Mit használtál ma?

Ez engem is erdekel, @Anheszenamon

Milyen szééép arccsontod van! :heart_eyes: A “disztingvált kis fitos” is valóban gyönyörű. :smiling_face_with_three_hearts: A körmödön meg valósággal ámulok, nekem soha nem sikerül ez így. De a tiedről senki meg nem mondaná, hogy nem körmös csinálta.

Miiii, tudod, mennyire utálom az arccsontomat?! Tükörben elnyúlik, itt meg nem tudom, mit csinál.:smiley: Az orrom meg eskü nem olyan nagy, mint a képen!
A körmeimet nagyon szeretem.:slight_smile:

Catrice HD Active Performance Primer
The Ordinary Serum Foundation 1.1P
Revolution PRO Eye Elements primer Core árnyalatban
Revolution My Sign Complete Eye Base “paletta” Capricorn - csillámos barna szín az egész mozgó szemhéjra, highlighter a belső szemzugba
Revolution Re-Loaded Palette Basic Mattes - átmeneti színként, mélyítőbe, szemöldökcsontra és az alsó pillasorba
Bellápierre Banana Setting Powder
Makeup Revolution Pressed Powder Translucent - bár elvileg átlátszó, gyakorlatilag kicsit elveszi a sárgásságát a setting powdernek, ezért erre szoktam felvinni
Avon True Coloru Blush
Lovely Chocolate Bronzer Creamy Chocolate
Essence Lash Princess False Lash Effect szempillaspirál
P2 Szemceruza
Catrice Brow Colorist Semi-Permanent szemöldökzselé medium
Dr. Paw-Paw Original Balm a számra
Trend It Up Ultra Matte ajakrúzs 473
Makeup Revolution Illuminating fixáló spray
Highlighterre ma nem futotta, mert majdnem lekéstem a vonatot így is :smiley:

Most épp kísérletezgetek az alapozóval, mert imádom, ahogy egész nap tart, és a nap végére is szuperül néz ki az arcom, de van egy sanda gyanúm, hogy ettől pattogok ki néha, mert van benne kókusz-származék :frowning:

Meg akartam kérdezni, milyen a TO alapozó, de ezek szerint kicsit vigyázni kell vele.:frowning:

Tiiiszta zizzent vagy, szerintem nagyon szép! :yum: Az orrodat meg most dicsértem, hát akkor szerinted nagynak látom? Hajaj, rám ruházott hatalmamnál fogva lassan meg kell bírságoljalak ezekért az ámokfutó, önbizalomhiányos kirohanásokért. :face_with_hand_over_mouth::policewoman:

Elnézésedet kérem, felséges Önbizalomkirálynő! Tudomásul veszem arczcsontom szépségét és szaglószervem tökéletességét!
(sarkát összecsapva balra el)

Őszintén szólva nem tudom konkretizálni hogy mit is csinál az arcommal :smiley: Annyi mindent használok, hogy nehéz elkülöníteni. Ha elfogy, visszatérek a TO másik hialuronos szérumához szerintem.

Tökéletes hozzáállás! :heart_eyes: Kegyed erősen javuló tendenciát mutat! :face_with_hand_over_mouth:

Felséged túl jó hozzám!:smiley:

Reggel:
Phi Meggy Micella (lemosás)
Pyunkang Yul Essence Toner
Clinique Moisture Surge Overnight Mask
Narüko am+pm fényvédő
Nyx Shine Killer primer
Lioele Dollish Cera-V CC krém
Milani korrektorpaletta zöld és rózsaszín szín
Nars Chantilly és TIUP 020-as korrektor (utóbbi kontúrozni)
Hourglass Ambient Lighting púder Mood Light
Colourpop Brow Boss szemöldökceruza Deep Brown
LH Cosmetics Infinity paletta Cigar és Maffei kontúrnak
Benefit Galifornia Blush mini
ABH Sugar Glow Kit Marshmallow highlighter
UD Primer Potion Original szhéjalap
UD Born to Run paletta: a matt drapp színnel alapoztam, a középbarna és a narancs keverékével mélyítővonalaztam, utóbbit használtam később a szélek satírozására. A hideg acélkék színt a mozgó részre vittem fel, a Drift nevű szürkésbarnát a külső V-be, a Jet nevű feketével megtámogatva. A belső szemtugba a highlighter került.
Az alsó pillatőbe végig az élénk fukszia, a külső részébe az LH Cosmetics Levy Flash Crayon került.
Maybelline Lash Sensational Ultra Black
Carmex stiftes
MAC Liptensity Ambrosial

