Önbizalomturbó!

Én is sok ékszert hordok magamon a piercingeimen kívül! :heart_eyes:
2 ezüst nyakláncom van
2 szív ezüst fülbevaló
1 ezüst karkötőm
2 ezüst gyűrűm
1 arany es 2 ezüst bokaláncom

Nagyon szeretem őket :heart_eyes: évek óta nem vettem le többségét :slight_smile: csak a microdermal gyógyulása miatt a 2 nyakláncot, mert bele akadt volna :confused:
Kissé karácsonyfa vagyok, de ezek az ékszerek nagyon fontosak számomra :blush:

1 Likes

Majd be kell szereznem egy parókát! Uncsi mindig fekete haj. Kiskorom óta ilyen a hajam, unalmas
Szerintetek ebayról lehet rendelni jókat? Vagy ott csak gatyik vannak? Szerintem az utóbbi. :confused:

1 Likes

Dehogy vagy karácsonyfa, tuti ízlésesek és kifinomultak az ékszereid. :hugs::smiling_face_with_three_hearts: A bokaláncok aaannyira tetszenek nekem is, csak az én bokám túl vaskos hozzájuk.

1 Likes

Nem unalmas, mert tökéletesen illik hozzád a fekete hajad, nagyon harmonikus így. :heart_eyes: De teljesen értem az érzést, hogy kipróbálnál mást is, és mint mondtam, szerintem jól is állna a kontraszt. Ez a paróka jó ötlet, így a hajad sem roncsolod és van visszaút is. Viszont azt nem tudom, hol lehet jókat beszerezni. :worried:

1 Likes

Annyira köszönöm a kedves szavakat, tényleg szuper ez a közösség, olyan kedvesek vagytok, hogy picit még el is pityeredtem :slight_smile:
Nálunk soha nem volt kutya, féltem is tőlük, egészen addig, amíg nem lett saját, azóta nem értem, hogyan félhettem :smile: Eleinte zavart a kutyaszőr, de mostanra annyira az életünk részévé vált, hogy sokszor fel sem tűnik. A hajamon kívül a kutya a másik, ami miatt vadidegenek meg szoktak állítani, már rég nem kölyök, de még mindig gügyögnek neki idegenek hogy “jaajjj de aranyos” meg “milyen gyönnyööörűű ez a kutya” :smile:

3 Likes

Szerintem is gyönyörűek az ilyen furcsa dolgok. Érdekes egyébként, hogy azok, akiknek van valami “különlegességük”, mennyire tudják azt utálni. Éveken át küzdöttem, hogy gyönyörű, élénk narancssárgás rézvörös hajam legyen, és ismertem egy lányt, akinek ilyen volt a természetes hajszíne és annyira utálta, hogy feketére festette :open_mouth: A szeplőket is imádom (erről talán volt is szó már itt korábban), nekem csak ilyen kis alig láthatóak vannak, pedig a testvéreim nagyon szeplősek. A párom is szeplős, még a karján is, nyáron nem is barnul, csak több szeplője lesz :smiley: és ő is utálja, én meg úgy elfogadnám.

3 Likes

Igen, tényleg érdekes, hogy mennyire tudják utálni csak azért mert furcsa vagy ilyesmi :thinking: A társadalom nagy része az ‘átlagost’ fogadja el inkább,gondolom ezért nem szeretik a különlegességüket a legtöbben. Pedig szerintem ez nagy butaság. Sajnos én nem születtem ilyesmi adottságokkal :frowning: Pedig jó lett volna albínónak születni, azok olyan gyönyörűek! :heart_eyes: Áhh amúgy én se vagyok normális egyszer albínó akarok lenni, máskor meg néger… Na jó! :rofl::rofl: :woman_shrugging:t5: :woman_facepalming:t2:

De,vissza térve erre a szupi témára Én mindig megnézem azokat az embereket,akik kitűnnek a tömegből valamiféle ‘furcsa’ nem hétköznapi adottsággal! :heart_eyes: Teljesen oda vagyok érte! :blush:
Neked a szeplőkön kívül milyen különleges adottságok tetszenek? :hugs: A vörös haj nekem is tetszik.
Annyiraa aranyos amit írtál, hogy kicsit még meg is hatódtál milyen kedvesek vagyunk! :heart_eyes: Ez igazán jól esik, köszönjük a bizalmad! :blush: Remélem szeretsz majd itt lenni! :blush:
Kicsit hasonlóak vagyunk, bár én nagyon nyitottnak tűnök még is mindig attól félek, hogy valakit megbántok, vagy rosszat írok vagy esetleg hülyeségeket írok :neutral_face: :tired_face:
Általában @babyhippo szokott nyugtatni :wink: :smile: :heart_eyes:

2 Likes

De édes vagy. :two_hearts: Ide jöhetsz bármikor, ha jól esne egy kis lelkifröccs. :kissing_closed_eyes: Na és milyen fajtájú ez a drágaság, akinek a csodájára járnak? :heart_eyes:

Ííígy van, szolgálok és védek! :two_hearts::policewoman::heart_eyes:

1 Likes

Legutóbb láttam lila alapon citrommintásat, de az én méretemben nem volt. Vettem helyette brokkolisat.:stuck_out_tongue:
Kedves vagy.:slight_smile: Sajnos néhány helyen látszik, hogy régen nagyobb darab voltam, de a tigriscsíkok (mindig ez jut eszembe a “striák” helyett) maradandóak, szóval ez van.
A dekoltázsomon látszik egy nagy kék, ami kissé rèszeg szárú M betűt formáz. Duplán macska vagyok.:smiley:

