Mit használtál ma?

Nagyon szép, jól áll!

1 Likes

Én az új 217-est alig használom, utálom. Mindig az jut róla eszembe, hogy a világ legjobb satírozó ecsetét hogy voltak képesek így elcseszni? Az eredeti egy álom, azt nagyon szeretem. Ha valamivel nem boldogulok, mindig azt vetem be, és pikk-pakk elsatírozza.

Powderblau ecsetet Notinon is láttam már, és ott talán picivel olcsóbb, mint a Pink Pandánál. Mondjuk erre az egyre konkrétan emlékszem, hogy 18 fontért vettem a Bootsban, szóval ebben az esetben annyira nem durvák a hazai árak.

1 Likes

Viszont valamiért itthon a Multitech ecseteket nem árulják, pedig azok is nagyon jók, rendszeresen használom, és tényleg multi. :slight_smile: (Abból L, XL, és XXXL van, plusz a multitech blender, azt viszont nem igazán szeretem.)

https://kremmania.hu/kremek/real-techniques-multitech-collection-point-xl-brush

1 Likes

Köszi.:slight_smile: Annak ellenére, hogy milyen sápadt vagyok, nincsenek fenntartásaim a színek felé.:smiley:
Így jár az, akinek 10 órás alvásigénye van…

1 Likes

De szép csillogó lett!

Jó ecsetnek néz ki, amúgy is szeretem több feladatra használni őket.
Nem, nem nézem meg, lehet-e még kapni.:smiley:

Ne is legyenek! :blush: Olyan jól áll minden szín. Nekem ez a sápadtság is bejön, neked kifejezetten jól áll! :blush: Imádom! :heart_eyes:

1 Likes

Satírozásra pufi fejűeket használok, a 217-essel csak bénáznék… Nem tudom, miért cserélték le az eredetit, többeknél olvastam, hogy ez volt a MAC egyetlen ecsete, ami megérte az árát.
Köszi, a Notino kiment a fejemből.

Nagyon kedves vagy.:slight_smile:

1 Likes

Igen, bár az a gondom, hogy annyi minden mást is szeretnék, ami meg nincs Pinkpandán, hogy egyelőre elég lenne ez az egy termék. De előbb-utóbb csak lesz ingyen szállítás és akkor egy kis méretű Ofrára beruházok.

1 Likes

Az eredeti azt hiszem kecskeszőrből volt, az új pedig szintetikus. Elvileg eléggé hasonlít egymásra a két fej (régi és új), de mégsem olyan. Ha eszembe jut este otthon, akkor lefényképezem őket egymás mellett. Az az érdekes, hogy a többi márkától nem annyira váltak be a természetes szőr ecsetek, szúrnak, a szintetikusakat jobban szeretem, de ez a régi 217-es maga a tökély, és finom, puha.
Még egy 239-es van a MAC-től, az is elég jó, de abból a fazonból pl. jobban szeretem a Kell a púder lapos ecsetét, vagy még inkább a Sigma E32-őt, és egy koreai lapos ecsetet, talán It’s skin márkájú.

2 Likes

Mai smink
L’occitane CC krém
Mac Select Sheer Pressed púder
The Balm Bahama Mama bronzer
Rimmel Maxi Blush 05-ös Rendezvous árnyalat
Catrice Glow Patrol highlighter 03 Icon
Catrice szemöldökceruza
Rimmel szemhéjbázis
The Balm Balmsai palettát vettem elő erre a hétre (tudom, azt mondtam ebben a hónapban végig a JH palettát fogom használni, de már vágytam valami újra)
mélyítővonalba Score nevű matt világosbarnát használtam, ezzel satíroztam el később a széleket is. Ezt az uncsi színt kicsit feldobtam egy szintén matt barnával, mozgó rész belső felére Hang10 elnevezésű világos homokszínt használtam, belső szemzugba High Tide fényes fehéret tettem. Tusvonalat húztam a matt feketével, Righteous néven szerepel a palettában.
A mozgó rész külső felére pedig @Vicus által megszerzett Pupa Extreme monó 023-mas szemhéjfesték került, ami egy csodálatos fényes sötétzöld. Ezt vittem fel az alsó pillatőbe is, egy kicsit itt sötétítettem a paletta Woodie nevű matt sötétbarnájával
Essence Volume Stylist szempillaspirál
Rúzs: Mac Liptensity Driftwood árnyalat (hideg nude szín)

Parfüm: Estée Lauder Modern Muse Chic

%5Bhu.upload_selector.default_image_alt_text%5D

%5Bhu.upload_selector.default_image_alt_text%5D

5 Likes

Most, hogy így mondod, arra gondoltam, összegyűjtöm milyen Trend it up termékek vannak a gyűjteményemben. Szerintem egyékbént ár-érték arányban ez egy szuper márka. Persze volt ami nem vált be tőlük, pl. a szemhéj highlighter (bár a JH palettával jól működött egy másik színre feltapogatva de magában a szemhéjon nem marad meg még bázissal sem) A fixáló sprayt szintén nem szeretem mert a spriccelője nagyon nem jó.
Viszont amiket imádok: a hagyományos stickes matt rúzsai simán felveszik a versenyt szerintem a Mac satin és matt rúzsaival. Szépek a színek, pigmentáltak, kényelmes viselet, masszív tok, igényes csomagolás.
A kompakt púder is nagyon jó, ennek is szuper a csomagolása, van benne tükör is. Nagyon szeretem ezt a csodás színű pirosítót és a kontúrpalettát is. A két Wonder Glaze szájfény meg egyenesen csodás, sokan megkérdezték már tőlem mit viselek, mikor ezek voltak az ajkaimon. Azt hiszem limitált kollekciósok voltak.

%5Bhu.upload_selector.default_image_alt_text%5D

3 Likes

Köszi, hogy megosztottad, nekem nagyon hasznos volt.
Apropó, ma tényleg nézelődtem a dm-ben és sok Trend it up termék le van árazva. Nem pirossal van kiírva a kiárusítás, hanem be van rakva egy plusz vonalkód az árnyalat nevével. Pl. a matt rúzsok közül is le volt árazva három szín 499 forintra. Sajnos egyik sem tetszett, a teljes áron való vásárlástól pedig így elment a kedvem, szóval nem vettem semmit, pedig akció nélkül sem drágák. Na sebaj, majd legközelebb :slightly_smiling_face:

Ja meg nagyon szeretem mikor high end termékhez hasonlítgattok drogériás termékeket, így egyből elmegy a kedvem, hogy valaha is a drágább verziót vegyem meg :grinning: Na jó, pl. alapozóból vagy arc-/szemfesték palettából biztosan veszek majd drága, márkásat, de rúzsból vagy szempillaspirálból nem hiszem.

Jóóó ég, imádom a kreativitásodat és a színhasználatodat! :heart_eyes:

1 Likes

Ezzel a palettával nem nehéz színpompásat alkotni.:slight_smile:

Nekem Zoevából van természetes szőrű, nem szúrnak szerencsére. Ha eszembe jut és van rá energiám, hajbalzsammal is bekenem őket.

1 Likes

Kegyed már megint nem hagyja magát megdicsérni. :face_with_raised_eyebrow:

1 Likes

Nagyon szép, olyan uralkodói, királynős. :smiling_face_with_three_hearts:

1 Likes

Nagyon szeretem, ahogy ezeket a földszíneket használod, olyan érett és elegáns. :hugs:

1 Likes