Mit használtál ma?

Élőben kicsit élénkebbek a színek de abszolút vállalható. Épp csak hozzá érintettem az ecsetet.

Nem érzem, hogy szárítana, de nem szoktam újrakenni, szóval egész napos használat során nem tudom, mit művel. De felvinni nagyon könnyű, és kényelmes viselni. Rólam ez is eliminál, de szépen.
Melyik árnyalat tetszik?

1 Likes

Amúgy a folyékony rúzsok alá is simán viszek fel egy vékony réteg Carmexet, nem csúszik le róla vagy ilyesmi.

Én is szoktam a folyékony rúzsok alá carmexet használni, nálam is jól működik. :smiley:
Túl sok van, az a baj. De jelenleg a karma és thirst trap nevű árnyalatok tetszenek nagyon.

1 Likes

Ha gondolod veszek neked Ausztriaban, itt 8,99Euro egy ruzs.
https://www.bipa.at/deborah-milano?searchRedirect=1
Jovo heten utazom haza hetvegere, most akartam, de jovo het lesz belole.

2 Likes

Én viszont az olyanokat szeretem, mint te. :grin: A lerobbanthatatlan ultramattokat.

1 Likes

Hű, nagyon-nagyon kedves vagy! Lehet, hogy élek vele. :slight_smile:

Mai smink
L’oreal folyékony highlighter primerként
Catrice HD Liquid alapozó
Trend it up Skin Supreme kompakt púder
Trend it up kontúrpaletta kontúrozó színe
Trend it up matt pirosító 055-ös szín
Colourpop X Kathleen Lights highlighter On The Cusp
Lovely Brows Creator Pencil
Rimmel szemhéjbázis
J. Hill paletta: Pukey matt sárgás barna szín átmeneti színként a mélyítőbe és fölé satírozva, Cranaple (fényes bordó) a külső v-be, ezt sötétítettem tovább a Central park nevű matt sötétbarnával, alsó pillatőbe 24/7 fényes barna, belső szemzugba fényes krémszínű Beam árnyalat
A mozgó rész majdnem egészére Colourpop SuperShock Shadow Prickly Pear árnyalat került, ami egy fényes enyhén lilás-barnás szín, a mozgó rész külső felére és a mélyítőbe szintén SuperShock Shadow Paradox nevű bordó színe
L’oreal Paradise Extatic spirál
Mac rúzs: Baby’s All Right matt finishű, neutrális barnás szín

Parfüm: Avon Perceive Edt (szeretném mihamarabb elhasználni, már nem sok van benne)

1 Likes

A Prickly Pear és a Paradox nekem is, de mindkettőt eladtam. Te szereted őket?

Reggeli rutinban annyi változott, hogy a Ximi tonert lecseréltem a Klairsra.
Hát, még csak két alkalommal használtam, tehát messzemenő következtetéseket még nem tudtam levonni, de eddig nagyon tetszik. Pikk-pakk beszívódik, hidratál, nem ragacsos. Én most a Klairs pamut lapocskákkal használom, és a szivacsossal ráadásul alig kell belőle.
Megmondom az őszintét, nekem ez a tonik ezzel a szivacsos lapocskákkal olyan plusz érzetet ad, amit eddig kevés terméknél tapasztaltam. :slight_smile:

Smink:
Catrice Dr Blur primer
Bobbi Brown Long-wear Even Finish foundation spf 15 - Sand 02
Rimmel ecsetes korrektor
RCMA porpúder
Mac Prep+prime szemhéjprimer
Komplett szemhéjsminkemről (vagy inkább a bénázásomról :smile:) a 2019-es sminkkihívás topikban írtam, de a hozzá használt termékek: Pupa Made to Last szemceruza Privée kollekció - burgundi színben, Lorac Pro és Juvia’s Tribe paletták.
Pirosító, bronzer és highlighter: Too Faced Natural Face paletta
Egy álom ez a paletta. Gyönyörűek a színek, szépen kombinálhatóak, pigmentált, de mégsem sok, szépen terül. Örülök neki nagyon, és a kis csodás csomagolásával jó kézbe venni, olyan luxus érzést ad neki.
Urban Decay All nighter setting spray
L’oreal Unlimited szempillaspirál
Pupa I’m rúzs - 106 elixír

1 Likes

Én is imádtam azt a tonikot és ugyanezt gondolom róla, olyan pluszt ad, amit semmi más. Nem tudom megmondani pontosan, hogy miért, a hatása nem egyedülálló (de az is igaz, hogy rajta kívül egyetlen tonik van, aminek a használatával gyönyörű a bőröm és biztos, hogy a tonik miatt), de akkor is teljesen egyedülálló kis tonikocska, nagyon szerettem. Ha nem rettegnék attól, hogy a jelenleg gyönyörűen tiszta bőröm állapotába bekavarhatnék egyetlen apró változtatással is, azt venném újra. De rettegek, úgyhogy addig fog menni a jelenlegi rutin, ameddig csak a bőröm meg nem unja. Nem én.

1 Likes

A héten érkezett meg, szintén KM zsibis vétel. Hááát, ma használtam őket először és nem ájultam el. Pigmentáltabb bordóra számítottam és a Prickly Pear rajtam egy snassz fényes barna szín, alig látszik. Netes swatchok alapjàn teljesen más színre számítottam. Neked milyen CP Supershock Shadow-id vannak?

Én is azon töprengtem, hogyan fogalmazzam meg, hogy miben más, de nem tudom. :slightly_smiling_face:
Egyszerűen csak egy használattól is szebb a bőröm. :slightly_smiling_face:
Viszont ha a mostani rutinod tökéletes, akkor nem érdemes váltani.

Nekem is ezek voltak a kifogásaim, sztem a SSS-okból az ultra metallic finish az igazi. Csak a Telepathyt tartottam meg és a Bae-t. Utóbbival kínlódom, mert ecsettel lehetetlen felvinni, ahhoz viszont túl sötét színnek gondoltam korábban, hogy a mozgó részre vigyem fel, de majd ráütögetek valamit, hogy optikailag megtámogassa.
Egyébként a Colourpop oldalán lévő swatchok sajnos nem a valóságot tükrözik, nagyon utána kell nézni az árnyalatoknak.

Nyx primer
Lioele CC krém
NARS és TIUP korrektor
Hourglass púder
PF Butter Bronzer
Milani Luminoso pirosító
ABH Aurora Glow Kit zöld szín (a belső pillatőbe is)
Colourpop szemöldökceruza
UD Primer Potion
Nabla Poison Garden paletta: Canvas, Opera, az alsó pillatőbe végig a Berry Bite
Mozgó részre Colourpop Telepathy
Essence Long Lasting szemceruza neon pink
Lovely Vampire Lashes
Nabla Paris in Pink rúzs (jók ezek a rúzsok!)

Parfüm: jaj, az aaaa… Givenchy talán és mittoménmi Blossom Crush

4 Likes

Á, tegnap este végül én is csak rendeltem kettőt (party in paris és lover’s sleep). :see_no_evil:

1 Likes

Egyszer KM-en láttam, hogy valaki hirdet Telepathyt, azóta is bánom, hogy nem ütöttem le. Annyira különleges szín. Szerintem a mi barna szemeinkhez nagyon passzol. Meg kell jegyeznem ezt a finisht és akkor ezzel próbálkozni. Szeretem a fényes, metálos finisheket magamon.
Pedig néztem ám swatchokat, instán rengeteg volt fent, mégsem az igazi ez a két szín.

Szeretni fogod őket, optikailag kicsit nagyobbították a számat, ill. olyan szebbnek tűnt ezekkel a rúzsokkal.
Szerintem még fogok rendelni.:smiley:

Tényleg nagyon szép szín. A Good Sport palettájukban van egy hasonló, állagra és színre is.
Figyelj, ha szeretnéd, rendelek neked vagy ilyesmi. Rossz látni, hogy KM-s kollegina meg van fosztva a Telepathytól.:slight_smile:
Vagy vtina85-nél szokott lenni sok CP-s dolog, ha nem postáz, leütöm én és elpostázom neked, ha szeretnéd.

Hát elég nehezen szültem meg, hogy rendeljek, most is leginkább a sminkmániás bögre volt a mozgatórugó, no meg az ingyen posta. :slight_smile: