Mit használtál ma?

A pirosító tényleg nagyon szép, szerintem most a többi háttérbe fog szorulni miatta.
A Tindigo szérumot használtam már pár éve, de az még az első kiadás volt. Nem vettem észre tőle semmi változást, igaz nem is használtam el az egészet mert megromlott.
Az új tegnap érkezett meg, és most reggel-este kenni fogom, mert csak 3 hónap a szavatossága.
Kíváncsi vagyok, hogy lesz e bármilyen pozitív változás. Akciós volt, gondoltam teszek vele még egy próbát.
Radiant%20magenta

1 Likes

Már a csomagolása is gyönyörű! Én amúgy magát a C-vitamint szeretem a bőrömön, szép ragyogó lesz tőle.

1 Likes

Elég pigmentált, de nagyon szépen terül, nem lesz foltos vagy sok, elsőre megijedtem, milyen sötét szín, de nem tűnök vele lázrózsásnak. Lehet, hogy azért, mert nem vajpuha a felülete, hanem keményebb, ezért nem is porol. Vannak benne csillámok, de az arcon már nem látszanak.

1 Likes

Reggeli rutin változatlan.
Smink:
Carice HD Liquid keverve egy pötty Maybelline Affinitone Mineral alapozóval
Revolution Conceal&Define korrektor
Avon Mark Magix púder
Szemöldökömet tegnap este megfestettem a Maybelline szemöldöktetkóval
UD Beached bronzer
Hourglass pirosító Radiant magenta szín
MAC Hyper Real Glow highlighter palettából a középső szín
Milani szemhéjbázis
Mozgó szemhéjra Carli Bybel paletta matt vajszíne, satírozásra ebből a palettàból a matt meleg barna, külső v-be és a mèlyítőbe satírozva egy matt khaki zöld az ABH Subculture palettából.
Tusvonal barna Rimmel Scandaleyes szemceruzával
L’oreal Paradise Extatic spirál
Rúzs: Mac (Mehr szín, matte finish)

1 Likes

Reggel a szokásos rutin, de most a Paula’s Choice Skin Recovery SPF30 hidratálóját használtam befejező lépésként.

Smink:
Catrice Dr. Blur primer
Catrice Tinted Blur mousse
Catrice HD Liquid korrektor
RCMA porpúder
Urban Decay Primer potion
Essence Eye flirt party look paletta (vélemény és fotó a swatchok… topikban)
Pupa Multiplay 53-as szín
Pupa Marble blush
The Balm Mary-Lou manizer
Pupa Miss Pupa rúzs 206-os szín

Parfüm: Juliette Has a Gun - Not a perfume

Este:
Nívea fekete micellás víz
Avon True sminklemosó olaj
Magister Seance Sencha teás tonik
Missha Time Revolution mist
Too cool for school Egg cream mask

1 Likes

Smink:

  • Mixa CC krém
  • Catrice szemöldökceruza (Brow-n-eyed Peas)
  • Catrice rúzs (Upside Brown) - ez mindjárt elfogy :smiley:
  • Lovely Pump Up spirál
  • Rdel Young jumbo szemceruza (vanilla flair) - belső szemzugban

Parfüm: Lolita Lempicka Lolita Lempicka EDP

1 Likes

Milyen a Catrice korrektora? A Camouflage-t nagyon szeretem, de annyira illatos.

A Paradise Extatic spirállal én is szemeztem, de eltántorított a sok lepontozás. Milyen első benyomásra? És Maybelline tetkó?

Tegnap:
A reggeli rutin változatlan (két primert használok felváltva, a Nyx Shine Killert és a NIOD Hydration Vaccine-t, utóbbi nemsokára elfogy - tegnap ezt használtam)
Lioele CC krém
Too Faced Peach Perfect loose powder
Physicians Formula Butter Bronzer
The Balm Balm Beach pirosító
ABH Aurora Glow Kit Starbust highlighter
Rdel Young szemhéjalap (ezismindjártelfogy)
The Balm Meet Matt(e) Trimony paletta Matt Lin (világos csontszín) egész szemhéjra és a mélyítővonalba
Pupa MakeUp Stories Bright Violet paletta - a Nectar nevű, hidegebb tónusú világosbarna színt elsatíroztam a mélyítővonalba és a külső V-be is ez került, a Mauve (sötétlila) árnyalatot felütögettem a mozgó részre és rápacskoltam némi Famous-t (foil hatású arany rózsaszínes-lilás csillámokkal), a belső szemzugba a Cherry Tree Blossom (fehéres világosrózsaszín szatén) került.
Lovely Vampire Lashes spirál
Zoeva Graphic Eyes Regency (metálos lila) szemceruza
MAC Fix+
EL Pure Color Envy Matte 220 Unattainable árnyalat
Parfüm: Tom Ford Black Orchid (hogy a Notino nem bír normális mintaüvegcsét venni…)

Igen, én is olvastam a Paradise Extaticról, hogy egy hónap alatt beszárad, kíváncsi leszek. Elsőre nagyon tetszik, szép dús pillákat csinál, és nem kell 50-szer áthúznom a szempillákon, hogy látványos legyen.
A Maybelline tetkót én 2 óráig hagytam a szemöldökömön, elsőre nagyon pozitív volt, aztán ahogy jobban megnéztem a tükörben az eredményt mintha zöldes-szürkésre fogta volna ott a bőrömet, ahol kevés szőr van. Szerencsére másnapra ez már nem látszott. Pénteken csináltam, ma még láttam a szemöldökömön de erősen kopott a 2 nap alatt.

Reggeli rutin változatlan mióta beiktattam a C vitaminos szérumot is.
Smink:
Maybelline Fit Me alapozó kicsit sötétítve a Maybelline Affinitone Minerallal
Revolution Conceal&Define korrektor
Avon Mark Magix púder
UD Beached bronzer
Hourglass Radiant Magenta pirosító
MAC Hyper Real Glow Flash+Awe highlighter palettából a Rosy Glow árnyalat
szemöldökhöz nem nyúltam a Maybelline tetkó miatt
Milani szemhéjalap
Carli Bybel paletta matt vajszíne az egész szemhéjra, mozgó szemhéjra MAC Hyper Real Glow highligterpalettából tapogattam fel a középső világos arany beütésű színt, külső v-be Nabla Dreamy palettából Rose Gold, széleket ugyan ebből a palettából az Illusion nevű matt világosbarnával satíroztam el.
Rimmel Scandaleyes barna szemceruzával húztam “tusvonalat”
L’oreal Paradise Extatic szempillaspirál
Rúzs: Rimmel Kate Moss 105-ös árnyalat

parfüm: Versace Bright Crystal

1 Likes

Gondolom, te is olvastad, hogy valaki olajat cseppentett bele és utána ismét működőképes volt.
Huh, jó, hogy nem maradt zöldesszürke! Én béna vagyok ahhoz, abban se vagyok biztos, hogy sima ceruzával normális szemöldököt kreálok, de eddig még senki nem ijedt meg tőle.:smiley:
Szeretnék egyszer elmenni szakemberhez valami tartós festésre és hogy normális ívet kreáljon.
Az Iridescent Flash-ről még az jutott eszembe, hogy hasonlítanak a Maybelline égetett pirosítójával, Gorgeous Berries asszem az árnyalat neve.
És a MAC highlighter paletta milyen? Bocsi, hogy ennyit kíváncsiskodom.:slight_smile:

Dehogy, én szeretek sminkekről beszélgetni, és kíváncsiskodni is :sweat_smile:
Nekem nagyon tetszik a MAC paletta. Először youtube videón láttam, aztán elolvastam itt KM-en a véleményeket és csupa jót írtak róla. Örülök, hogy megvettem, szépek a színek és mindhárom kihasználható.

Nekem megvan a Max Factor Gorgeous Berries, és nagyon szeretem. Nagyon szépen pigmentált és nem olyan kis halovány szín, épp ezért szeretem. Neked mennyire tartós az Iridescent Flash? Kb hány órát bír rajtad?

Akkor jó.:slight_smile:
Jaj, tényleg, Max Factor, nem Maybelline…
Elég lightosan pirosítózom, ált. végigmegyek rajta egy púderecsettel is, szóval nem nagy kunszt eltűnnie. Reggelente fél hét körül sminkelek, azt tudom, hogy mire hazaérek (öt-fél 6), már nem látszik. De majd kipróbálom kicsit erősebben is, ill. szemhéjon.

Reggeli rutin a szokásos, a végén ma a Paula’s Choice Resist sötétkék színű spf 50 hidratálója volt.

Smink:
Catrice Dr Blur primer
Catrice Tinted Blur mousse
Catrice HD Liquid korrektor
Physicians Formula CC púder
Physicians Formula Butter Bronzer
P2 pirosító touch of berry
Catrice Caviar Gauche highlighter
Urban Decay Primer potion
Pupa makeup storiesBright Violet paletta
Tonymoy Panda’s Dream Smudge Out
Pupa Multiplay szemceruza 73
Catrice Dewy-ful lips 020

Parfüm: Juliette Has a Gun - Not a perfume

Este:
Nívea fekete micellás víz
Avon True sminklemosó olaj
Skinfood tojásos arctisztító
Geek&Gorgeous Smooth Out
Magister Seance Sencha teás tonik
Missha Time Revolution mist
Magister Q10 gránátalma szérum szemkörnyékre
Magister rózsa arckrém

1 Likes

Jó korrektor, bár nekem kissé erős a fedése. Egyébként nem áll össze, nem ül be a ráncokba.
De én szem alá a könnyedebb korrektort jobban szeretem, a Rimmelnek van egy ecsetes korrektora, az a kedvencem. De ez is oké, szóval elhasználom.

1 Likes

Naaa, az kell nekem, két Mariana-árok van a szemeim alatt.
A dm-ben kaptam ajsziba egy Trend It Up Sheer Nude korrektort, tök jó lenne, ha nem lenne atomsötét nekem.

Én is mindig a tökéletes korrektort keresem. Hiába takarja el a sötét foltot, akkor is látszik az árok a szemem alatt.

Szerintem nem is lehet teljesen eltüntetni… csak napi 10 óra alvással. Akkor határozottan halványabbak.
Mindig eszembe jutnak a színes korrektorok, ki kellene próbálni, az és fölé egy sima segítene-e.

Reggel Cien Sensitive micellás víz, hidegvizes arcmosás, Tindigo C-vitaminos szérum, A’pieu Pure Block fényvédő
Smink:
Maybelline Fit Me alapozó sötétítve kicsit Astor Perfect Stay alapozóval (kisebb kiszerelésű mintám van belőle)
Revolution Conceal&Define korrektor
Avon Mark Magix púder
UD Beached Bronzer
Hourglass Radiánt Magenta pirosító
Revolution Baked Highlighter Peach Lights szín
H&M szemöldökceruza
Milani szemhéjalap
Nabla Dreamy palettából Lullaby (matt lilás szín) a mélyítőbe és kicsit fölé is, Inception a külső V-be és kicsit a mélyítőbe elsatírozva (fényes lilás) mozgó szemhéj egészére UD Naked Original palettából Sin ( fényes világos rózsaszín)
Felső pillasorba húztam egy tusvonalat Rimmel Scandaleyes barna ceruzával (nagyon jók ezek a cerkák!)
L’oreal Paradise Extatic szempillaspirál
rúzs: KAP Julia

1 Likes