Mit használtál ma?

Jaj de kedves vagy! Csak olyan kár, hogy a fotó nem adja vissza a színeket. A férjem azonnal meg is jegyezte, hogy minek vagyok ilyen erősen kikenve :open_mouth:

Oda meg vissza vagyok ezért a palettáért már most. Annyira csodálatos, hogy tegnap este mikor elaludt a kisfiam, ültem a kanapén, csak nézegettem és tervezgettem, hogy milyen sminkeket fogok készíteni vele. A swatcholást már délelőtt megejtettem amint hazaértem vele a postáról :smiley:

Egyébként az egy hét egy paletta feladványomat eddig teljes egészében tudtam tartani, és olyan jó érzés elővenni régi palettákat amiket akár fél éve sem használtam már. Kellemes a tudat, hogy mindegyik sorra kerül és nincs elhanyagolva. Viszont meg is őrülnék, ha nem próbálgathatnám a JH-t. Jövő héten érkezik a Zulu palettám is, azzal szerintem egyelőre csak esténként gyakorlok majd, hogyan is alkalmazzak ilyen élénk színeket. Aztán ha jön a tavasz bevetem.

Mutatsz majd fotót a Juvia’s pirosítóról?

Csak hétvégén tudok fényben fotózni… ha elfelejteném, szólj rám.

Mert szeretsz kifestőzni és mert néhány őrült nő szintén ezt csinálja.:slight_smile:
Nálam egyszer egy bogyóslila szín kicsit megszaladt és azt mondta a pasim, hogy ez most sok lett. A zöldséges meg azt hitte, elestem.:smiley: Szóval a tied még szolid lett, ne vegye el a kedved a megjegyzés.

Mindig azt mondja, hogy minek ez a maszk? De esküszöm nem kenek vakolat réteget a fejemre, csak ő egyszerűen nem szereti ha ki vagyok sminkelve. Én meg smink nélkül nem szeretek lenni, szóval nincs jó megoldás.

Nos, kénytelen lesz elfogadni. Nem szeretnék az életedben vájkálni, de mutass neki néhány képet NikkieTutorialsról.:slight_smile:

Néha én is gyártok magamra egy-egy (számomra) csodát, ami esküszöm nem 5 rétegből áll, erre barátom ráncolja a homlokát, hogy mi ez a sok smink :grinning::grinning:

Képzeljétek az én párom meg imádja az erős sminkeket. Minél színesebb és élénkebb annál jobb:D. Bevallom kell ez a támogatás és biztatás, különben nem lennék ilyen bátor az biztos.

Az én férjemnek kb. mindegy hogy full smink, vagy no makeup nap van. :grinning:
Azt látja, hogy a sminkelés, a színes paletták boldoggá tesznek, neki ez elég is.
Múltkor a hétvégi film alatt a Juvia’s palettákból swatch-olgattam az alkaromra, aztán ott gyönyörködtem bennük, meg is jegyezte, hogy ez most biztosan nagyon tetszik. :blush:
Mondjuk ő is el tudja órákig nézegetni az óráit (igaz, van is neki elég sok - még összerakni is szokott).

Reggeli arcápolás:
Cien Sensitive micellás víz
Laneige Water Sleeping Mask (én nappalra szeretem használni mert gyorsan beszívódik, és nagyon könnyű géles állaga van)
Ma kipróbáltam egy új fényvédőt reggel:
https://kremmania.hu/kremek/missha-near-skin-dustless-defense-sunblock-spf50-pa

Smink:
L’occitane CC krém
Guerlain korrektor
RCMA púder a szemem alatti rész fixálására
UD Beached Bronzer
Pupa Like A Doll pirosító 302 Vibrant Coral
MAC Hyper Real Glow paletta első színe
MAC Select Sheer Pressed púder
Lovely Brows Create Pencil
Rimmel szemhéjalap
Jaclyn Hill paletta: Átmeneti színként M.FE.O. világos barackos barnás matt árnyalat, mélyítőbe Pooter ami egy szintén barnás matt árnyalat, kicsit sötétebb az előzőnél, mélyítőbe és külső v-be Mocha matt sötétbarna, mozgó részre Faint világos fényes rózsaszín, erre tapogattam fel egy kis Beam fényes krémszínt, alsó pillatőbe Hillster ami egy gyönyörű fényes barnás bronzos szín
https://kremmania.hu/kremek/essence-volume-stylist-18h-lash-extension-szempillaspiral
rúzst ma nem használok, csak ajakbalzsamot
https://kremmania.hu/kremek/himalaya-herbals-kakaovajas-intenziv-hidratalo-ajakbalzsam

Ezen most hangosan felnevettem! :joy::joy::joy:
Egyébként mindenkinek kell valami hobbi, a miénk pl a sminkelés. :smiley:

Kaptam választ a DM-től. :smiley:

Köszönjük türelmedet.
Szeretnénk tájékoztatni, hogy megérkezett a válasz, mely szerint szeretnék a megértésedet kérni, mert a termék receptúrája titkos, így sajnos nem adnak felvilágosítást az összetevőkről.

Üdv,
a dm facebook csapat

Ma piros sminket csináltam. Nem mondhatni, hogy elvették a kedvem azzal, hogy azt hitték, pofára estem.:slight_smile:

LOL.:smiley: Még jó, hogy az összetevők fel vannak tüntetve, te csak a glikolsav mértékére voltál kíváncsi, ami nem elhanyagolható egészségügyi szempontból.

Kaptak is tőlem egy cikornyás választ. :smiley:

Köszönöm a választ! És esetleg arra vonatkozóan lesz-e változtatás, hogy a csomagoláson felhívják a figyelmet a glikolsav tartalom miatt a fényvédőzés kiemelt fontosságára? Ugyanis többeknél olvastam a Krémmánián, hogy égő érzést okozott a termék, tehát valószínűleg nem elhanyagolható a glikolsav mennyisége. Ebben az esetben viszont, ha valaki, pláne a nyári hónapokban, rendszeresen reggel és este is (hiszen a használati utasítás ezt ajánlja, és egyébként egy klassz kis alkoholmentes tonik) használja a terméket, komoly károsodásokat (pl. pigmentfoltok) szerezhet. Hiszen nem mindenki tudja, hogy fényvédőt kellene mellette még télen is használnia. Sőt, nyáron még a szakértők sem ajánlják a kémiai hámlasztókat, főleg az AHA savakat. Én megértem, ha titkos a receptúra (bár az, hogy hány % savat tartalmaz, az szinte minden ilyen terméken rajta van - pl. a Paula’s Choice vagy Deciem termékek, amiket egyébként még használok), de akkor legalább egy figyelmeztetést is rá kellene írni, hogy legalább SPF25-ös faktorú fényvédő ajánlott nappalra. Mint ahogy az említett termékek fel is hívják rá a figyelmet. Szerintem ez megfontolandó ötlet, hiszen gondolom a dm Magyarországnak is - az eladásokon túl - a vásárlók elégedettsége - mely ebben az esetben a szép bőrön mutatkozik meg - is fontos.
Üdvözlettel,

De még elgondolkodom rajta, hogy melyik szakhatóság foglalkozik ezzel…

Kíváncsi vagyok, reagálnak-e… rohadtul nem kellene hülyének nézni egy (tájékozott) vásárlót.

“A zöldséges meg azt hitte, elestem” Áááá, sírva röhögök! :joy::rofl::joy::rofl:

Szuper válasz a részedről! Még hogy titkos! Micsoda baromság! Nem a receptúrát kérted előállítás céljából.
Szakhatóság: OTH, Fogyasztóvédelem. Ezeket tudom elképzelni.

Érdeklődhetek, hogy az állad miért marad ki a púderezésből? Nem kötekedni akarok, csak kíváncsi vagyok :stuck_out_tongue: