Mit használtál ma?

Elnézésedet kérem, felséges Önbizalomkirálynő! Tudomásul veszem arczcsontom szépségét és szaglószervem tökéletességét!
(sarkát összecsapva balra el)

6 Likes

Tökéletes hozzáállás! :heart_eyes: Kegyed erősen javuló tendenciát mutat! :face_with_hand_over_mouth:

3 Likes

Felséged túl jó hozzám!:smiley:

1 Likes

Reggel:
Phi Meggy Micella (lemosás)
Pyunkang Yul Essence Toner
Clinique Moisture Surge Overnight Mask
Narüko am+pm fényvédő
Nyx Shine Killer primer
Lioele Dollish Cera-V CC krém
Milani korrektorpaletta zöld és rózsaszín szín
Nars Chantilly és TIUP 020-as korrektor (utóbbi kontúrozni)
Hourglass Ambient Lighting púder Mood Light
Colourpop Brow Boss szemöldökceruza Deep Brown
LH Cosmetics Infinity paletta Cigar és Maffei kontúrnak
Benefit Galifornia Blush mini
ABH Sugar Glow Kit Marshmallow highlighter
UD Primer Potion Original szhéjalap
UD Born to Run paletta: a matt drapp színnel alapoztam, a középbarna és a narancs keverékével mélyítővonalaztam, utóbbit használtam később a szélek satírozására. A hideg acélkék színt a mozgó részre vittem fel, a Drift nevű szürkésbarnát a külső V-be, a Jet nevű feketével megtámogatva. A belső szemtugba a highlighter került.
Az alsó pillatőbe végig az élénk fukszia, a külső részébe az LH Cosmetics Levy Flash Crayon került.
Maybelline Lash Sensational Ultra Black
Carmex stiftes
MAC Liptensity Ambrosial

Parfüm: Tom Ford - Black Orchid

2 Likes

Nemrég vettem, és elég rendszertelenül használtam, szóval nem biztos hogy ő a ludas, de 2-3 apró dudor jött az arcomra, ami eddig nem volt. Más alapozót is használtam az utóbbi időben, szóval akár azok is lehetnek, bár az INCI-jükben nem találtam semmi gyanúsat, csak a TO alapozóéban.
Most tesztelek, ezen a héten csak ezt az alapozót használom, aztán megnézzük :face_with_monocle:

1 Likes

Este:
Mixa érzékeny micivíz szemsmink lemosásához
Klairs Gentle Black Cleansing Oil az archoz
Második lépésként Tindigo Mild&Pure lemosója
Giibon Cleansing Pad: ez hidratáló PHA vattakorong
Balea Men szemkörnyékápoló (pillákra és szemöldökökre is)
Pyunkang Yul toner
Cosrx Hyaluronic Acid Hydra Power Essence
Tonymoly Black Tea Lotion Classic Serum
Tonymoly Intense Care Gold 24K Snail Eye Cream
Narüko rózsás-hyaluronsavas éjszakai gél
TO NMF
Stiftes Carmex
Yves Rocher Nuit Vanille olajos tusfürdő
Balea Sensitive testápoló
Phi Pihe-Puha kézkrém

Jéézusom! A nagy része amúgy minta, ennél egyszerűbb szokott lenni az arcápolásom, de most nem tudtam ellenállni a mintáknak.

4 Likes

Remélem, hogy csak valami átmeneti anomália lesz.

Mai smink:
Catrice Dr Blur primer
Catrice Tinted Blur mousse
Rimmel ecsetes korrektor
RCMA porpúder
Milani Baked blush Berry amore
Mac Prep+prime szemhéjalap
Mivel ma egy mohazöld pulcsi van rajtam, ezért a Colourpop Good Sport paletta zöldes árnyalatait használtam a szememre.
The balm mad lash spirál
Catrice Power plumping gél ajakrúzs - 030
https://kremmania.hu/kremek/catrice-power-plumping-gel-ajakruzs

Volt pár éve a Catrice-nek egy limitált kiadású rúzsa, konkrétan ez:
https://kremmania.hu/kremek/catrice-blessing-browns-melting-lip-colour
Ezt a rúzst a borzalmas szaga ellenére is rengeteget használtam, mert annyira kellemes viselet volt, és annyira szerettem a színét. Na, ez az új rúzs pontosan ugyanolyan kellemes, még a színe is majdnem ugyanolyan, viszont az illata nagy klassz. Ha Müller felé jártok (egyelőre én csak ott láttam) érdemes vetni rájuk egy pillantást.

Jól hangzik ez a Catrice rúzs! Szeretem a hidratáló rúzsokat.
Rajtam sötétzöld felső van.:slight_smile:

1 Likes

Eléggé áttetsző egyébként, nem az a klasszikus rúzs formula. De szép, és egyáltalán nem szárít.

