Önbizalomturbó!

A magassarkút nagyon átérzem. Sokszor jutott mostanában eszembe, hogy huszonéves koromban folyamatosan magassarkúban jártam dolgozni. Most ha 2 órát viselem, a kínok kínját élem át, felfogni nem bírom, hogy hogy tudtam magassarkúban dolgozni úgy, hogy elmentem otthonról reggel 7-kor és sokszor utána még ide mentem, oda mentem, este 7 volt, mire hazaértem. Nagyon veregetem a huszonéves énem hátát emiatt, kemény csaj volt.

1 Likes

A céltalan, felszínes locsogás szalonokban nekem is nehezemre esik. Semmi értelmét nem látom, szívja az energiám, teljesen felesleges szerintem. Inkább a szakember is figyeljen 100%-osan a munkájára, amit éppen rajtam végez.

2 Likes

Nem, nem is ismerem. :smiley:

Imádnivaló kis gyönyörűség! Ha cicust szeretnél, akkor pedig jobb lenne még mielőbb. Ha félős marad a kutyusod (az enyém is az, rettenetesen félős), akkor később nehezebb lesz egy cicával összeszoktatni, tapasztalatból mondom. Az enyémek ugyan imádják egymást, de a macskám nem érhet a kutyámhoz - csak fordítva. Pedig látom sokszor a kis vattacukron (a macskám), hogy úgy odabújna a kutyusomhoz, olyan vágyakozva nézegeti, fekszik előtte és dagasztja a semmit, mintha őt dagasztaná. De nem lehet, nem engedi a kutyusom. Csak akkor van testi kontaktus, ha a kutyusom áll neki őt nyalogatni.

3 Likes

Arról nem beszélve, hogy én egy időben jártam egy lányhoz. Elég jól dolgozott, olcsón is, viszont nekem az előző vendéget pletykálta ki, gondolom akkor neki meg engem. Egy pár hónap után csak emiatt hagytam ott, pedig egyébként elégedett voltam vele.

Az ilyen nagyon csúnya, nem csodálom, hogy otthagytad. Ki jár szívesen olyan helyre, ahol azon gondolkodsz, hogy vajon rólad miket pletykál?!

Naaagyon elvetemültek vannak, igen. :face_with_hand_over_mouth: Az ominózus vásárláson a páromnak egy szürke alapon zöld kis kaktusz + rikító sárga naplemente mintásat, egy fehér alapon feketével “összegraffitizett” mintásat meg egy hosszú szárú (majdnem térdig érő) fehéret vettem. Utóbbinak a tetején van egy kis chilipaprika, “chilling” felirattal. Durva cucc. :smiley:
Ó, az az M nagyon különleges ismertető jegynek hangzik, nagyon menő. :kissing_cat:

1 Likes

És akkor rólam. :slight_smile: Alapvetően jó kedélyű, barátságos vagyok, azonban visszahúzódó is, és a barátságosság nem társul barátkozással. Van bennem egy kettősség, amit néha igen erősen tapasztalok, néha kevésbé. Talán abból adódik, hogy a horoszkópom szűz, bika aszcendenssel, bár igazából ezekben nem hiszek :smiley:
Nem szeretem, ha kimozdítanak a komfortzónámból, viszont időnként én mozdítom ki magam belőle. Pl. világ életemben rosszul voltam a járműveken, aztán egyszer annyira kiakasztott a MÁV, hogy másnap beiratkoztam egy autósiskolába, és azóta is csak nekem van jogosítványom, férjnek nincs. Nem mondom, hogy imádok vezetni, de pl. nyáron elmentünk Caorlébe, autóval. Büszke is voltam magamra!
A másik, hogy nagyon rossz a kézügyességem, elég ügyetlen vagyok, ennek ellenére rendszeresen találok valamilyen kézműves hobbit (dekupázs, horgolás, gyöngyhorgolás).
Én duci vagyok, gyerekkoromtól fogva, de már elfogadtam ezt, pláne, hogy minden fogyókúrát plusz kilókkal fejeztem be. :confused: Emellett egyébként eljárok tornázni, de nem azért, hogy fogyjak, gerinctornára járok, hogy az ülőmunka hátrányait enyhítsem.
Magamon a hajamat szeretem. Dús és hosszú, de nem drót, hanem formázható. Sajna most már rendesen őszül, úgyhogy éljenek a hajfestékek!
Imádok olvasni, Harry Potterért bevallom, még mindig rajongok, és sikerrel megfertőztem vele a férjemet, gyerekeimet is. :smiley: Van griffendéles sálam, hordom is.

Öltözék: na én vagyok itt a mindenki ellentéte. :smiley: A munkahelyemen nincs elvárt öltözék. Szeretem a mintás, színes ruhákat. nyáron gyakran hordok ruhát, szoknyát. Sok színes felsőm van, de ha éppen egyszínű ruha van rajtam, akkor is valamilyen színes kiegészítőt veszek hozzá. Kedvenc ruhamárkám kettő van, egy hazai, molett ruhákat gyártó cég, a másik pedig egy külföldi, de sajnos ehhez csak a belgiumi útjainkon jutottam eddig hozzá. Ha megyünk, előre készülök rá, hogy miket fogok venni. :smiley:
Régen szerettem én is a magassarkút, de sajnos sarkantyúm lett, és emiatt nagyon fontos a jó cipő. Én az ECCO márkában találtam meg ezt, ma már a legtöbb cipőm onnan van, a világ végére elgyalogolnék bennük.
A táskákat én is imádom, de én inkább a kézműves táskákat szeretem. Vagy most nagy kedvenceim a Vendula táskák, nagyon cukik.
Ékszereim nincsenek, a bizsukat imádom, de azokból is inkább a különlegesebb, kézműves termékeket.

