Mit használtál ma?

Hogyan sikerült ezt a rövid hozzászólást megejteni? Nekem ilyenkor kiírja, hogy legyen minimum 20 karakter.

Jé… nem tudom, eddig nekem is visított, hogy 20 karakter kell.

3 Likes

Lehet ügyködtek a fórum mögött álló manók :grinning:

4 Likes


@Natulcien, inspiráció lila-sárga sminkhez.

2 Likes

Wowww, köszi, most már meg vannak hozzá az eszközeim is:D. Kb 1 órán át mostam az ecseteim. Ezek a brutál pigmentált színek az ecseteket is gyorsan megfogják nem? És esélytelen többször használni őket más színnel. Ráadásul van egy csomó fehér ecsetem, képzelheted hogy néz ki egy JP smink után:D.

1 Likes

Ez meg a kedvenc sminkasztalom:

3 Likes

Úgy nézhetnek ki, mint a fehér szőrű Zoeváim.:slight_smile:
Te milyen gyakran mosod őket?

De jó, hogy nem fehér a sminksarok. Hogy vagy fenn pinteresten? Én annyira szeretem, tényleg nagyon inspiráló oldal.
Az ecsetmosás meg nehéz kérdés, mert nem fix időnként mosok, hanem ahogy szükséges. Van minden funkciójú ecsetből kb.3-4 db. Amíg be nem koszolódik mind, nem mosok. Alapozó ecset is 3, púderes is 3, ami napi szintű használatban van azt rögtön mosom, pl.rúzsecsetet, arra nagyon háklis vagyok. De kb. 2-3 hetente van egy nagymosás, amikor viszont mindent kimosok. Ha aktuálisan kell az ecset más színre akkor meg alkoholos fújóssal tisztítom smink közben.

A Pinteresten ugyanezen a néven vagyok fenn, instán nem vagyok, nem az utóbbira gondoltál inkább?

Nem, a Pinterestre gondoltam:). Szép képeket mutattál onnan, gondoltam bekövetlek:).

Ja, azok csak olyan random kepek voltak.:slight_smile: De van egy Make-up tutorials táblám, oda gyűjtöttem egy rakás sminket.

Mai smink:
Estée Lauder DW alapozó 1N2 Ecru színben
RCMA púder szem alá
Mac Select Sheer pressed púder a többi részre
UD Beached Bronzer
Pupa Like A Doll pirosító
Becca Highlighter Opal szín
Catrice szemöldökceruza
Rimmel szemhéjalap
Jaclyn Hill paletta: matt világosbarna, matt meleg sötétebb barna, matt bordó, fényes világos rózsaszín a mozgó részre
Essence Liquid Ink szemhéjtus
L’oreal Miss Baby Roll spirál
KAP rúzs Melrose színben

Parfüm: Estée Lauder Modern Muse Chic

3 Likes

Hogy tetszik az Opal?

Még adós vagyok a pénteki sminkkel:
TO Primer (nagyon tetszik)
Colourpop stickes alapozó
Cosrx és Trend it Up korrektor 020 (utóbbit mindig lágy kontúrnak használom)
Too Faced púder az állam kivételével
PF Butter Bronzer
The Balm Cabana Boy pirosító
Nem emlékszem, melyik highlightert használtam, de az is lehet, hogy kimaradt…
Colourpop Brow Boss szemöldökceruza Deep Brown
Colourpop lila szempillaspirál
UD Primer Potion (továbbra is tündököl)
The Balm Meet Matt(e) Trimony: matt csontszín
Juvia’s Place The Zulu paletta: a sárga színt felvittem az egész szemhéjra és a mélyítőbe is, később a lilát a külső V-be és az alsó pillasorba
MAC Quarry mono semmi nem látszott belőle a sárgán, ezért a The Balm melegbarnájával próbáltam mélyíteni, utána jött a Zulu lilája
Zoeva Graphic Eyes szemceruza Regency (lila) felül végig a pillasorba, és alul csak a pillatő külső részén
LH Cosmetics Happy Mood Crayon (sárga, a vízvonalra)
MAC Liptensity Lipstick Ambrosial

Parfüm: Montale - Dark Purple (minta)