Köszi, az nem baj.:slight_smile:
Fúú, tegnap vettem egy Nyx metálos folyékony rúzst, persze az üzletben világosabbnak tűnt… inkább lemostam, a szemsminkkel kicsit sok lett volna. Nem volt egyszerű hadművelet, alig vitte le a micivíz.:smiley:

Én a nehezen lejövős rúzsokat úgy szoktam, hogy vattakorongra csepegtetek pár csepp olajos lemosót, secperc leviszi.
Egyetlen egy Nyx rúzsom sincs. :hushed: (de lesz, Notinon rendeltem a Klairs tonikos rendeléshez, hogy meg legyen a 12500 forint - végre volt Deborah Milano BB krém a vágyott színben, hónapok óta nézegettem -, és járjon az ingyenes folyékony rúzs)

1 Likes

Mai smink
L’occitane CC krém keverve egy kis Catrice Galactic Drops folyékony highlighterrel
Trend it up Skin Supreme púder
Kontúrozáshoz Trend it up kontúrpaletta
Trend it up pirosító 055-ös szín (gyönyörű bogyósgyümölcs szín)
Becca Opal highlighter (imádat van)
Lovely Brows Creator Pencil
Rimmel szemhéjbázis
Jaclyn Hill paletta: Butter matt sárgás tónusú barna, mélyítőbe Pukey szintén sárgás tónusú matt meleg barna, mozgó rész külső felére Firework fényes sötét narancsos szín, mozgószemhéj többi részére Little Lady aranyfényű rosegold szín, Cranapple fényes pirosas bordó az alsó pillatőbe, külső v-t mélyítettem a Jacz nevű matt bordóval
Essence Volume Stylist 18H Lash Extension szempillaspirál
Milani folyékony matt rúzs 39 Pretty árnyalat
Mivel ez eléggé szárítja a számat, meg amúgy is ma nagyon szeles idő van, macerás is újrakenegetni, így napközben a Mac Viva Glam V. rúzzsal kenem újra a számat, ami egy nagyon szép, természetes szín (Lustre finish)

Parfüm: Avon Perceive Edt

1 Likes

Igaz, hogy fehér színű az RCMA de nem vettem észre, hogy világosít. Régebben mindenhova használtam, csak aztán vettem két színezett púdert is (Trend it up Skin Supreme kompakt púder és a Mac Select Sheer pressed púderét) és valamiért őket jobban szeretem az arcom többi részére használni. De teljesen elégedett vagyok az RCMA púderrel is.

2 Likes

Köszi, eszembe juthatott vna, de szó szerint az utolsó pillanatban kapkodtam, a már kész sminkkel a fejemen (a rúzs az utolsó lépés).
Nekem se volt eddig, csak nézegettem őket.

1 Likes

Mai smink:
KAP primer
az egész arcomra a Bourjois Healthy Mix korrektor 51-es Light/Clair színét használtam, mert annyira sárgás és sötét, hogy szem alá használhatatlan. Még az arcomra is sötét, az áll vonalánál elüt a színe a nyakamtól.
A szem alatti részt a Trend it up kontúrpaletta matt highlight színével világosítottam
Kontúrszínnel kontúroztam az arcom,
Pirosító Trend it up 055-ös szín
Becca highlighter Opal színben
Lovely Brows Creator Pencil
Rimmel szemhéjalap
Jaclyn Hill paletta: M.F.E.O matt világosbarna átmentei színként, Buns matt meleg barna a mélyítőbe, mozgórészre Becca Opal highlighter, külső v-be Central park matt sötétbarna, belső szemzugba Enlight, ami egy fényes világos szín
közben átvettem a postán a Zulu palettát és nem bírtam ki, húztam az alsó pillatőbe a sötétlila színnel egy vonalat. (tényleg eszméletlen pigmentált színek)
Maybelline Colossal Volum’Express Smoky Eyes szempillaspirál
rúzs: Mac Please me matt finish

parfüm: EL Modern Muse Chic Edp

2 Likes

Hehe, a Zulunak nem lehet ellenállni!

1 Likes

TO spearnemíromki fluid primer
Nyx Can’t Stop eztse alapozó Pale, keverve a Lioele CC-vel, hogy ne tépje le a fejem
NARS és TIUP korrektor
Hourglass púder Mood Light
Colourpop szemöldökceruza Deep Brown
Rimmel Maxi Blush 03 Wild Card
PF Butter Bronzer
ABH Dream Glow Kit Regal highlighter
UD Primer Potion
Zoeva Naturally Yours Pure matt csontszín
ABH Modern Renaissance világosbarnás árnyalatot és a narancsot a mélyítőbe, a két bordót (Venetian Red és Love Letter) keverve a külső V-be vittem fel és a belső szemzugba is, ide a fényes arany színt is. A sápadtlilás az alsó pillatőbe végig.
A mozgó részre a Juvia’s Place The Tribe bronza ment.
Nyx Faux Line szemceruza Onyx (sötétzöld) az alsó pillatő külső részébe.
Lovely Vampire Lashes
Nabla Foxy Lady rúzs

Parfüm: a Tezenis ajándékba kapott fekete flakonos, édes illatú cucca, nem látok rajta nevet

4 Likes

Milyen a Nabla rúzs? Mesélj róla! Vettél még más színt is?
Én most egyelőre nem veszek, elég sok rúzst felhalmoztam mostanában. :blush:

Nektek melyik a kedvenc rúzsotok? :relaxed:

Nekem a Kylie, mert ultra matt és nagyon tartós.
Meg a Max Factor Lipfinity ajakrúzsa nagyon imádom. Régebben 1 évig hű voltam hozzá. Na és nektek? :hugs::lipstick:

1 Likes