Önbizalomturbó!

Szia aalexaa, üdv, örülök, hogy csatlakoztál :slight_smile: Milyen sok közös van bennünk, sokszor bólogattam és sokszor nevettem! Tééényleg, a kutyaszőr (és nálam macskaszőr) az alaptartozék! Mindig úgy indulok el itthonról, hogy közvetlen előtte lehengerelem magam és a munkahelyemen is naponta többször hengerelek.

A velociraptoros járáson nagyon jót nevettem, tudom, mire gondolsz :joy:

1 Likes

Szia!:slight_smile:
Nagyon érzékletesen festetted le magad, jó volt olvasni a jellemzésed. Ha jól látom a képen, most sötétzöld a hajad, tök jól néz ki!
Melyek a kedvenc rúzsaid? A 'sima" vagy folyékonyt részesíted előnyben?

1 Likes

Egyáltalán nem untattál! :blush: Üdv ebben a remek közösségben! :slight_smile:
Nagyon tetszett a személy leírásod! Én és a többiek is mindenkit elfogadunk, nem untatsz minket! Nekem kifezetten szimpatikus vagy! :blush: :hugs:

1 Likes

Na, a ruhákról szívesebben írok, mint a tulajdonságaimról (éljen az önbizalom).
Az utóbbi években főleg turiban vásároltam, de amennyire szerettem tinédzserként ruházkodni, annyira utálok most, lever a víz a gondolattól, ha farmert, cipőt vagy kabátot kell venni és előnytelen világítású, koporsóméretű próbafülkében ugrálni, ahol istentelenül nyúzottnak nézek ki, a cuccaim meg elnyűttnek.
Mára már elfogadtam, hogy bizonyos dolgokból jobb a drágább-jó minőségűt megvenni. Soha nem hittem volna, hogy veszek egy Levi’s farmert, kuponnal is istentelenül drága volt, de megérte. Végre egy nadrág, ami nem lötyög, szorít és kopik el egy év után, és még kényelmes is!
Mostanában kaptam rá az őrült zoknikra (30 évesen…). A H&M férfiosztálya kész kincsesbánya.
Főleg kényelmes, egyszerűbb darabokat hordok, nyáron szoktam vadul színes szoknyákat, könnyű nadrágokat hordani, azokat imádom.
Nem önimádatból mondom: sokan mondják, mennyire jó alakom van (rengeteg munka van benne), állítólag csinos vagyok, meg jók az arányaim - hah, most már! A vékony lábakért mennyit küzdöttem!
Tiniként rengeteg gyűrűt viseltem, most már max kettőt hordok egyszerre, de az ékszerfetisizmusom nem múlt el.

2 Likes

Én is mániákusan hengerelek, de aztán indulás előtt odajön és hát muszáj megszeretgetni, kit érdekel a ruha :smiley:

1 Likes

Huuh! Nagyon tetszett! A képzeletemben egy csodálatos csinos nő vagy! :blush:
Na és milyen színű a hajad a bőröd és a szemed? Ha szabad kérdeznem? :blush: csak hogy teljes legyen a rólad alkotott képem :grin::heart_eyes:

Milyen táskád van? Én Obag mániás vagyok :heart_eyes: Van egy eredeti Piros-fekete Obagom és egy eredeti Fekete. Nekem mini van, mert pici vagyok és hülyén nézne ki a Classic. :joy:
Régebben Michael Kors-om volt! Te szereted ezeket a márkákat? :blush: Mi a kedvenc márkád? :slight_smile:

Köszönöm :blush: valójában nem ennyire sötét, de zöld, és imádom! Még vadidegenek is oda szoktak jönni a postán, a boltban, az egyetemen, hogy megdicsérjék :smiley:
A folyékony matt rúzsokat szeretem a legjobban, nem túl szárazak az ajkaim és első a tartósság, de vannak hagyományos rúzsaim is. Tavaly karácsonyra kaptam a páromtól egy 30 db-os Nyx lIquid suede lip vault-ot, a formula picit ragacsosabb, mint amit szeretek, de annyira jó színek vannak benne, imádom :smiley:

1 Likes

Nagyon cukik a Nyx kis válogatásai, meg nem próbáltam tőlük rúzst, de érdekelnek - khm, mondjuk, mi az, ami nem érdekel…:slight_smile:

2 Likes

Szia Alexa, de jó, hogy itt vagy, színesebb lett veled a társaság. Imádom a színes hajaidat, én sosem voltam ilyen bátor, pedig annyi minden színt kipróbálnék. Minden elismerésem a csatlakozásért, biztosan nagyon nehéz lehetett, de ma is tettél egy lépést az önbizalmad növeléséért, mert az csak úgy megy hatékonyan szerintem (és Csernus szerint is), ha olyan dolgot teszel, amitől félsz. Nagyon büszke lehetsz magadra.

