Olcsó, de jó fényvédők

Nekem ebből a szempontból szerencsém van. Reggel 9-10 között megyek dolgozni, úgyhogy reggel fényvédőzöm. Munkahelyemen nem ablaknál ülök. Viszont csak 6 után megyek haza, akkor én már nem kenem újra.

Olyan esetekben, amikor valaki 8-9-re jár be dolgozni/tanulni és 4-5-6 között ér haza (és aznap reggel sminkelt is) illetve már tavaszi/nyári hónapok vannak a fényvédős púdereket találom megoldásnak. Az, hogy ezek mennyire képesek védeni már más kérdés. Viszont elvileg működnie kell. Hirtelen most a Bioderma Photoderm Max kompakt púdere jutott eszembe.

Olyan jó termékeket találsz mindig :heart_eyes:! Jövő héten megveszem ezt is! :rofl: :kissing_heart:

Most nézem a véleményeket, elvileg BB krém állagú mintsem por. Nem tudom, hogy ez mennyire kompatibilis eleve kisminkelt arcon :thinking: Mindenképpen teszteld le, mielőtt megveszed :slight_smile: Jobb biztosra menni :kissing_heart:

Ezeket találtam még:

3 évig használtam csak BB krémet, úgyhogy ez a termék nekem nagyoon pozitív! :heart_eyes:
Főleg, hogy napbarnított bőrre van! :pray:t4: Sajnos a koreai Inisfree nagyoon fehér a bőrömön :frowning:
A karma vissza ütött, amiért Viszkok Fruzsira mondtam, hogy Úgy néz ki mint Michael Jackson, hát most Én nézek ki úgy fényvédővel :sob::rage: :woman_shrugging:t5: :man_dancing:t6:

Huuh, ez a Chanel nagyon jónak tűnik! :heart_eyes: Egyik kedvenc márkám. Nem is tudtam, hogy gyártanak ilyen púdert :thinking:
Naaa, most bajban vagyok :rofl: :thinking:

Én nyáron az újrakenést ezzel a termékkel váltottam ki, amikor alapozó vagy CC krém is volt rajtam és nem tudtam volna rákenni a fényvédőt.
%5Bhu.upload_selector.default_image_alt_text%5D

Én is ezt használom nyáron újra-fényvédőzésként. Hogy milyen sokat kergettem, mire találtam valahol. neten rendeltem végül.

Én is valamelyik netes patikából rendeltem.

Találtam egy ilyen terméket, hátha valakinek jól jön: [A’PIEU] Power Block Tone Up Sun Cushion SPF50+ / PA++++
“A szivaccsal egyszerűen felvihetjük a fényvédőt. Smink alá és fölé is lehet használni. Praktikus és jól védi a bőrt.”

Köszönjük, nekem landolt is a kívánságlistámban. :smile: