Önbizalomturbó!

Szuper lenne, nagyon kíváncsi vagyok, biztos ő is irtó cuki :slight_smile:

1 Likes

A Harry Potter-imádat nálunk az egész családban lángol, azóta hogy az első könyv megjelent. Meg sem tudom számolni, hányszor olvastam, de nem tudom megunni :smile: A barátommal két éve elkezdtünk legókat gyűjteni, idén kerültek sorra a harry potteresek, megvan a nagy Roxfort és a Roxfort Expressz is. Jól emlékszem, hogy nálatok is volt karácsonykor harry potteres lego?

1 Likes

Nekem sem volt még soha bika barátom, legalábbis senkiről nem tudtam eddig!

1 Likes

Én abszolút hülyeségnek tartom a horoszkópot (bocsi, nem akarok megbántani senkit), de amúgy bika vagyok :slight_smile:

Én Oroszlán vagyok, de esetemben vajmi keveset mond.
Az viszont érdekes, hogy az a két pasi, akibe úgy istenesen beleszerettem, mindkettő Rák jegyű és pénzügyi területen dolgozik - bár, gondolom, mindkét vonás merő véletlen.:slight_smile:

2 Likes

Én is nagy Harry Potter rajongó vagyok ám!
Kiskorom óta :heart_eyes:
Kiolvastam az összes könyvet, és az összes részét kijátszottam PC gépen ,nintendon és Ps2 :slight_smile:

Van itthon Griffendél haspolóm, karkötőm, nyakkendőm,gyűrűm, naplóm. És az összes része meg van amelyikből 3 is.
Hatalmas nagy rajongó voltam régebben, most is, de már inkább csak emlékezetben. :heart_eyes:
Tervezek majd egy HP tetkót is magamra,mert régen az életem hatalmas része volt.
Nemrég láttam a moziban a Grindelwald bűntetteit, nagyon jó volt. Bár, az nem Harry Potter, de legalább köze van hozzá. Nagyon sajnalom, hogy az elátkozott gyermekről nem lesz film, pedig kiváncsi lennék Delphinire.
Ha választhatnék akkor vagy a Griffendelbe kerülnek, vagy a Hollóhátba! :heart_eyes: Személységileg én mindig is Lunával voltam egyező vagy pedig Harryvel ( de, mivel Harry fiú ezért maradt Luna. )

1 Likes

Én sem nagyon hiszek benne, de amiket rólam írnak jellemzésnek azok igazak! Nem vagy bántó nyugi! :hugs::hugs: Pacsi, Bika :raised_hand:t4:

Én is bika vagyok (május 1.) :blush:

2 Likes

Dee jóó! Mennyien vagyunk! :blush::hugs:
Én Április 26. :slight_smile:

2 Likes

“Szintén zenész” - április 30 :joy:

2 Likes

Naa neee csajook! :rofl: Nem is gondoltam volna, hogy ennyien!! :open_mouth::open_mouth: :smiling_face_with_three_hearts:

A napi horoszkópban én sem hiszek, de ami általánosságban a bikáról szól, az majdnem minden stimmel nálam :slightly_smiling_face:

1 Likes

Nálam is pont ugyan ez! :blush::slight_smile:

én a 12 csillagjegy szerint Bak vagyok , minden valószínűség szerint Rák aszcendenssel… a 13 szerint meg asszem Nyilas, de azt nagyon kevesen használják. a kínai horoszkópom meg országonként változó, merthogy a holdújév előtt születtem… de azt leszámítva, hogy szerintem semmi nem illik igazán rám, nem is hiszek benne túlzottan. régen az újságban mindig elolvastam a horoszkópomat, röhögtem rajta, aztán el is felejtettem :smiley:
csináltatok ti valaha teljes horoszkópot? asszem az astronet-en magadnak is meg tudod csinálni, ha tudod hogy hánykor születtél. (ha meg nem tudod percre pontosan, akkor nézd meg mi van egy-másfél órával későbbi, ill. korábbi időpontban - amelyik ugyanaz, az lesz az). szerintem jóval árnyaltabb képet ad, mint egy (vagy két) jegy.
fú de sokat tudok erről, annak ellenére hogy nem hiszek benne igazán…

2 Likes

Mint írtam, eléggé fakezű vagyok (és elég lassú is), azért sikerült ezt az elmúlt két éjszaka alatt összehozni. (Muszáj vele eldicsekednem, mert magam sem hittem volna, hogy meg tudom valósítani) :smiley:

IMG_20190208_090742

11 Likes

Még azt tegnap kifelejtettem, hogy imádom a zenét. Szinte bármilyet, egyedül a metállal nem tudok mit kezdeni, de rock, jazz, pop, opera, bármi jöhet. A komolyzene régebben nem nagyon érdekelt, de az utóbbi néhány évben - mióta felfedeztem, hogy élőben hallgatva mennyire fantasztikus - előszeretettel járok komolyzenei koncertekre, operaelőadásokra is. Szeptemberben volt olyan hetem, amikor csütörtökön a Mupában voltam Philippe Jaroussky (kontratenor) koncerten, pénteken a Budapest Parkban Vad Fruttikon, szombaton pedig a Zeneakadémián a Marton Éva nemzetközi énekverseny döntőjén. Nálam ezek abszolút megférnek egymással a Spotify lejátszási listámon is minden féle zene van.
Egyébként egyáltalán nem értek hozzá, még kottát olvasni sem tudok, csak műkedvelő vagyok.
Fiaimat próbálom terelgetni, hogy tanuljanak valamilyen hangszeren játszani, de egyelőre teljes az elzárkózás, erőltetni pedig semmiképp sem akarom. Így aztán most azzal próbálkozom, hogy őket is viszem - természetesen gyerekeknek ajánlott - koncertekre, hátha. Nekem vidéken nem volt ilyen lehetőségem.

1 Likes

De jó! Nagyon ötletes!

1 Likes

Most annyira büszke vagyok magamra!

Megnyerte vele a “legötletesebb jelmez” kategóriájának 1. helyét. :smiley:

4 Likes

JEee, gratula. Tényleg jó lett a jelmez:D.

1 Likes

Ugye mondtam, hogy nagyon ötletes! Gratulálok! :medal_military:

2 Likes