Mit használtál ma?

Mimimilyen bögre meg ingyen posta?!
Én maszkot kaptam ajándékba az Onlinebeautytól.

A Valentin napi akció. Most van a hétvégén. A Sminkmániás facebook oldalon ott vannak a részletek. Sávos ajándékok, ingyenes posta, ajándék sminkmániás bögre. De kell hozzá kuponkód.

1 Likes

Megint sikerült pár Sleek palettát beújítanom, itthon próbálgattam őket. Ez a szem alap nélkül készült, hamar le is mostam, de nagyon tetszett. Nem nagyon voltak még kékes szemhéjpúdereim. Utcára hordani megfontolandó (mondjuk szemüveg mögül minden csak feleannyira feltűnő :smile: )

2019-02-16

8 Likes

Köszi szépen! Hülye20karaktereizé…

Nagyon jól áll! Szerintem abszolút utcaképes, nem a szemöldökcsontig kékítetted be magad.:slight_smile:

1 Likes

Egyszer, de nagyszerű! Szuper ez a kék! Sztem is mehetsz vele emberek közé, nyugodtan :slight_smile:

1 Likes

Ez a te szemed @silver ? :heart_eyes::heart_eyes:
Gyönyörű!! Olyan kellemes érzés nézni, azonnal megnyugtat, ha rá nézek :slight_smile: Csodás!

1 Likes

Sziasztok!

Reggel:
Avene Mousse nettoyante Cleansing foam utazo meret
The Ordinary: Buffet

Smink:
Dior Forever Cushion (mini) 010 SPF35
L’Oreal Lumi Magique kiemelo toll, highlighter szemzugba
Urban Decay: Naked Skin Highlighting Fluid - Aura*
Benefit: Dandelion powder utazokiszereles (Feelin Dandy lip and cheek kit)*
Dr Lipp balm ajakra*
Szemre semmi, mert epp vorosek a szemeim a keves alvastol.

Illat: Rituals: The Ritual of Sakura*

*Amit ujra megvennek vagy mar megvettem.

Sikerult belefutni egy tuntetesbe indulaskor, mire visszafele jottem eloszlattak.
TK-Maxxben jartam, nem tudtam hazajonni ures kezzel. :frowning:

2 Likes

Igen! Nagyon aranyos vagy, köszönöm :relaxed:

1 Likes

Igen, vtina85-től vettem nyáron egy CP palettát (Fame Pressed Powder Palette) és megbeszéltem vele, hogy postán adja fel, ne csomagautomatába mert a városomban nincs egy sem. Figyelem a termékeit, hátha… Nagyon kedves tőled, igazán köszönöm, ha sehogy nem sikerül beszereznem, lehet élni fogok az ajánlatoddal. Egy kérdésem lenne: neked megvan a Nabla Citron monó? Ha igen, mennyire hasonlít a Telepathyra?

Megpróbálkozok összeszedni pár darabot (ezeket se merem megszámolni, akárcsak az ecseteket):

Hirtelen ezek jutottak eszembe, de így is elég hosszú lett, bocsi.:slight_smile:

2 Likes

Igen, már beszéltünk is róla.:slight_smile: Hasonlítanak nagyon, bár az állaguk teljesen más. Most nincsenek a közelemben, de jövő héten alaposan összevetem őket (nyugodtan emlékeztess rá, mert lehet, hogy kimegy a fejemből…).

Szuper! Köszi! Nem voltam benne biztos, hogy te mondtad e, hogy a Citron is megvan. Hiába na, rövid az eszem :smiley:

Jaj, én se emlékszem sokszor, kivel, mikor és mit beszéltem, meg melyik topikban, nyugi.:smiley:

1 Likes

Mai smink

Bourjois AirMat alapozó Alverde árnyalatmódosítóval világosítva és kevertem bele egy kis L’oreal folyékony highlightert is.
Trend it up Skin Supreme púder
Trend it up kontúr
Trend it up pirosító 055-ös szín
CP X Kathleen Lights highlighter On The Cusp árnyalat (nagyon-nagyon tetszik)
Catrice szemöldökceruza
Rimmel szemhéjbázis
Jaclyn Hill paletta: Hustle fényes taupe a mozgó szemhéj nagy részére, külső részére Meeks ami egy fényes sötétbarna, ezt satíroztam a mélyítőbe is. A mozgó részre feltapogattam a Trend it up krémes szemhéjhighlighter 020-as árnyalatát amitől nagyon szép fényt kapott a szemhéjam
https://kremmania.hu/kremek/trend-it-up-kremes-vizallo-szemhej-highlighter
Essence vízálló tussal húztam tusvonalat
Essence Volume Stylist 18H szempillaspirál
Trend it up sminkfixáló spray (nem szeretem, alig várom, hogy elfogyjon)
https://kremmania.hu/kremek/trend-it-up-expert-fixing-spray
Trend it up Ultra Matte folyékony rúzs

úgy látszik ma Trend it up napot tartottam, de ez teljesen véletlenül alakult így

Parfüm: Avon Perceive Edt

1 Likes

Örülök, hogy tetszik az On The Cusp! Sajnálatos módon ez is függőséget okoz.:yellow_heart:

Szuper ez a kék, szerintem is teljesen vállalható:).

1 Likes

Az utolsó egy hónapban nem is tudom mi volt velem, de 6 highlightert vettem, amiből az egyik egy paletta ( Sleek Solstice)

Hát ez gyönyörű lett! Imádom ezeket a színeket, de nekem sajnos nem állnak túl jól nekem.

1 Likes

Szerintem a tél miatt, hogy már eleged van a sötétségből…
(Én a három Catrice-t, plusz a Too Faced palettában is van kettő.)

1 Likes