Off topic: Csak a pozitív!

Köszi @Puszedli83 :slight_smile:

1 Likes

Isten éltessen sokáig erőben egészségben! Szép lila jácint.

1 Likes

Gratulálok a lakáshoz, legyél nagyon büszke magadra! :blush:
Nekem is 4 éves a kislányom, annyira tündérek és ördögök is tudnak lenni egyszerre… :heart::angel: :smiling_imp:

Boldog születésnapot kívánok! :blush:⚘:birthday:

1 Likes

Gratula a lakáshoz! Mi már 5 éve költöztünk be a sajátunkba, de emlékszem milyen jó volt a hosszú albérletes évek után, a gyerekek is még az albérletbe születtek.

2 Likes

Isten éltessen nagyon sokáig! :slightly_smiling_face::birthday:

1 Likes

Otthoni papucsot szerettem volna magamnak, de ennyit nem kínlódtam semmivel.🤦 Nem tudtam dönteni. Kifejezetten komfort papucsot akartam.
Rendeltem, az kényelmetlen volt, visszaküldtem.
Na oké, akkor próbálok vásárlás előtt. December végén voltam egy Scholl-Batz-stb helyen, felpróbáltam vagy 15-öt, mire találtam egyet, amire azt mondtam, tökéletes, úgy fekszik a talpam alatt, ahogy kell, bár a szín megalkuvós. Akkor megveszem, de szeretnék egy bontatlant, nem azt, amit a vásárlók felpróbálnak. Mondták nincs másik. :roll_eyes:
Jól van, akkor majd rendelek. Egy picike probléma azért volt, a színek: fekete, fehér, piros, rózsás, nem az én világom. Kb. 6 hétig nézegettem, mire rájöttem, hogy más fantázia névvel létezik még két színben.🤦
Most jön a pozitív része, megérkezett. Minden jó, ha a vége jó.
IMG_20210219_090024

11 Likes

De jó ez a topik! :slight_smile:
Tegnap volt a könyvklubunkkal most egy lazább összejövetel online, és előtte attól féltem, mi lesz, ha nagy kínos csöndek lesznek, de végül 6-tól fél10-ig ömlött a szó belőlünk és nagyon jó volt. :slight_smile:
Ma meg egy hónap után hazamegyek a szüleimhez és a csodás Marcicához, hétfőn pedig elkezdjük a párommal az albérletkeresés első szakaszát, megnézzük az első lakást. :slight_smile:

13 Likes

A legkisebb dolgoknak is kell tudni örülni - itt a péntek!! :date:

10 Likes

Köszi szépen @koalace :)).

1 Likes

És ma is süt a nap!
Ezenkívül ma nem a szomszéd kutya kitartó ugatására ébredtem :slight_smile: sőt, az volt az első gondolatom, hogy vajon mennyi idő lehet? hogyhogy nem szól a kutya? :crazy_face:

9 Likes

Nálunk egyik oldalt kutyus van, másik oldalon kakasok. Több :rooster: és a :dog: is szeret ugatni.

De amúgy nem bánom, szeretem az állatokat.:blush:

5 Likes

Nagyon szép, bár én azt hittem az instát pörgetve,hogy új paletta​:laughing::laughing:

Screenshot_20210219-140807_Instagram

16 Likes

@Szandika124 utòlag ugyan, de nagyon boldog szülinapot kìvànok! @Bianka , neked gratulàlok a lakàshoz! Biztosan hatalmas öröm lehet! :hibiscus::wilted_flower::rose::cherry_blossom:

1 Likes

Pozitìv : egyik kedvenc szìnèsznő kèpe: gyönyörű, mert vàllalja önmagàt, a nevető ràncait , a termèszetes idomait ès nincs viaszbaba kèpe. A machete szìnèsze pedig vicces .
Screenshot_20210204-220436_Gallery
Screenshot_20210215-204926_Facebook

13 Likes

Ma korábban leléptem munkából, el tudtam menni a postára, utána dm és rossmann kapkodás nélkül végre, aztán felszedtem a lányom az iskolánál, elvittem angolra és nem késtük le egyik buszt sem :blush: és végre péntek este van, itthon vagyunk, lazulunk :relieved:

11 Likes

Pozitív: végre hétvége :grin:

11 Likes

Pozitív: ma sikerült megcsinálnom egy olyan tornagyakorlatot, amire 2 hónapja még esélyem sem lett volna. :muscle::slightly_smiling_face:

18 Likes

Hazajöttem végre a szüleimhez és ehhez a szépséghez :heart:20210219_161433

19 Likes

@Nita, gyönyörű cica :heart_eyes:, nektek is van a pároddal? :).