Mit használtál ma?

20190211_071952
Úgy nézzétek, hogy később letörlöm a nyomi fejem.:stuck_out_tongue: Born to Run paletta és MAC Liptensity Eros, imádom ezeket a rúzsokat.

8 Likes

20190211_072702
Filléres S-he lakk (aranyat ér, komolyan, gyönyörűen terül és egy rétegben fed) és Cirque Halcyon.

6 Likes

Le ne töröld! Nekem tetszik az álmos fejed! :smiley:

1 Likes

Mindig ilyen fejem van, nagyban koncentrálok, kérem!:smiley:
Amúgy érdekes, a tükörben olyan kereknek tűnik az arcom, itt meg nem.
Sajnos nem látszik, de az alsó vízvonal élénk fukszia.

2 Likes

Nagyon szép vagy Amadea! Megtisztelő, hogy végre láthatunk! :heart_eyes:
Olyan arii vagy álmos arcal! :heart_eyes: a hajad és a körmeid is nagyoon tetszenek! :slight_smile:

2 Likes

Szép vagy, és nagyon szép a bőröd! A körmeid meg nagyon klasszak. Nem tudom, hogy miért nekem mostanában éppen csak annyi időm van, hogy a körömerősítőt rákenjem. :frowning: Pedig régebben rendszeresen nyomdáztam is, van egy csomó lemezem, meg lakkom.

2 Likes

Cuki vagy, max. csinos tudok lenni.:slight_smile: Ne tudd meg, hanyadik buszmegállós selfie sikerült vállalhatóra.:smiley:

3 Likes

Aranyos vagy, a bőrömön a 3 féle korrektor segített, csak a tükörben láttam, hogy kicsit előjött a szeborrea.:frowning:
Nekem sincs időm körmöt lakkozni, ált. szintén körömerősítő és ennyi, pedig van vagy 100 lakkom és sok lemezem. Ez a manikűr 10 perc volt, lemértem.

1 Likes

Mai smink. Kissé félálomban voltam, úgyhogy biztonsági játékra törekedtem. :smiley:

Catrice HD Blur primer
Magister BB krém
Rimmel ecsetes korrektor
RCMA porpúder
Mac szemhéjalap
Lorac Pro paletta: cream, taupe, sable, espresso, nude, bronze, pewter
Milani Baked blush - berry amore
The balm mad lash spirál
Pupa I’m matt rúzs - 010

Ez lett belőle:
IMG_20190211_103934

IMG_20190211_093012

5 Likes

Griffandale sál?:slight_smile:

2 Likes

Haha, én is a sálat szúrtam ki először :smile:

2 Likes

Naná! :smiley: A stúdióban vettem. :heart_eyes:

2 Likes

Griffendéél!! Menőőő! :heart_eyes:

2 Likes

Mai smink
EL DW 1N2 Ecru színben
RCMA púder a szemem alá, többi részre Trend it up Skin Supreme kompakt púder
Catrice szemöldökceruza
Trend it up kontúrpaletta hideg barnája a kontúrozáshoz
Trend it up pirosító
Becca highlighter Opal
Rimmel szemhéjalap
Jaclyn Hill paletta: Silk Creme átmeneti színként, mélyítőbe Butter, mozgó rész külső felére fényes sötétzöld Diva, külső V mélyítve a matt sötétzöld Enchanted nevű színnel, mélyítőbe mèg egy kis Soda Pop. Alsó pillasorba szintén a fényes zöld szín ment.
Essence spirál https://kremmania.hu/kremek/essence-volume-stylist-18h-lash-extension-szempillaspiral
Catrice rúzs 380 Nude Tastic
Parfüm: Bruno Banani Women

A színek most sem igazán élethűek, nagyon sötét, borús volt a délelőtt.

%5Bhu.upload_selector.default_image_alt_text%5D

%5Bhu.upload_selector.default_image_alt_text%5D

6 Likes

Miért csak a szemed alá használod az RCMA-t? Túlságosan vilagosít?

1 Likes

Milyen szééép arccsontod van! :heart_eyes: A “disztingvált kis fitos” is valóban gyönyörű. :smiling_face_with_three_hearts: A körmödön meg valósággal ámulok, nekem soha nem sikerül ez így. De a tiedről senki meg nem mondaná, hogy nem körmös csinálta.

2 Likes

Miiii, tudod, mennyire utálom az arccsontomat?! Tükörben elnyúlik, itt meg nem tudom, mit csinál.:smiley: Az orrom meg eskü nem olyan nagy, mint a képen!
A körmeimet nagyon szeretem.:slight_smile:

Catrice HD Active Performance Primer
The Ordinary Serum Foundation 1.1P
Revolution PRO Eye Elements primer Core árnyalatban
Revolution My Sign Complete Eye Base “paletta” Capricorn - csillámos barna szín az egész mozgó szemhéjra, highlighter a belső szemzugba
Revolution Re-Loaded Palette Basic Mattes - átmeneti színként, mélyítőbe, szemöldökcsontra és az alsó pillasorba
Bellápierre Banana Setting Powder
Makeup Revolution Pressed Powder Translucent - bár elvileg átlátszó, gyakorlatilag kicsit elveszi a sárgásságát a setting powdernek, ezért erre szoktam felvinni
Avon True Coloru Blush
Lovely Chocolate Bronzer Creamy Chocolate
Essence Lash Princess False Lash Effect szempillaspirál
P2 Szemceruza
Catrice Brow Colorist Semi-Permanent szemöldökzselé medium
Dr. Paw-Paw Original Balm a számra
Trend It Up Ultra Matte ajakrúzs 473
Makeup Revolution Illuminating fixáló spray
Highlighterre ma nem futotta, mert majdnem lekéstem a vonatot így is :smiley:

Most épp kísérletezgetek az alapozóval, mert imádom, ahogy egész nap tart, és a nap végére is szuperül néz ki az arcom, de van egy sanda gyanúm, hogy ettől pattogok ki néha, mert van benne kókusz-származék :frowning:

2 Likes

Meg akartam kérdezni, milyen a TO alapozó, de ezek szerint kicsit vigyázni kell vele.:frowning:

Tiiiszta zizzent vagy, szerintem nagyon szép! :yum: Az orrodat meg most dicsértem, hát akkor szerinted nagynak látom? Hajaj, rám ruházott hatalmamnál fogva lassan meg kell bírságoljalak ezekért az ámokfutó, önbizalomhiányos kirohanásokért. :face_with_hand_over_mouth::policewoman:

5 Likes