majdnem minden reggel, főleg, mert a férjem nagy kávés, volt hobbi barista tanfolyamon is, ezért reggelente ő készíti.
Egyébként én is simán alszom a kávé után.

3 Likes

húú régen de furcsának találtam a teát tejjel :smiley: aztán pár hónapja én is rákaptam, igaz, felkelés után, illetve barátnős pletyizéshez a kávét preferálom inkább. de a munkahelyemen én is Lipton English Breakfast-ot iszom (hülyének is néznek miatta a többiek, mert tea tejjel?), itthon meg a fancy szálas piros Twinings-et - azzal a fancy Cserpes 3.5%-os teljes tejjel, ami annyira tartalmas, hogy ki szokott ülni a tetejére a tejszín. :smiley:
marsala chai-t szoktatok inni? én speciel azt szeretem a legjobban, főleg amikor bejövök a hidegről és át vagyok fagyva. találtam is egy “csalós” receptet a fűszerkeverékhez, na az aztán átmelegít.

Reggel chai teát ittam kis mézzel.:slight_smile:

1 Likes

Én mindennap iszok igazi Kínai zöld teát, cukor nélkul utálom az ízét, mert nagyon keserű,de a pattanásaim csökkentek mióta egészségesen étkezem és zöld teát iszok.
Nagyon sokat jelent az egészséges életmód, jelenleg fogyókura alatt vagyok 3 hete és ez a bőrömre is pozitív hatással van. Csak egeszséges ételeket eszek.Nem tudom tegyek.e ide képet előtte-utáni fotóval :thinking: :see_no_evil:

3 Likes

Ha van kedved, akkor bátran! :heart_eyes: Ki tudja, lehet, hogy valakinek te leszel az inspirációja! :kissing_heart:

1 Likes

Hát nem is tudom Fanni :thinking: Lehet túl durva lenne
Szerinted?? :disappointed_relieved:

1 Likes