Mit használtál ma?

Wow! Ez a CP spirál? Nagyon jó, tényleg látszik sötét pillán is!
A Colourpop Good Sport palettát használtad, vagy ez is a Blood Sugar?

Kár, hogy nem látszik rendesen.
A CP saját oldaláról.

Igen. Sötétebbnek tűnt a swatchok alapján, de amúgy nem rossz spirál.
Nem, a Zulut használtam az élénk színekhez, meg egy Zoeva szemceruzát.

Akkor hogy el találtam. :smiley: De neked megvan a Good Sport is, ugye jól emlékszem?

Semmim nincs a Zoevától, csak néhány ecset (azokat szeretem). Nyáron majdnem vettem egy mini 6-os palettát a Sephorában, de aztán valami mást vettem helyette, meg akkor vettem meg az Urban Decay Born to run és a Too Faced Life’s a festival palettákat, és olyan feleslegesnek tűnt mellettük. Azt azóta is bánom, mert olyan kis kompakt úti paletta volt. Ha jól emlékszem ez volt az:
https://www.zoevacosmetics.com/europe3/shop/eyes/eye-palettes/451/cocoa-blend-voyager-eye-palette

1 Likes

Igen, megvan a Good Sport. A valóságban nem ilyen rózsaszínes, mint a képen.
Nekem is egy palettám van tőlük, ceruzából viszont sok.:slight_smile: Nagyon szeretem őket, mert nem kenődnek el.

Nekem a Good Sport és a SOL, de azt még nem is használtam, mert decemberben vettem, és nekem az egy nagyon nyári paletta. Akkor viszont csodás lesz! :slight_smile:

1 Likes

“Mit használtál ma?” Ma utoljára használtam ezt… Nem tudom, hogy megvegyem-e még egyszer, ritkán szoktam újravenni egy-egy terméket.
R.I.P. Alverde Naturschön szemkörnyékápoló
51474342_1770764523028972_1662387535961128960_n
Nem tudom mi van velem péntekenként, múlt pénteken meg a CP palettámat ejtettem le, mondjuk az legalább megmenekült.

Ja és mennyire beteges, hogy felsöprés előtt eszembe jut lefotózni nektek? Csak mert tudom, hogy ti megértitek a szomorúságot, bosszankodást :smiley:

6 Likes

Ó te szegény! Megértem, ráadásul úgy látom, még szinte tele volt. :frowning:

1 Likes

Meg hát! Sajnálom, hogy így jártál, én állandó jelleggel vagyok ügyetlen.

1 Likes

Kb. két hónapja vettem, de alig fogyott belőle. Lehet, hogy túl keveset használtam belőle? No mindegy már, legalább nem valamelyik szérumom esett le :grinning:

Az enyémből is jócskán van még, mondjuk én csak este használom, nappalra másikat. Amúgy igen, én is utálom ezeket az üveg üvegeket (:joy:). Még jó, hogy az Estée Lauder ANR műanyagban van, szívszélhűdést kapnék, ha azt ejteném le és összetörne…

1 Likes

Részvétem! Biztos péntekre nagyon elfáradsz, azért potyogtatsz :stuck_out_tongue: Jókat hallottam erről a krémről. Ajánlanád/ajánlanátok idősödő, száraz szem alá?

Nem tudom pontosan mit igényel ilyen terület, de ez a termék jól hidratál, könnyen tudtam rá sminkelni, nem kukacosodott, illatmentes, szerettem. Mondjuk kicsit talán nehezen szívódik be, @Kokapu te mit gondolsz?

1 Likes

Mai smink:
Catrice HD Liquid alapozó 010-es árnyalat
Guerlain korrektor
RCMA púder a szemem alá
Mac Select Sheer Pressed púder
UD Beached Bronzer
Pupa Like A Doll pirosító 302-Vibrant Coral
Mac Hyper Real Glow highlighter paletta legvilágosabb színe
Catrice szemöldökceruza
Rimmel szemhéjalap
Tarte Tartelette paletta egyik matt csontszíne
Jaclyn Hill paletta: Silk Créme átmeneti színként, Pooter a mélyítőbe, Chip (sötétbarna matt) a külső v-be és az alsó pillatőbe, Little Lady (barackos fényes arany csillogású árnyalat) a mozgó részre, belső szemzugba Enlight a paletta első sorának első színe, ami egy fényes krémszín
L’oreal Miss Baby Roll spirál
Bobbi Brown Art Stick folyékony változata Perfect Nude színben

Parfüm: Zara Red Vanilla

1 Likes

Hát én teljesen belezúgtam, nagyon jó! :grin::heart_eyes:

1 Likes

Szeegény, emlékezzünk meg róla pár perc csenddel. :shushing_face::worried: Én is mindent leejtek. Ejtettem már le az aPad szérumom pipettáját. Széttört szilánkjaira.

Én is használom ezt a cucclit, a kedved nem akarom tőle elvenni, de szerintem nem egy nagyágyú. Minden igaz, amit Vicus mondott róla: szuper összetevők, illatmentes, nem csíp, nem bánt. Nekem be is szívódott könnyen és maradéktalanul. Viszont még a 22 éves szemem szemzug felőli ráncikáit sem tölti fel/hidratálja rendesen. Édes kis semmiség, szerethető, de nekem gyengus. Sokkal többet ér nekem, ha arcolajat teszek a szememre is. Ugyanakkor nem drága, úgyhogy egy próbát megér, hátha neked jobb lesz. :upside_down_face:

1 Likes

Pontosan ugyanezt gondolom én is, amit Vicus.
Viszont az az igazság, hogy én még nem találtam olyan szemkörnyékápolót, ami többet tudott volna. :roll_eyes:

2 Likes

Köszi.:slight_smile: