Önbizalomturbó!

Öh, hát én sem tudom pontosan, valaki kielemezte a születésem alapján ezeket a dolgokat. Pl. a bak a Napjegy, a skorpió az aszcendens és a halak a Holdjegy. Mintha másodlagos jegyek lennének, de ezek szerint előtérbe kerülhetnek, mint nálam, valamiért és az jobban jellemző.

1 Likes

Szolid bogyók vannak csak a fülemben. 2 db a bal cimpámban, a normál lyukon felül és 2 db a jobb fülem porcában felül. Kokettáltam az industrial nevezetű izével, ami mintegy átdöfi a porcos részt egyszerre 2 helyen, de a “simák” is sokáig gyógyultak és ráfeküdni így sem volt mindig kellemes. Szal maradnak ezek a minik.
Neked is van piercing valahol? :wink:

1 Likes

Képzeld-képzeld, pont mielőtt olvastam ezt, azelőtt pár perccel írtam le valakinek én is, hogy “öh”, pedig egyáltalán nem szavam járása. Rokonok vagyunk? :grin: Azóta már utána néztem, elolvastam, kiszámoltam: az én Holdjegyem oroszlán. Bedurvult a buli. :laughing: Ha van ennek az egésznek bármi valóságalapja, akkor innentől nem is csodálkozom az ellentmondásos személyiségemen.

1 Likes

Nagyon menő! :smiling_face_with_three_hearts: Igen, az industrial azért nagy mumus szerintem is. Nekem csak egy plusz van a jobb fülemben a sima felett. Volt nekem is jobb oldalt felül a porcban egy karika, de több mint egyéves szenvedés után kivettem, mert nem gyógyult be. :worried: Pedig ha hamar gyógyulnának rajtam ezek, sokkal több fülpiercingem lenne, mert nagyon sokféle tetszik.

1 Likes

Ugye milyen lassan gyógyulnak, a fenébe! Sajnálom, hogy nem jött össze a karika!
Csak a talpas kis bogyók váltak be nálam. Az egyik kb fél éves, a legutóbbi, és még mindig szenvedek vele kicsit. Most már lehet, hogy megmarad. Jó kis türelemjáték, sokáig kell tűrni a fájdalmat, kezelgetni a gyulladást…

1 Likes

Nekeem is lasaan gyógyulnak! :no_mouth::scream:
Képzeljétek, sajnos végső döntéshez kellett folyamodnom. Ki fogom szedni a köldök piercingem, mert annyira elvékonyodott a bőr, hogy kb egy rántás és szakadna szét. Olyan sokat szenvedtem vele, majdnem 1 évet és még a szúrás is rettenetesen fájt. És most ki kell vennem. :cry: Én a tragust vagy Helixet ( fül porc ) nem is mertem megcsináltatni, mert tutii, hogy nem gyógyult volna be. :frowning: A Microdermal is kukacoskodik, ahhj. :expressionless:

1 Likes

Szegényke! Nem irigylem a köldököd helyzetét! Ha nincs nagyon eleged, egy fül porcost még azért próbálj meg. Van, akinek egyáltalán nincs vele baja. Elején kicsit kezelgetni kell, aztán minden ok.

2 Likes

Neked hány pc-d van? :slight_smile: Melyik fájt a legjobban?
Nyáron talán újra szuratom. :sob:

1 Likes

Elvileg másik évszakban praktikusabb lenne megcsináltatni, mert a meleg nem kedvez a gyógyulásnak, plusz izzadsz, nem tudsz strandra menni stb.

1 Likes

Igen tudom :confused:
Az előzőt is tavaly tavasszal csináltattam meg és most váltunk el egymástól. :cry:
Én sajnos nem tudom, hogy meddig bírom ki nélküle. Úgyhogy valószinű, hogy májusban újra szúratom.Most az edzés miatt amúgy sem volt valami hasznos, de nagyon hiányzik :cry:

