Off topic - életmódváltás, le a kilókkal!

En futashoz Hoka cipot hasznalok, nagyon jok, en imadom :slight_smile:

@dunaimano Nekem volt skechers cipom, crossfitre hasznaltam, mert oda szerettem volna valami nagyon puhat :slight_smile: aztan gyakran mezitlab edzettem inkabb, mert a teremben alapbol nagyon gumirozott volt a padlo, es neha mar soknak ereztem. Betonra viszont szuper. (Egyebkent sok negativat olvastam rola, hogy ez a “felhon jarok erzes” hamar elmulik mert gyorsan kopik, en ezt nem tapasztaltam. Egy evig hasznaltam es nem volt minosegbeli problemam a cipovel).

2 Likes

Sketchers nekem is van, igaz, csak gyalogláshoz való, de a felhő-érzés nálam is hamarabb kimúlt, mint vártam. De sztem ez függ az illető súlyától is. Én túlsúlyos vagyok és mióta ez van, azóta csak úgy “eszem” a cipőket. A jobb minőségűek (és drágák) sem bírják max. 2 évig, azelőtt meg 8 évig is hordtam egy-egy párt, mert nem dübörögtem ennyire :sweat_smile:

2 Likes

@Isabelle nagyon köszönöm, ez brutálisan jó volt. Egyébként is nagyon szeretem az arab zenét, és jó, hogy az edző időnként megmutatja a lépéseket.
Igaz, a 25. percnél már a halálomon voltam, de a zene átlendített, és végigcsináltam. Persze lehet, hogy külső szemmel inkább a hátsó sorok ügyességére hasonlított az előadásom, de az is jó volt, hogy ők ott voltak, mert így sokkal pozitívabb volt az egész.

4 Likes

Ez a cikk segített a választásban.
Szerencsére, mert egyébként a szín döntött volna. :grinning:

3 Likes

Ebben van valami, hiszen én, aki a gimis tornaórák óta nem futottam is ismerem. :slightly_smiling_face:

1 Likes

Örülök, hogy tetszik :smiling_face_with_three_hearts:. Egyèbkènt az elejèn èn is Kb. A 20- 25. percnèl fujtattam, de egyre tovàbb lehet bìrni idővel ,az is olyan jò èrzès, hogy làtod, à, mèg jòl bìrom, nem ùgy mint 1 hete.

1 Likes

Az annyira jó, hogy a hátul lévők sokszor csak ott lötyögnek! Talán leginkább ez adta meg a kellő lökést, hogy végigcsináljam. Hogy nem volt mindenki tökéletes. :slightly_smiling_face:

4 Likes

De jó, hogy egyre többen bekapcsolódtok ebbe! Valami kremmania challenge is kialakul majd végén :heart_eyes:

1 Likes

A munka 3. hete nagyon igyekszik az életemre törni, ma egy tárgyaláson már majdnem lecsúsztam a székről és dübörgött a szívem a túlórák, a kevés alvás és az extra stressz miatt, ráadásul lenyúztam a talpamról a bőrt egy papucsnak hála (megy a cipészhez, ha nem tud vele mit csinálni, kuka, hiába volt drága), így futni se tudtam elmenni, ezért hasizom gyakorlatokat csináltam, súlyzóztam és guggoltam-kitöréseztem. Nem váltottam meg a világot ezzel a miniedzéssel este fél tízkor, de esküszöm, hogy jobban érzem magam most, utána, mint előtte (majdnem leragadt a szemem a fotelben kornyadozva).

7 Likes

Hát, tudom, hogy gáz lesz, de életemben először, erre a videóra tornázva történt meg, hogy megérkeztem sportolás közben az endorfin hatását. :grinning:
Pl a gerinctornát szeretem, de főleg a hatását.

7 Likes

Dehogy gáz! A testmozgás rohadt fárasztó, én ált. akkor szeretem, amikor túl vagyok rajta, és megveregetem a vállam, higy milyen ügyes voltam.:grinning: Főleg akkor, amikor nagyon fáradt vagyok és úgy kezdek neki.

5 Likes

Egyetértek mindenkivel, az edzés legjobb része, amikor vége van, letusolsz és büszkén hátradőlsz, hogy ma is megcsináltad. Én ezt ez érzést még egy kicsit fokozom, hátha nektek is motiváló lehet. Ugye írtam, hogy Pamela Reif videóira edzek, aki a heti terveket insta sztoriba rakja ki. Ott le lehet screenshotolni és mivel minden edzés előtt hagy egy kis rubrikát, ezért lehetőség van ezeket mindig kipipálni. Tudom, hogy apróságnak hangzik, de nekem nagyon sok lendületet ad az, hogy kihúzhatom az adott napot. Berakom most ide mintaként a képet, szerintem ezt mindenki megcsinálhatja magának is akár egy bullet journalban. 20200717_210920

6 Likes
7 Likes

Köszi, :smiling_face_with_three_hearts: ezek a cikkek nagyon kellenek! :heart:

1 Likes

Áhh…az “utána” fotók éppoly megcsináltak mint az “előtte”…ha behúzom a fenekem persze gödrök vannak rajta…parasztvakítás mind a kettő :roll_eyes:

2 Likes

Megérkezett, imádom!

Már most kényelmes, első felvételre. Ráadásul sokkal szebb, mint a képen volt. Azt hiszem, ebben fogok zumbázni is majd. Eddig úgyis mezítláb csináltam, és emiatt nem igazán mertem jobban ugrálni…

IMG_20200722_112636

12 Likes

nekem is megjött a cipő tegnap, el is vittem futni - felvéve nagyon kényelmes, séta közben is, tartja a lábat, de pont elég puha a talpbetét is, viszont féltávnál (5K programot csinálok, most kb fél órát futok és sétálok felváltva) annyira begörcsölt/bemerevedett a lábam :zipper_mouth_face: nem tudom, a cipő miatt, vagy mert múlt héten kicsit ellustultam… kis nyújtás után sikerült befejeznem azért a tegnapi futást és azóta sem érzem feszültnek a lábam, de azért kicsit fura, a decathlonos cipőimben nem éreztem ilyesmit, még betonon se (tegnap is sajna betonon kellett futnom), aztán lehet nem is a cipő volt a ludas :slight_smile: remélem ma vagy holnap ki tudom próbálni füvön is

1 Likes

Talán csak a másféle csuka miatt görcsölt, mert szokatlan volt a lábadnak :thinking:
Ha magamból indulok ki, akkor lehet, mert nálam előfordult, ha sokáig egyet hordtam és váltottam más fazonra és magasságra, akkor begöcsölt a vádlim, pedig nem vagyok rá hajlamos.

Megvolt a teszt, @Isabelle 50 perces zumbáját csináltam végig benne, nagyon kényelmes volt végig, és a torna is jobb volt benne sokkal, mint mezítláb.

Egyébként Isabelle, nagyon köszönöm ezt a linket, szinte minden nap csinálom, és el kell mondanom, az első olyan mozgásforma, amit minden nap várok!
A gerinctornát is szeretem, de annak inkább a hatását.

5 Likes

Szép kis cipő, használd egészséggel!

1 Likes