2 Likes

Ez nekem amúgy annyira ellentétes, mikor valaki félénk (és/vagy önbizalomhiányos), de mégis van valami feltűnő a külsején pl. színes haj, erős rúzs stb.
Én sajnos külsőre elég “szürke kisegér” vagyok, kivéve talán a sminket, pedig annyira tetszenek a stílusos nők, főleg a letisztult, de mégis lazán elegáns stílus áll hozzám közel, de nekem valahogy nem jön össze a kivitelezése. Sokszor előfordul, hogy máson csomó minden tetszik, még egy-egy feltűnőbb darab is, de magamtól tuti nem venném le őket a vállfáról a boltban. Szeretnék csinosabban öltözködni, de nem megy, mert hétköznapokban inkább a kényelemre hajtok (buszozok vagy biciklizek a munkahelyemre). Munkahelyemen pedig tetőtől talpig fehér egészségügyis cuccban vagyok :grinning: Egyszerű nadrág, fehér vagy világos póló, köpeny vagy polár pulcsi, klumpa. Sok választási lehetőség nincs, de majd igyekszem itt is csinosabban öltözni, pl. lehetnének szűkebb ruháim, de valahogy nem érzem bennük jól magam, pedig vékony vagyok.
Idei céljaim között a ruhatáram frissítése is szerepel, csak sajnos nagyon sajnálom ruhára a pénzt, de majd igyekszem ezen is változtatni :grinning:

1 Likes

Keverék :smiley: Állítólag az anyukája labrador volt, de találkoztunk vele és hát nem volt sokkal több köze a labradorokhoz, mint nekem :smiley:IMG_20190207_115057

7 Likes

Én a “saját közegemen” belül nagyszájú vagyok és magabiztos, csak hát sajnos nem közegem az egész világ :frowning: És sokan mondták, hogy kívülről nem látszik a félénkségem, sőt a távolságtartásom inkább tűnik magabiztosságnak. Ezért is szeretem a színes hajat meg a sötét rúzsokat, hatalmas önbizalmat adnak, egyfajta “páncél” :slight_smile: Régen nem mertem volna ilyeneket viselni, de már nem érdekel, hogy mit szólnak az emberek, én így érzem jól magam - és az, hogy így jól érzem magam, kívülről is látszik :slight_smile: Az utóbbi években nagyon sokat fejlődtem, lényegében elégedett vagyok magammal és az életemmel is, csak a szorosabb baráti kapcsolatokhoz vagyok béna, de ezen is igyekszem dolgozni. Vicces, hogy a barátom pont ilyen könnyen barátkozós ember, aki öt perc alatt bárkit elvarázsol a dumájával és bárkivel képes bármiről elbeszélgetni (ettől függetlenül nem szereti az embereket, jobban szeret egyedül lenni, de legalább megy neki :smile:). A mai napig nehezére esik megérteni, hogy nekem miért okoz problémát elcsevegni valakivel :smile: Pl. a fodrásznál vagy körmösnél annyira utálom a bájcsevegést, hogy inkább megoldok itthon magamnak mindent :smile:

1 Likes

Fú, a fodrászos csevegést én is utálom, olyan hülyén érzem magam. Inkább a többieket szeretem hallgatni, nagyon érdekes helyre járok.

Én ezért járok férfi fodrászhoz (mármint úgy értem, hím nemű :smiley: ) . Időnként beszélgetünk (de sosem pletyka szinten), de ha látja, hogy még álmos vagyok (általában reggel megyek), akkor hagy relaxálni.
Felemelő, komolyan! És még jó fodrász is. :smiley:

3 Likes

Cuki a kutyusod! :heart_eyes:
Nekem labrador-beagle keverékem van :slight_smile:

jpeg_1549543485274

jpeg_1549543469734

jpeg_1549543456675

Kis fekete szőrpamacs, imádom! :heart_eyes: Én is állat bolond vagyok :blush::sunglasses: Cicát szeretnék még, de nem tudom meglennének.e mert a kutyusom fél mindentől. :sweat_smile:

5 Likes

Úristen de cuki :heart_eyes:

2 Likes

Köszi! :heart_eyes: Tiéd is nagyoon. Sosem vagyok egyedül, mert ő mindig velem van :sunglasses::heart_eyes:

1 Likes

Csak nem a Víg fodrászat:D. Ott van egy ilyen csoda férfi fodrász, Csaba. 10 évig jártam hozzá, imádtam.

A bőröm elég fehér, erős sárga tónusú, nehéz alapozót találnom, csak a Bobbi Brownnál találok teljesen egyezőt. A hajam 20 évig szőke volt, egészen világos szőke, még világosabb satírral. És most sötét barna lettem. Nagyon fura még mindig, viszont mindenki imádja. Nem tudom, így marad-e, hogy én magam tudok-e ezzel azonosulni, pedig ez az alapszínem, mégis ez hat idegennek.
Az Obageket életemben először télen láttam otthon, addig fogalmam sem volt, hogy mi az. Van 4-5 Michael Kors táskám, nagyon szeretem őket, a minőségük (anyag, varrás, kivitelezés) simán eléri a Prada, Jimmy Choo, Versace, Valentino, Louis Vuitton táskákét és amiért külön szeretem őket, hogy hihetetlenül jó kialakításúak belül, mindennek helye van, sok-sok kicsi és nagyobb zsebbel, elválasztóval. A kedvenceim a Prada, Valentino, Jimmy Choo, ez a három a legkedvesebb. Nagyon szeretem a táskáimat és vigyázok is rájuk. Akik nincsenek használatban, azokat úgy teszem el, hogy előtte lemosom nedves szivaccsal, aztán méhviaszos ápolóval áttörlöm kívül, alaposan kitömöm és porzsákjukba zárva egy szekrényben várják a következő használatot. Vannak 10-12 éves táskáim, amik még mindig teljesen újnak néznek ki.

3 Likes