Mit használtál ma?

Hát ez jó: ma is az UD Primer Potiont használtam, és a sminkem meg se moccant a szememen, olyan, mint amikor reggel felapplikáltam!
Lehet, hogy a kis tubus aljára leült az anyag “sűrűje”, az applikátor meg nem ért el odáig. Csodálkoztam is mindig, hogy milyen híg állaga van, hát, valójában egyáltalán nem.

1 Likes

CoverFx Blurring Primer
Lioele CC krém
Nars és TIUP korrektor
Too Faced Peach Perfect loose púder (az állam kivételével)
LH Cosmetics Infinity Palette Cigar és Maffei kontúrozni
The Balm Balm Beach pirosító
Colourpop Showtime highlighter
UD Primer Potion szhéjalapozó
Colourpop Brow Boss szemöldökceruza Dark Brown
JSC Blood Sugar paletta: hát, ezzel nem volt nehéz piros sminket készíteni. Lerágtam érte a küszöböt.:heart:
Essence Berry Fantastic szemceruza
Lovely Vampire Lashes
Nabla Shine Theory Lip Gloss Dresscode

Parfüm: Givenchy… izé, hangzatos valamicsoda Blossom Crush. A fújókája szörnyű, a fele a tenyeremen kötött ki.

1 Likes

Most vetted a Blood Sugar palettát?

Igen. Miért nem lehet 20 karakternél rövidebb választ írni?!

1 Likes

Jaj ez engem is úgy idegesít! Na, szóval milyen? Mesélj! Tényleg annyira jó?

Hát, volt időm gondolkodni… először nem érdekelt, mert elég vadnak tűnt, drága is… aztán rájöttem, hogy niincs ennél szebb a világon, persze akkor sehol nem volt készleten, meg lecsúsztam róla, 26 perc alatt fogyott el a Beautybayen.
Folyt. köv…

1 Likes

Bocsi, jött a busz.
Mindig így járok, mire magamban eldől, hogy kelk valami, elkapkodják. Írtam a Marionnaudnak, hogy mikor lesz készleten, nem válaszoltak. Több hét telt el, hétfőn kíváncsiságból megnéztem, hát volt! BB-en azóta se.
Rég voltam ilyen izgatott sminktermék kapcsán.

1 Likes

A csomagolás masszív, kicsit nehéz kinyitni.:slight_smile: Nagyon jól kombinálhatóak a színek, azért elég sok nude van benne. Picit porol, de nem hullik, és kb. elsatírozza magát. Tegnap eléggé belecsaptam a lecsóba, de nem éreztem ízléstelennek az eredményt. Egész nap, reggel fél héttől este fél hat utánig a helyén maradt, kicsit se kopott meg alappal.
Nekem amúgy tetszik a kivitelezés, a koncepció, tényleg játékossá teszi a sminkelést.

3 Likes

A Blood sugar paletta engem is nagyon izgat, de én is lebeszéltem már magam róla párszor. Annyira jó, hogy egyre bátrabb vagy a sminkelésben. Szerintem ez a paletta is nagyon izgalmas.

Nem tudom, mások hogy látják, mennyire szép/nem szép stb. a sminkem…
Ma lila-sárga lett. Lila spirállal.:smiley:

3 Likes

3 és fél óra éjjeli alvás után egy csomót visszapörgettem, a képet keresve a lila-sárga szemsminkről, mire rájöttem, hogy ne keressem. :smiley:

Uhh ezt ki kell próbálnom nekem is…:smiley:

Jézus, kidobott az ágy?:slight_smile:

Feltétlenül! Biztos szép lesz.

Jó ez a Colourpop spirál!

Nem, éjjel 2 utánig a gyerek farsangi jelmezét készítettem, reggel viszont 6 előtt kelnem kellett. :smiley:
Fotó róla az önbizalomturbó topikban.

2 Likes

Eldobom az agyam.:smiley:

20190208_120916
Próbálkoztam a kedvetekért, de nem sok látszik belőle. Szándékosan kitakartam a hátteret.

6 Likes

Én is megrendelem majd a feketét, nagyon kíváncsi vagyok rá.

1 Likes

Nagyon jól néz ki! Honnan rendelted a CP spiràlt?