1 Likes

Tegnapi smink:

Catrice HD Blur primer
Bobbi Brown Long-wear Even Finish Foundation Spf 15
Nabla Close-up korrektor
RCMA porpúder
Urban Decay Primer potion
Ace Beauté Paradise Fallen paletta
L’Oréal Paradise szempillaspirál
Physicians Formula Butter Bronzer
Milani Rose Powder blush - Paradise rose
Catrice Glow Patrol highlighter
Nabla szájfény Dresscode

Parfüm: Juliette Has a Gun - Not a perfume

1 Likes

Mai smink:

Essence Daily Diaries mattító primer
Magister BB krém
Rimmel ecsetes korrektor
Kat Von D Lock-it setting powder
Mac szemhéjalap
Morphe 39A paletta barnás színei, vegyítve a Lorac Pro palettával
Egyébként @anon634695 mióta megvan ez a paletta, sokkal gyakrabban készítek barnás sminket, egyszerűen azért, mert szeretem használni ezt a palettát. :slightly_smiling_face:
The balm Mad lash szempillaspirál
Milani Color Harmony blush paletta - Coral beansból a két barnásabb szín.
Pupa highlighter (valamelyik limitált kiadás volt)
NYX matt setting spray
Pupa szájceruza
Pupa I’m matt rúzs - 010

Parfüm: Elizabeth Arden 5th Avenue NYC

1 Likes

Féltem, hogy nagyon sötét lesz. Megswatcholtam az összes highlighteremmel együtt és tényleg ez a legsötétebb mind közül. De az arcomon ez nem feltűnő pedig elég fehér vagyok. Gyönyörű színe és fénye van, nagyon tetszik. Jövő héten őt fogom tesztelgetni. Szemhéjra is ki fogom próbàlni. Utazó méret, de bőven elég is.

1 Likes

Mai smink
Lancome stickes alapozó
Essence Camouflage+Healthy Glow korrektor
RCMA púder szem alá
Mac Select Sheer Pressed púder a többi részre
UD Beached Bronzer
Pupa Like A Doll pirosító
Catrice Glow Patrol highlighter 03-Icon
Catrice szemöldökceruza
Rimmel szemhéjbàzis
Jaclyn Hill paletta: Silk Créme matt világosbarna átmeneti színnek, Pooter sötétebb matt barna a mélyítőbe, Royalty fényes sötétlila a mozgó rész külső felére és a mélyítő külső részére majd a külső v-t még sötétítettem a Chip nevű matt sötétbarnával. Alsó pillatőbe szintén a sötétlila került, mozgó rész belső és középső részére az ujjammal vittem fel a CP Super Shock Shadow Lovely színèt ami egy vilàgos hidegebb arany árnyalat. Belső szemzugot a paletta Beam nevű fényes világos színével emeltem ki.
Sajnos a fotó megint csak nem adja vissza a színek intenzitását.
L’oreal Miss Baby Roll spirál
Avon matt rúzs Pure Pink

Parfüm: Zara Red Vanilla

%5Bhu.upload_selector.default_image_alt_text%5D

11 Likes

Gyönyörű szép! :heart_eyes::heart_eyes:
Nagyoon nagyoon tetszik! Mintha egy profi csinálta volna! :heart_eyes:

2 Likes

Új termék a rutinomban: Catrice Prime and Fine Dewy Glow fixing spray.
Eleinte elég szkeptikus voltam a termékkel kapcsolatban, miszerint “jó drágán vettem csillámos vizet” :joy: De mára megszerettem, mert tényleg tartósabb vele a sminkem és jól “összeolvasztja” a végeredményt. Bár utóbbit szerintem bármilyen nedvesség megtenné, ha jó a porlasztó amivel magamra fújom, de lehet, hogy tévedek.
Engem a termék frissítő funkciója hidegen hagy, kifejezetten rosszul esik, ahogy arcon kell magam fújnom :grinning: Ez lehet, hogy nyárra megváltozna, de akkor meg a dewy finishre nem lesz szükségem. Apropó, nagyon-nagyon apró csillámok vannak benne, az arcon abszolút nem feltűnő, tényleg inkább csak olyan egészséges ragyogást ad.

3 Likes