Mit használtál ma?

Hát tényleg nem lehet ellenállni. Amúgy sem vagyok az a nézegetős fajta, amint hazahoztam neki is álltam swatcholni, miközben ebédeltettem a kisfiamat. Ő meg csak nézett, hogy mit csinál a bolond anyja, meg is kérdezte: Anyika (így hív) mi az a színes a kezeden? :sweat_smile:

1 Likes

Rájöttem, hogy nem is szeretem a folyékony rúzsokat. Sőt a kopogós mattokat sem. Ha jól belegondolok, a jelenlegi kedvenceim a KAP rúzsok ( Melrose, Julia és Pink Truffle van meg nekem) és a Mac Satin finishű rúzsai. Ezek nem szárítják a számat, kényelmes viselet mindegyik és szépen pigmentáltak.

2 Likes

Édesem! :heart_eyes: Nagyon aranyos! :heart_eyes:

1 Likes

Tényleg cuki :smiling_face_with_three_hearts: Olyanokat mond, hogy elolvadok tőle (1 hónap múlva lesz 2,5 éves)

1 Likes

Miket szokott mondani a kis édes? :smiling_face_with_three_hearts:

pl. látta tőlem, hogy testápolóval bekenem magam, és ő is imitálta, hogy krémezi magát, közben meg ezt mondta: bekenem a bőröndömet, hogy ne legyen száraz :sweat_smile:

Meg egyik reggel álltam a tükör előtt a fürdőszobában, és rám szólt, hogy “Anyika, fesd ki a szemedet”
Szokott játszani az ecseteimmel, és mondta, hogy Anyika, megfestelek :smiley:
Mindig segíteni akar sminkelni :smiley:

Próbálom terelgetni, a szobatisztaság felé, de nem igazán vevő az ötletre. Minden reggel megkérdezem, hogy ráül e a bilire, vagy a wc-re. Azt mondta, hogy ő azért nem pisil a wc-be mert attól fáj a kukija :joy: kérdeztem tőle, hogy a pelusban nem fáj? A válasz: de nem ám!

7 Likes

Annyira jót mosolyogtam,miközben olvastam! :heart_eyes: Imádni való kis fiú :smiling_face_with_three_hearts:
Alig várom, hogy nekem is legyen gyerekem! :heart_eyes:

1 Likes

Elég matt, kicsit húzta a számat, de gyönyörű színe van! Rajtam nem tartós, de ez engem sose zavar. A tok is nagyon szép.
A Party in Parist vettem még meg. Az Indie Lipsre fájt még a fogam, de még mindig csak előrendelhető.

A folyékony mattokkal én is hadilábon állok. Napközben nem szoktam újrakenni, mert sok a munka, vizet, teát iszom, megnyalom a szám stb. Inkább jöjjön le szépen, de ne maradjon ott levakarhatatlan maradványokban.
2 Jeffree rúzs van jelenleg, amit nagyon szeretek.

Hm, ez nehéz kérdés. Még gondolkodnom kell, de egyet aligha fogok tudni kiválasztani.:smiley:

1 Likes

De aranyos.:slight_smile: Remélem, szeretni fogod a palettát!

Engem sem zavar, ha annyira nem tartós egy rúzs, elég, ha szépen kopik. :slightly_smiling_face:
Azt hiszem, értem amire gondolsz. Nekem hagyományos rúzsom három Nabla van, az Ombre Rose az állandó kínálatból, és két denude (Magnolia és Jolie). És a két denude, pedig szuper színük van, valahogy nem lettek a kedvenceim. Az állaguk nem olyan krémes, mint ahogy én szeretem. Talán a külső hőmérséklettől is függ, nem tudom.
Na mindegy, most egyelőre jegelem a témát, főleg, hogy a karácsonyi folyékonyakból összesen hetet vettem. :slightly_smiling_face:

Sok olyan rúzs van, amit szeretek használni. Pupa, Nabla folyékonyak, Rimmel, stb. De a kedvencem egyértelműen ez:

Igazából ez volt az a termék, ami megszerettette velem a folyékony rúzsokat. Gyönyörű színei vannak, száradás után nyugodtan puszilgathatom a gyerekeimet, mert nem fog egyáltalán, nem szárítja a számat, és bár nem szupertartós, de nagyon szépen kopik.
Talán 11 euró volt, nekem sajnos csak három van, de legszívesebben beszerezném az összeset.

2 Likes

Ó, a fiú gyermekek, akik az anyukájukra úgy tekintenek, mint egy istennőre, akikbe örökké szerelmesek lesznek! :heart_eyes::grinning::grinning:

Nagyon cuki!

1 Likes

A Jolie-t én se szeretem annyira, túl kemény az állaga és szárít, úgy értem, eléggé. A Foxy Lady egy picit, a Jolie nagyon.

igen, imádok fiús anyuka lenni :heart_eyes:

1 Likes

Mai smink:

Giorgio Armani Luminois Silk alapozó 2-es árnyalat
http://kremmania.hu/kremek/giorgio-armani-luminous-silk-foundation
Trend it up Skin Supreme kompakt púder
Trend it up kontúrozó paletta kontúrszíne és bronzere
Trend it up pirosító 055-ös szín
Becca highlighter Opal színben
Catrice szemöldökceruza
Rimmel szemhéjbázis
Jaclyn Hill paletta Butter meleg matt barnás árnyalat átmeneti színként, Faint világos fényes rózsaszín a mozgó szemhéj belső felére, külső v-be és alsó pillatőbe Chip sötétbarna matt szín
Juvia’s Place Zulu paletta matt pink színét satíroztam a mélyítőbe és a küslő v-be is, a mozgószemhéj nagy részére pedig a duokróm rosegoldos szín került
Essence Volume Stylist 18H Lash Extension szempillaspirál
Mac rúzs Syrup árnyalat (Lustre finish)

%5Bhu.upload_selector.default_image_alt_text%5D

3 Likes

Kezdek rájönni, hogy a Zulu-t ilyen szofisztikált módón is lehet ám használni, csak nagyon kevés kell belőle. Annyi lehetőség van ezekben a palettákban, hihetetlen.

1 Likes

És a Jeffree folyékony rúzsok nem szárítanak? Nekem kb majdnem mindegyik folyékony rúzs rácuppan a számra. (Talán a lovely-nál nem éreztem ezt.) Nagyon gondolkodom egy Jeffree rúzson, olyan jókat mondanak róla, plusz gyönyörű különleges színei vannak. :heart_eyes::thinking:

1 Likes

Mai egyszerű smink:

-KAP primer - mostanában nagyon szeretem, szépen feltölti a bőröm, nincsenek száraz részek, mióta ezt használom és kevesebbet hámlasztok
-Missha perfect cover BB krém - nem tudom eldönteni, hogy szeretem-e, mindig, amikor használom mást gondolok róla. Ti hogy álltok a BB krémekkel? Nekem a színekkel van bajom mindig, főleg amiben fényvédő is van, pedig olyan jók állagra.
-Catrice korrektor
-Kryolan átlátszó púder
-Maybelline szempillaspirál
-Bourjois pirosító
-Too faced bronzosító
-Carmex + Barry M ajakceruza

2 Likes