Mit használtál ma?

Nem azért, mert még viszonylag feltérképezetlen termékkategória volt?..
Fényes és csillog… kinek a szívét nem dobogtatja meg ez.:smiley:
Tegnap nézegettem az Ofrákat, próbáltál már tőlük valamit? Valamiért az volt bennem, hogy nem olyan drága márka, eléggé kimeredt a szemem az 5/10ezer forintos árakon.:open_mouth:

2 Likes

A csütörtöki sminket nem írtam le, de annyit muszáj utólag megjegyeznem, hogy a Pupa mohás fa zöldjét használtam (egész szemhéjra), a széleket narancsos színnel satíroztam el, és a mozgó részre a Poison Garden narancsos fémes színét ütögettem fel, annyira szép volt, hogy legszívesebben egész nap a szemhéjamat nézegettem volna.:smiley:
Az alsó vízvonalra az Yves Rocher narancsos-bronzos szemceruzáját használtam, a pillatő külső részébe meg a Nyx Onyxot (sötétzöld).

Kár, hogy nem készítettél képet a sminkről.

Csak estére jutottam odáig, villanyfényben meg csak egy szürke paca látszott a képen.:smiley: Mondjuk, az ilyen finom részleteket valószínűleg napfénynél se tudta volna visszaadni.

Reggel:

•Inisfree koreai fizikai fényvédő SPF29
nagyon szeretem.:könnyen beszívódik, nem okoz pattanásokat. Sajnos fehér réteget hagy, de szerintem akinek fehér a bőre annak fel sem tűnik.

Smink:

•Alverde Kompakt alapozó
•Rimmel London Brown This Way
•Estée Lauder Pure pirosító
•Kylie Candy K matt folyékony ajakrúzs

Parfüm: Armani Sí edp

Este:

•Nivea Fekete Tea micellás víz
•Teafa olaj
•Shevaj
•TO tejsav 5%
már csak 1 héten 1x hámlasztok

3 Likes

Egyetlen Ofra termékem van, egy folyékony rúzs Laguna Beach árnyalatban. Nagyon szeretem, szép színe van, kellemes viselet és krémes formula, nem az a kopogós matt. Ennek ellenére meglepően tartós.
Highlighterem még nincs de egy kis kiszerelést szeretnék ha legközelebb ingyen szállítás lesz Pinkpandán. (az elmúlt hónapokban majdnem heti szinten volt ingyen szállítás, most meg már több mint egy hónapja nem)
Csak nem tudok dönteni, hogy melyik színt szeretném.

Ez ilyen, amikor kellene valami, nincs és az ember lekaparja a falat a várakozásban.:confused:

1 Likes

Mai smink:

Giorgio Armani Luminous Silk alapozó 2-es árnyalat
Trend it up Skin Supreme kompakt púder
Trend it up kontúr
Trend it up matt pirosító 055
CP X Kathleen Lights highlighter On The Cusp
Catrice szemöldökceruza
Rimmel szemhéjbázis
Jaclyn Hill paletta: Pooter matt középbarna a mélyítőbe, Meeks fényes bronz az alsó pillatőbe, Beam fényes krémszín a belső szemzugba
CP Supershock Shadow Lovely világos arany a mozgó rész belső felére, Prickly Pear fényes sötétebb barnás szín a mozgó rész külső részére,
Essence Liquid Ink szemhéjtus
Essence Volume Stylist 18h Lash Extension szempillaspirál
Mac Fix+
Trend it up matt folyékony rúzs

Parfüm: Estée Lauder Modern Muse Chic Edp

1 Likes

Mire meg ingyen szállítás lesz, nem lesz raktáron kb semmi amit szeretnék.

Mai smink:
Essence Daily Diaries mattító primer
Bobbi Brown Long-wear Even Finish Foundation Spf 15 - Sand 02
Nem igazán szeretik egymást az alapozó és ez a primer.
Nabla Close-up korrektor - porcelain
Kat Von D Lock-it Setting powder
Mac Prep+prime szemhéjprimer
Kiko Intense colour longlasting eyeliner - 14 Metallic Blue
Mélyítőben és satírozásra Nabla Poison Garden palettából Zen és Berry Bite. A mozgó részre pedig a belső szemzugtól kifelé: Juvia’s Tribe - Koro, Kuba, San
Az alsó pillasorban is ezek voltak, talán a Berry Bite és a San keverve.
Bronzer, pirosító, highlighter - Too Faced Natural Face paletta
Urban Decay All Nighter setting spray
The Balm Mad Lash spirál
Pupa I’m matt rúzs - 010 Delicate nude

Parfüm: Elizabeth Arden 5th Avenue NYC
Már csak egy-két használatnyi van belőle, de már alig várom, hogy elfogyjon.
Bár még van egy bontatlan üveggel, de most majd egy másikat fogok használni.
Én 2019-ben a parfümjeimet szeretném leredukálni.

1 Likes

Annyi Trend it up terméket használsz, hogy azt hiszem ma elnézek az irányukba :grinning:

20190218_071035
The Tribe paletta akcióban.

5 Likes

20190218_071049
Az alsó vízvonal meg kislibazöld és pirosas.
Tudom, a szemöldöm kócos, a tükörben még normálisan nézett ki.

7 Likes

Esetleg érdemes megtervezni egy nagyobb rendelést és elérni sz ingyenes szállítást…

@Kokapu, a Powderblau ecset valami csoda!
Kell az összes, jajj!

Ugye? Csak az a baja, hogy olyan drágal! De még egy szemre valóban én is gondolkodom (csak aztán nehogy úgy járjak, mint a MAC 217-essel, hogy mire eldöntöttem, hogy veszek még egyet, addigra már csak az új változat volt, ami egyáltalán nem éri meg azt az árat).

A 217-essel én is így jártam (amúgy használom, jó kis tömött).
Hát igen, én is nyeltem egyet az ára miatt. Neten hol lehet még venni? Pinkpandáról rendeltem, Lookfantasticon nem láttam, az eredeti oldalról meg nem szeretnék rendelni.

Hűűha!! :open_mouth: Milyen különleges lett!
Nagyon jól állnak ezek a színek, precíz vagy. Imádom az álmos arcod! :grin: :smiling_face_with_three_hearts:

2 Likes

Smink:

Catrice Tinted Blur mousse
Rimmel ecsetes korrektor (nem csak szem alá, hanem az orromhoz és a pigmentfoltomra is tettem egy pöttyöt).
RCMA porpúder
Mac Prep+prime szemhéjalap, fixálva Pupa matt monóval (020 Vanilla cream).
Colourpop Good Sport palettából mélyítőbe a High Hopes és a Sista, mozgó szemhéjra a belső szemzugtól kifelé: Wild Out, Rookie, Reckless.
Pupa Made to Last burgundi színű szemceruza az alsó szempillasorba, Recklessel fixálva.
Milani Baked Blush - Berry amore
MAC Fix+
The Balm Mad Lash spirál
Nyx Butter Gloss - 07 Tiramisu

IMG_20190218_102807

5 Likes

Imádom ezeket a színeket! :blush: Tök jó lett! Gondolom élőben még szebb! :slight_smile:

1 Likes