Off topic: Csak a pozitív!

Sajnos nincs, most fogunk még összeköltözni közös albérletbe, és a legtöbb helyre nem lehet kisállatot vinni. De egyszer majd szeretnénk :slight_smile:

1 Likes

Az egyik kedvenc érzésem, amikor kimosom az ecseteket és lecserélem őket egy új száraz szettre :heart_eyes:
IMG_20210221_125833

15 Likes

Tegnap bementem egy Pimkie boltba és volt abból a parkából amit kinéztem online. Fekete színben hazajött 70% kedvezménnyel. Még jött egy fehér sál (amit szintén kerestem a fehér sapimhoz, hogy passzoljon) és 2 öv. Ez nekem +, bár 25 percig álltam a sorban kint. Fekete béléses parka, szerettem volna egy zöldet, de online nem merem megrendelni, lehet problémás lenne a visszaküldés /ha hibás/, hogy a pénzem vissza is kapjam (facen sokan szidják a webshopot, pont a visszaküldési problémák miatt). A fekete is tetszett, az online már nem is elérhető. Minőségi darabnak néz ki.
(A Pimkie csődbe ment. Az eladó azt mondta 3 hónapja nem kaptak fizut, 76 embert érint ez Ausztriában. A Pimkie egy gazdag francia család tulajdona és több országban is jelen van. Hihetetlen, hogy megtették karácsony felé főleg, hogy nem fizették ki őket. Most a boltokban 70% kedvezménnyel kiárusítanak, de próbálni semmit nem lehet és nem cserélik ha nem jó, egyik állomásnál már be is zártak. Megveszed és vagy jó lesz a ruha vagy nem. A Corona miatt a bolt méretéhez igazodva korlátozott számú ember lehet bent, kint sorok állnak.)

13 Likes

Eladtam pàr terméket , ez nekem pozitìv , mert nagyon nehezem vàlok meg olyasmitől is amit nem fogok hasznàlni.Mai kutya sètáltatàs közben: 20210221_124817
20210221_124900

18 Likes

A nehéz elválást tökéletesen megértem :wink:

4 Likes

Szerintem nálam rosszabb nincs ebben a témában.
Mai sztori: 5 éve vettem egy kék színű Ecco cipőt. Egyszerű bőr sneaker, de annyira kényelmes, mint soha másik cipőm. Néztem akkor az Ecco weboldalán, hogy létezik belőle téglapiros szín is, de nálunk nem forgalmazták. Végül addig nyígtam rajta, hogy a férjem rendelt nekem egy párat, de meglepetésnek szánta, amiről nem tudtam, úgyhogy én is rendeltem egyet az Amazonról. Szóval lett 2 pár egyforma cipőm. Az egyiket elkezdtem hordani, a másikat dobozában elraktam. Most, 4 évvel később, még teljesen jó a hordott pár cipő, de azért már meglátszik rajta, a bőr kissé kopottas (ebben szoktam gyalogolni is). Úgyhogy ma arra az elhatározásra jutottam, hogy előveszem az elrakott párat és elkezdem hordani.
Elő is vettem, nézegettem egy darabig, megcsodáltam, majd szépen visszatettem a dobozába, mert nem volt szívem használni. :rofl::see_no_evil::rofl::see_no_evil::rofl:
Aztán megnéztem, hogy tudok-e valahonnan rendelni, mielőtt elkezdeném hordani, hogy legyen újból tartalék. De legnagyobb kétségbeesésemre már nincs sehol.

14 Likes

Ma ismét kevesebbet mutatott alattam a mérleg. 3,5 hét alatt -4,5 kg :pray:t2:

20 Likes

Screenshot_20210223_171007_com.huawei.health
Szombat. Majdnem 20 km. Gyonyoru, kodos ido… mintha egy mesebe vagy filmbe csoppentem volna.
Nagy feltoltodest adott! :slight_smile:

18 Likes

Gyönyörűséges! És az az öntudat amivel a kamerába néz!!!

1 Likes

Lányok, miénk az álomalbérlet!!! El sem hiszem!
Tegnap néztük meg, mondta a tulaj, hogy többen is jelentkeztek és majd csütörtök-pénteken szól, kit választottak. Erre ma hívott, hogy begyorsították a dolgokat és minket választottak! :slight_smile: Több, mint 10 éve vágyom rá, hogy egyszer a 11. kerületben lakhassak, és végre megvalósul! <3

23 Likes

Gratulálok Nektek! :blush: :four_leaf_clover:

1 Likes

Kicsi fiam mai aranyköpèse, miutàn megszemlèlte a ho- ho- ho palettàval kifestett szememet: "ez mèg rosszabbul nèz ki, mint előtte ( szemsmink nèlkül) Olyan mintha kb. 1
òràn keresztül dörzsölted volna szemed " :crazy_face::smirk:
" köszi dràgám :rofl: te aztàn szèpen tudsz dìcsèrni. " vègül is nem azt mondta hogy car hanem körülìrta.

20 Likes

Annyira cukik, amikor ilyen kendőzetlenül őszinték :blush:

2 Likes

Ma kaptam egy mega-giga cuki videót, a barátnőnknek megszületett a második unokája és a szülők felvették, ahogy a picit bemutatják a 2 éves nővérének. Hát, meg kell őket zabálni :heart_eyes: :heart_eyes: :heart_eyes: feladobták a napom!

10 Likes

Ma nem sikerült égőt cserélnem az ágy felett. Ez alapvetően nem pozitív, de esküszöm, vicces volt :smiley:
nincs létrám, szóval megpróbáltam a dohányzóasztalt az ágyra tenni. És még így sem értem el az égőt!
Alapvetően az a fajta vagyok aki mindent megold, megszerel, összerak amit kell - de ma megtaláltam az ősellenségemet: a hálószobai csillár kifogott rajtam :see_no_evil:
Tulajdonképpen azért vicces a dolog, mert találtam valamit amit nem tudok megoldani egy férfi nélkül. Soha nem hittem volna hogy eljön ez a pillanat, és mégis megtörtént :upside_down_face: lehet hogy megbolondultam, de ekkorát még nem nevettem magamon; az az igazi ágyonfekvős nevetés :rofl:
Az égő meg ki lesz cserélve amint kölcsönkérek egy létrát a szomszédtól. Szóval csak a csatát nyerted meg, csillár, de a háborút nem!

17 Likes

Hajrá, Te fogsz nyerni! :crazy_face:

1 Likes

Ha ha! Ez jó sztori! Eszembe jutott róla még egyszer tinédzserkoromban, amikor kaptam ajándékba egy 30 dekás giga Milkát. Egyik nap neki álltam, megettem több, mint 20 dekát. És akkor vérszemet kaptam :smiley: tudtam, hogy nem hagyhatom abba, mert akkor a csoki “nyer” :smiley: Eldöntöttem: nem fogsz ki rajtam, te csoki! Akkor is meg foglak enni, ha megfájdul a hasam!
Én győztem :smile: :smile: :smile:

14 Likes

A giga-milka akkor a legjobb ha elviszed magaddal kirándulni a legszebb májusi napon! Délután háromkor olyan forrócsokid lesz, csodájára járnak a népek :grin:

5 Likes

Ma végre megérkezett a CP The Child paletta. Nagyon vágytam rá, feldobta a napomat.

10 Likes

Tegnap délelőtt ültem a 41-es villamoson (a Duna parton megy a budai oldalom), zenét hallgattam, néztem a napfényben fürdő folyót, és arra gondoltam, hogy milyen szuper, hogy már csak egyet látok. És abban a pillanatban, ezen a szerda délelőttön tökéletesen boldognak éreztem magam.

Hát, ez egy olyan pozitív történet, amiben tulajdonképpen nincs történés. :blush:

27 Likes