1 Likes

Nálam semmi igazán érdekes, csak 2 cimpa és 2 porc a normál lyukakon kívül. Az egyik porc még gyógyulgat. Furcsa módon, amit profi piercer csinált, az jobban fájt, mert tágabb lyukat ütött a speckó szerszámával, mint egy fülbelövős pisztoly. De a spec szerszám állítólag szebben lyukaszt, a pisztoly meg inkább szakít. A piercer rögtön tehet karikát vagy talpast, a pisztollyal meg a szúrós kis belövős fülbiket lehet csak elsőre berakni. Kicserélni/cseréltetni kb. 2 hónap múlva lehet.
@Vicus -nak igaza van, hogy érdemes nyár végén csináltatni, ha strandolni vagy nyaralni szeretnél. Bár a sós, természetes víz nem tiltott, csak a klóros.
Na, úgy nyilatkoztam itt, mintha értenék hozzá, pedig nem is :stuck_out_tongue:

2 Likes

Igen, nagyon. :roll_eyes: Mikor már hónapokkal léptem túl az egy évet, és még mindig csak egyre rosszabb volt, jobbnak láttam kivenni. Valószínűleg alkatilag vagyok ilyen, ez a cimpába szúrt sima kis füli sem okés még most sem, be tud gyulladozni, pedig nyáron csináltattam. Gyógyulást a tiednek, ne rosszalkodjon most már! :kissing_closed_eyes:

Jaaaj szegénykém! :persevere::cold_sweat: Remélem ha kiveszed, regenerálódni fog szépen.

1 Likes

Tényleg van valami abban, hogy hasonlítunk! :facepunch::heart_eyes_cat:

2 Likes

Ahh, annyira akartam régen tragust, most eszembe juttattátok :smile: Nekem mindig az volt a félelmem, hogy nem piszkálja-e a fülhallgató… meg hát igen, volt két lyuk is porcba, évekkel később is képes voltam úgy elaludni, hogy egész nap lüktetve fájt. Már jó régen kiszedtem, nem is tudom, hogy összenőtt-e, de lehet, hogy megpróbálok tenni bele valamit, annyira kedvet hoztatok hozzá :smiley:
Nekem most fültágítóm van, de ezt is el tudom úgy feküdni, hogy begyulladjon… Pedig minden piercingem és a tetoválásom is rekord gyorsasággal gyógyult, de fülem valamiért nem :frowning:

1 Likes

Akkor nekem szerencsém volt eddig.
Hol dugdosol még piercinget? :wink:

1 Likes

Van a nyelvemben, a köldökömben meg az orromban. Az orromba még 15 évesen egy barátnőm szúrta (jézus, mai fejjel látom, hogy ez mekkora hülyeség volt, csoda hogy nem rohadt le az orrom), de nagyon béna lett, úgyhogy pár éve újracsináltattam szakembernél.

2 Likes

Menők! :star_struck:
Juj, nem mertem volna házilag lyukasztásra vállalkozni! Bátor vagy!

Én sem mertem volna :scream: tű fóbiás vagyok :scream:
Orr piercingen már gondolkodtam: septumon, de aztán még sem csináltattam meg. Elhatároztam, hogy az arcomon semmiképp sem lesz semmilyen pc.
Nem tudom, hogy a nyelv pc-t hogyan bírtad ki, nálam az szóba sem jöhet! :no_mouth:
Én a microdermáltól féltem a legjobban és talán az fájt a legkevésbé. Kivéve a fej cserét, mert ott még kiabáltam is! :rofl:
A köldöknél meg könnyeztem, rettenetesen fájt.
Fül piercingek most nagyoon bejönnek, de szerintem csak jövőre válalom be őket, mert most nincs kedvem szenvedni velük :confused:
Ti terveztek még valami piercinget a közel jövőben? :slight_smile:

1 Likes

Nem annyira bátor, inkább botor dolog volt :smile: Nem jó helyre szúrta a lány, ferdén, túl vékony tűvel… és nagyon fájt is, szabályosan hallottam, ahogy roppan a porc, mikor átszúrja. Ezért is csináltattam újra, jó szakembernél tényleg 5 perc az egész és nem érzel semmit.
A nyelv volt szerintem is a legrosszabb, nem maga a szúrás, hanem a gyógyulás… Az ember az orrát meg a köldökét jóval kevesebbet használja, de a nyelvét állandóan. Sem enni, sem beszélni nem tudtam utána napokig :smile: Na, azt nem csinálnám végig még egyszer.
Én is nagyon félek a tűktől, mindnél csukva volt a szemem :smiley:
Már nem tervezek piercinget (bár azt a tragust most nagyon fontolgatom :smiley:), maximum tetoválást. Nektek van?

2 Likes