1 Likes

Nagyon köszönöm, hihetetlenül jól esik, hogy ezt mondod!

1 Likes

Szia aalexaa, üdv a csapatban :blush: Nagyon tetszett a saját jellemzésed. A magassarkúval ugyanígy vagyok mint te. Régebben még előfordult, hogy hétköznapokon is hordtam, aztán teljesen áttértem a lapos vagy egészen minimális sarkú cipőkre, csizmákra. Csak akkor veszek fel magassarkút ha nagyon muszáj, pl. esküvőre, de oda is viszem magammal a váltócipőt, mert nem bírom sokáig. :sweat_smile: Főleg mióta anyuka vagyok, nem is tudnék a 2,5 éves kisfiam után magassarkúban rohangálni.

1 Likes

Az öltözködésem az utóbbi pár évben elég unalmas lett. Ez annak tudható be, hogy 5-6 éve elkezdtem hízni. Én mindig egy vékony testalkatú lány/nő voltam: 164 cm és 50-55 kg. 2013-ban kiderült, hogy PCOS-em van és pajzsmirigy alulműködésem, és mindkettő már önmagában is súlygyarapodással járhat. Terhesség alatt nem híztam sokat, 7-8 kg-t, de a szülés sem tett jót az amúgy is meggyarapodott testemnek. Jelenleg 70 kg körül mozgok és nem vagyok az önbizalmam csúcsán. Ebből kifolyólag már nem szeretek feltűnő színű és mintájú ruhákat hordani mint régen. A hétköznapokon farmer és legtöbbször egyszínű felső van rajtam. Szeretem egyébként a színeket: fekete, fehér, sötétkék, piros, púderrózsaszín, khaki zöld, türkiz ezeket mind szívesen viselem. Amíg nem voltak súlyproblémáim felvettem szinte bármilyen színt. Jöhettek a ruhatáramba még a neon színek is, úgy gondoltam a sötét hajamhoz bármi passzol. Szerettem a feszülősebb felsőket és nadrágokat is. Bár nadrágból most is feszesebb típusokat hordok, a felsőnél nem szeretem ha rám simul, mert a hasam a leginkább kritikus terület rajtam. Minták terén kedvelem a pöttyös darabokat, az apró virágmintát, sötétkék-fehér csíkosat.
A kisfiam születése előtt irodában dolgoztam egy gyárban, de ott is hétköznapi viselet a megszokott mindenkinél. Tehát senki nem jár kiskosztümben vagy öltönyben dolgozni. Normál utcai viselet, így nincs kifejezetten munkába járós ruhám.
Nyáron nagyon szeretem az overálokat, hosszú ruhákat, váll nélküli felsőket. A turikat én is imádom. Volt időszak, amikor a húgommal fix péntek délutáni program volt a turizás minden héten. A legtöbb kedvenc ruhám onnan van. Legtöbbször talán H&M-ben és Orsayben vásárolok, de szeretem a New Yorkert is.

4 Likes

Aztaaadejóahajaad. :star_struck: - Khm, akarom mondani: welcome itt nálunk, nagyon szívesen látunk máskor is, többször is. A topik pontosan azért jött létre, hogy önbizalmat árasszon, és ennek a te nyilvánulásod egy váratlan és nagyon szép formája, köszönet érte! :blush:

A fogszabályzó kegyetlen egy dolog, 2 évig volt hozzá szerencsém, ennek ellenére nekem sem tökéletes a fogsorom. Viszont! Rakat helyen olvastam már, hogy a kissé kusza fogak a férfi nemnek tökre bejönnek. Biztos vagyok benne, hogy a párod a tündérorrod mellett a tündérfogaidat is elragadónak tartja. :upside_down_face:

Belsőleg én is nagyon sok közöset fedeztem fel benned és bennem. Úgy tűnik te is küszködsz jó néhány komplexussal, érzem, érezlek. :grin: Ezenkívül noha elvből kedves vagyok mindenkivel, én is tudok ugyanilyen antiszoc lenni. A kutyaszőr meg, izé… :face_with_hand_over_mouth: Apukámnak van egy kuvasz kutyija, aki csak arra nem ugrik rá, akitől fél. Tőlem nem fél, mert tudja, hogy imádom és mindig megszeretgetem. Aminek az az eredménye, hogy az 50 kg-os kutyiugri törte már le körmömet, tetovált már rám jó pár karomnyomot ésésés a fekete télikabátomat pöpecül (vállalhatatlanul) kidekorálta hosszú, fehér szőrszálakkal. De ez engem zavar a legkevésbé, olyan “szubkulturális” rezgések között nőttem fel, hogy nekem az állatszőrben semmi igénytelen, tisztátalan vagy visszataszító nincs.