Parfüm: Tom Ford - Black Orchid

Nemrég vettem, és elég rendszertelenül használtam, szóval nem biztos hogy ő a ludas, de 2-3 apró dudor jött az arcomra, ami eddig nem volt. Más alapozót is használtam az utóbbi időben, szóval akár azok is lehetnek, bár az INCI-jükben nem találtam semmi gyanúsat, csak a TO alapozóéban.
Most tesztelek, ezen a héten csak ezt az alapozót használom, aztán megnézzük :face_with_monocle:

Este:
Mixa érzékeny micivíz szemsmink lemosásához
Klairs Gentle Black Cleansing Oil az archoz
Második lépésként Tindigo Mild&Pure lemosója
Giibon Cleansing Pad: ez hidratáló PHA vattakorong
Balea Men szemkörnyékápoló (pillákra és szemöldökökre is)
Pyunkang Yul toner
Cosrx Hyaluronic Acid Hydra Power Essence
Tonymoly Black Tea Lotion Classic Serum
Tonymoly Intense Care Gold 24K Snail Eye Cream
Narüko rózsás-hyaluronsavas éjszakai gél
TO NMF
Stiftes Carmex
Yves Rocher Nuit Vanille olajos tusfürdő
Balea Sensitive testápoló
Phi Pihe-Puha kézkrém

Jéézusom! A nagy része amúgy minta, ennél egyszerűbb szokott lenni az arcápolásom, de most nem tudtam ellenállni a mintáknak.

Remélem, hogy csak valami átmeneti anomália lesz.

Mai smink:
Catrice Dr Blur primer
Catrice Tinted Blur mousse
Rimmel ecsetes korrektor
RCMA porpúder
Milani Baked blush Berry amore
Mac Prep+prime szemhéjalap
Mivel ma egy mohazöld pulcsi van rajtam, ezért a Colourpop Good Sport paletta zöldes árnyalatait használtam a szememre.
The balm mad lash spirál
Catrice Power plumping gél ajakrúzs - 030
https://kremmania.hu/kremek/catrice-power-plumping-gel-ajakruzs

Volt pár éve a Catrice-nek egy limitált kiadású rúzsa, konkrétan ez:
https://kremmania.hu/kremek/catrice-blessing-browns-melting-lip-colour
Ezt a rúzst a borzalmas szaga ellenére is rengeteget használtam, mert annyira kellemes viselet volt, és annyira szerettem a színét. Na, ez az új rúzs pontosan ugyanolyan kellemes, még a színe is majdnem ugyanolyan, viszont az illata nagy klassz. Ha Müller felé jártok (egyelőre én csak ott láttam) érdemes vetni rájuk egy pillantást.

Jól hangzik ez a Catrice rúzs! Szeretem a hidratáló rúzsokat.
Rajtam sötétzöld felső van.:slight_smile:

Eléggé áttetsző egyébként, nem az a klasszikus rúzs formula. De szép, és egyáltalán nem szárít.

Köszi, az nem baj.:slight_smile:
Fúú, tegnap vettem egy Nyx metálos folyékony rúzst, persze az üzletben világosabbnak tűnt… inkább lemostam, a szemsminkkel kicsit sok lett volna. Nem volt egyszerű hadművelet, alig vitte le a micivíz.:smiley:

Én a nehezen lejövős rúzsokat úgy szoktam, hogy vattakorongra csepegtetek pár csepp olajos lemosót, secperc leviszi.
Egyetlen egy Nyx rúzsom sincs. :hushed: (de lesz, Notinon rendeltem a Klairs tonikos rendeléshez, hogy meg legyen a 12500 forint - végre volt Deborah Milano BB krém a vágyott színben, hónapok óta nézegettem -, és járjon az ingyenes folyékony rúzs)

Mai smink
L’occitane CC krém keverve egy kis Catrice Galactic Drops folyékony highlighterrel
Trend it up Skin Supreme púder
Kontúrozáshoz Trend it up kontúrpaletta
Trend it up pirosító 055-ös szín (gyönyörű bogyósgyümölcs szín)
Becca Opal highlighter (imádat van)
Lovely Brows Creator Pencil
Rimmel szemhéjbázis
Jaclyn Hill paletta: Butter matt sárgás tónusú barna, mélyítőbe Pukey szintén sárgás tónusú matt meleg barna, mozgó rész külső felére Firework fényes sötét narancsos szín, mozgószemhéj többi részére Little Lady aranyfényű rosegold szín, Cranapple fényes pirosas bordó az alsó pillatőbe, külső v-t mélyítettem a Jacz nevű matt bordóval
Essence Volume Stylist 18H Lash Extension szempillaspirál
Milani folyékony matt rúzs 39 Pretty árnyalat
Mivel ez eléggé szárítja a számat, meg amúgy is ma nagyon szeles idő van, macerás is újrakenegetni, így napközben a Mac Viva Glam V. rúzzsal kenem újra a számat, ami egy nagyon szép, természetes szín (Lustre finish)

Parfüm: Avon Perceive Edt