5 Likes

Imádnivaló! :heart_eyes: Ebben a pózban én kicsit vizslásnak is látom. Az enyém is keverék, de ő annyira, hogy már alig lehet belőle fajtákat kiválogatni. Menhelyről mentett kutyus, úgyhogy a szüleit sem ismerem. Képem nincs róla túl sok, mert nagyon nem fotogén egy jószág. :smiley: De majd a legközelebbi sminkes képeket megkísérlem úgy csinálni, hogy az ölembe veszem. :smile:

1 Likes

Jaj de cuki ő is! :heart_eyes: A második képen milyen édes szemekkel néz már. :drooling_face:

1 Likes

Chilling, te jó ég! Leszakad az agyam!
Elég áttetsző a bőröm, minden meglátszik rajta. Fantasztikus tulajdonság, ha az ember még ügyetlen is, és csodálkozva nézegeti a friss kék, lila, zöld foltjait. Egyszer a párom szörnyülködve jegyezte meg, hogy “Az isten nem mossa le rólam, hogy verlek!”
Szívás, apukám.:smiley:

2 Likes

“A barátságosság nem társul barátkozással” - te jó ég, hogy én ezt mennyire értem és érzem! :smiley: Ha nyitnak felém akkor minden rendben és baromi hamar kezdek el kötődni bárkihez és bármihez, de azt az első lépést mindig a másiktól várom. Érdekes ez a horoszkóp-aszcendens dolog. Én sem hiszek bennük elvakultan, de alapvetően elég spirituális vagyok, és az aszcendensem (rák) személyiségjegyei klasszisokkal jobban illenek rám, mint a horoszkópomé (bak).
De bátor vagy! :open_mouth: Olyan tisztelendő, amikor valaki így feszegeti a határait.
A griffendéles sál pedig szentimentális mosolyt csalt az arcomra, ez nagyon édes. :blush:

Szerintem rám is sokkal jobban illenek az aszcendensem (szűz) személyiségjegyei, mint a horoszkópomé (kos).

1 Likes

Szeeegény párod. :smiley: De ohó, ezzel is nagyon tudok azonosulni, dettó ilyen a bőröm. A legkisebb sérülés is iszonyat lassan gyógyul. És igen, minden meglátszik. Olyan is volt már, hogy nyáron rövidnadrágban voltam, a kutya meg az ölemben. Semmit nem csinált, nem ficánkolt, nem karmolászott, csak ült. Aztán mikor leszállt, akkor láttam meg, hogy tele van a combom piros kis foltokkal mindenhol, ahol a körmei a bőrömhez értek - pedig tényleg csak érték, nem sértették fel. Úgy tűnik mi már csak ilyen törékeny virágszálak vagyunk. :face_with_hand_over_mouth:

Kinek mi a horószkópja? :blush: Nem vagyok csillagjegy mániás, de rám illenek a jellemzők! :slight_smile:
Én bika vagyok és minden amit írnak az igaz, Nektek? :blush:

1 Likes

Volt az egyetemen egy imádnivaló, csodabogár filozófiatanárom. Menő emberke, még Wikipédia oldala is van. :smiley: Ő mondta az egyik órán, hogy aszcendens általában sokkal jellemzőbb az egyénre, mint a horoszkóp. De ez elvileg attól is függ, hogy milyen szögben (vagy fokban?) van. Ezt már nem tudom, ennyire nem vagyok szakértője a témának. :no_mouth:

1 Likes

Ahha, szegény! Amikor a borostáját végighúzza a bőrömön, szerintem sejted, mi marad utána (mintha hátvakarónak használt volna engem egy sündisznó)!:slight_smile:
Vékony, világos női bőr… hát, ez van. De nagyon elegáns, kék foltokkal is!

1 Likes

Gondolom, nagy talány lehet, hogy én mi vagyok :smiley: ízig-vérig igaz minden jellemző a jegyre. Nem követem egyébként a napi, heti horoszkópokat, nem hiszem, hogy rajtam kívül még 1 milliárd skorpiónak biztos gyümölcsöző új kapcsolatai fognak kialakulni péntekig, de rám és az összes általam ismert skorpióra nagyon igaz az alapvető jellemzés, tényleg mind olyan habitusúak vagyunk. Lobbanékonyak, makacsok, indulatosak, állandóan vívódóak, hiperszenzitívek óriási adag igazságérzettel, amiért hegyeket is megmozgatunk. De az biztos, hogy nagyon tudunk szeretni és óriási a szívünk. Sok dolgon kell a mai napig is dolgoznom, hogy könnyebb legyen a bőrömben élni.

2 Likes

Elvileg a bika a skorpióval jön ki a legjobban, de még nem volt eddig skorpió barátom! :blush::hugs:
Apukám is skorpió és teljesen igaz rá a jellemzés
Az élettársam meg Bak és ra is teljesen igaz! :rofl:

1 Likes

Akkor téged egy csinos barna hajú nőnek képzellek el, aki sokat ad magára! :blush:

1 Likes