A grunge vonalat imádom nézegetni, a telefonomra rakat ilyen kép van lementve. Szóval még ha nem is érzem magaménak, a lelkemnek valamiért jó nézegetni. :hugs:

Annak pedig kifejezetten örülök, hogy az emberek dicsérik a színes hajad, és nem rettennek meg tőle. Van remény, halad a világ. :grin:

Egyáltalán nem untattál, ilyen butaságra ne is gondolj, mert én vagyok itten az ügyeletes önbizalom-rendőrség, és elkaplak, mint a múltkor @Amadea -t. :face_with_hand_over_mouth: Ahogy @Bella is mondta, ez egy szuper és nagyon elfogadó közösség, @Natulcien -nel pedig teljesen egyetértek: légy rá büszke, hogy átlépted az egyik korlátodat! :kissing_closed_eyes:

2 Likes

Olyan szívesen ki próbálnék én is ilyen extrém frizurát :heart_eyes: Bár, nekem inkább az ősz haj tetszene magamon a legeslegjobbaan :grin: Csak félek nem akarom, hogy a hajam bánja. 2 éve nincs semmivel sem festetve. Nehezen bírom :roll_eyes: Esetleg valaki nem tudja hol lehet kapni jó parokákat? :rofl:

1 Likes

Nekem teljesen ősz lenne a hajam ha nem festeném. :joy: Szerintem félelmetesen néznék ki derékig érő fehér hajjal :sweat_smile:

1 Likes

Nekem nagyon bejön! :heart_eyes: Imádom az ilyen különleges ‘furcsa’ dolgokat. :blush:
Láttam, vannak lányok akik úgy születnek egy genetikai hiba miatt, hogy teljesen fehér a hajuk :heart_eyes:
Naagyoon bosszant, hogy én nem úgy születtem :tired_face::tired_face:
Annyira csodálatos, főleg fotozásokra. Én imádom a művészetet és számomra minden ilyen dolog csodás.

1 Likes

Köszönöm, nagyon kedves tőled. :smiling_face_with_three_hearts: A gyűrűkért egyébként plusz egy pacsi! Én is imádom őket, és már a védjegyemmé vált, hogy sokat halmozok az ujjaimra. Minimum négyet viselek (2-2 jobb és bal kézen), de általában még többet. Azokat a piciket is szeretem, amik csak az ujj első felére mennek fel. Szeretem még a fülbevalókat is, és a chokereket. Utóbbi szintén védjeggyé vált. Már gyerekkoromban is hordtam őket, aztán mikor páréve bedurrant a divatba és kiszélesedett a kínálat, annak nagyon örültem.

Lábbelikről elfelejtettem nyilatkozni. Én szeretem a magassarkúkat, de a vaskosabb, masszívabb sarkakat. Tűsarkúm soha nem volt, és valószínűleg soha nem is lesz, mert nem elég kecses hozzá az alkatom. A vastagabb sarkak a személyiségemhez is jól mennek. Nekem ezek kényelmesek (nagyon is) bizonyos pontig, és menni is tudok bennük (legalábbis még senki nem szólt rám, hogy tiplizzek vissza a Jurassic Parkba). Viszont sokat járkálós napokra csakis laposat húzok, mert az előbb említett “bizonyos pont” után őrülten elkezd fájni a lábam magassarkúban, és akkor nagyon szenvedek. A csizmák a kedvenceim. :blush:

Nagyon tetszik az öltözködésedben, hogy a kötelességekből kilépve átváltasz lezserebbre, nagyon menő ez a kontraszt. :sunglasses:

És igen, én is sokat gondolkoztam már rajta, hogy milyen jó ez a közösség! Nemcsak olyan emberekre leltem, akik megértik azokat a zizzenéseimet, amelyeket a környezetem nem, de szeretnivaló jellemekre is, akiket enélkül a Fórum nélkül valószínűleg sosem sodort volna az utamba az élet! :smiling_face_with_three_hearts:

1 Likes

A próbafülkés leírásod hihetetlenül megnyugtatott, akkor nemcsak én érzem ezt! :smile: A H&M férfizokni részlege pedig tényleg külön fogalom, legutóbb ilyen őrült zoknikat kapott tőlem a barátom, ezt szeretett volna. Kicsit lefőttem a gondolatra, hogy ezeket hordani is fogja, de végül sikerült olyanokat választanom, amik nekem is tetszettek. :face_with_hand_over_mouth:
Úúúgy tisztelek mindenkit, aki kemény munkával érte el az alakját! :star_struck: Biztosan bomba. Legalább emiatt legyen egy kis önbizalmad. Na, na, na, a kedvemért? :pleading_face:

Imádnám a fehér hajadat, kontrasztban a kreolos bőröddel. :heart_eyes:

1 Likes

Kéretlen plusz kilók ide vagy oda, a kisugárzásod biztosan minden mást elmos! :blush: Tudom, hogy ez nem nagy vigasz, de szerintem fontos észben tartani, hogy mi nők, húson és véren kívül lélekből is állunk, és onnan is ragyogunk. :hugs:

1 Likes