Mit használtál ma?

Megoldották!
Továbbították a kérdésem az osztrák központnak. :smiley:
És szíves türelmemet kérik. :smiley:

Erdekel valakit egy Hourglass Diffused light Ambient Lightning powder? Ma probaltam ki, ez csillog termeszetes napfenynel (itt ma verofenyes napsutes volt), en meg azt utalom (vagy nem olvastam rola, vagy elkerulte a figyelmemet ez a csillogas). Megy majd itt a piacra.

Tegnap este a Pai Chamomile & Rosehip Calming Day Creamet kentem fel este, mara lett rajtam 2 apro pattanas. Elvileg a boromre valo pont. 79%-ban organikus termek.

Megjelent a The Ordinary az osztrak Douglas webshopban, nem is veszes az ara, azt hittem tobbet raknak ra a beszerzesi arra.

Engem érdekelne a Diffused Light.

Vagy jovo heten vagy azutan heten hazamegyek hetvegere.
Akinek van, a Dim light is csillog napfenyben? Eredetileg azt akartam megvenni, de a Diffused light tobb jo velemenyt kapott itt az oldalon.

Írnál nekem egy e-mailt az amadette kukac gmail.com címre, hogy megbeszéljük a részleteket-árat?

(Nekem nincs, de amennyire tudom, a Dim Light matt. Mintha @Isabelle írta volna, hogy “sima púder”.)

Nem, a dimnek is van egy selymes fénye. Én a diffusedre és az etheralra gondoltam ,igaz mindkettőt lámpafénynél néztem.
Mivel nagyon világosnak találtam nem próbálgattam tovább .Gondolom olyan lágyító fénye van mint a guerlain gyöngyöknek.

Köszi, valamiért mattra emlékeztem, de legalább szólítottam az Hourglass-szakértőt.:slight_smile:

@Natulcien, remélem, minél hamarabb megkapod a Tribe-ot.:slight_smile:

Köszönöm, én is nagyon várom,az ACE Flair-rel együtt érkezik. Nagyon kíváncsi vagyok rájuk, mert nagyon különleges színek vannak bennük:). Te használtad már a Tribe-ot?

Igen, ma reggel. Koncepcióm nem nagyon volt, kb. egy hete nem sminkeltem a szemem a nátha miatt, örültem, hogy rászabadultam a palettáimra. Olyan gyönyörű színei vannak, mindegyik egy külön galaxis! Ami a panben hideg arany, az arany-zöld duokróm! Rákentem a fejemre is highlighterként.:heart:

Ja, vettem egy Juvia pirosítót is. Az óvatosság ellenére sikerült istenes bohócarcot festenem.

Igen, én is nézegettem már a pirositó palettájukat, de még nem mertem múltkor megrendelni (aztán meg jött a Milani kiárusítás).
Akkor ezek szerint az is olyan pigmentált, mint a szemhéjfestékek?

Én csak egy single-t rendeltem, a Seraphinát. NAGYON pigmentált.

Jujj de izgi, no én azokat még nem is néztem. Teljesen elmerültem a palettákban és a duokrómokat imádom, nagyon jól hangzik, amiket mesélsz:). A highlightereik is biztosan csodásak.

Mai smink:

Catrice Galactic Highlighter Drops sminkalapként
Bourjois AirMat alapozó egy kis Alverde alapozóvilágosítóval keverve
Essence Camouflage+Healthy Glow korrektor
Trend it up Skin Supreme kompakt púder
UD Beached Bronzer
Pupa Like A Doll pirosító 302-Vibrant Coral
Mac Hyper Real Glow paletta arany színe
H&M szemöldökceruza
Rimmel szemhéjalap
És sajnos muszáj lesz megszegnem a saját kis 1 hét 1 paletta sminkkihívásomat, ugyanis tegnap megkaptam a KM zsibin zsákmányolt Jaclyn Hill palettát. Jó szokásomhoz híven én nem csak nézegettem, gyönyörködtem benne, hanem azonnal végig swatcholtam szinte az összes színt. Alig vártam a mai napot, hogy kipróbálhassam. Mivel ilyen sok színt tartalmaz, arra gondoltam, hogy a február ennek a palettának a tesztelésével fog telni. Van még 3 hét a hónapból, nem fogok most más palettához nyúlni.
A mai sminkem is ezzel készült és nagyon elégedett vagyok vele, bár egy matt krémszín elfért volna benne.
Csináltam fotót is, ami persze közel sem adja vissza a smink színeinek élénkségét és erősségét. Használtam a pirosas színeket ami nekem abszolút kilépés a komfortzónámból. A képen ebből nem sok látszik sajnos.
Na szóval:
A matt krémszínt a Tarte Tartelette palettámból pótoltam
Jaclyn Hill&Morphe paletta: átmeneti színként Silk Creme, ezt jó magasra satíroztam a mélyítő fölé is bőven. Ezt mélyítettem a Roxanne nevű színnel ami egy meleg vöröses tónusú barna. A külső v-be és a mélyítő külső részére a Jacz nevű matt pirosas-bordós színt satíroztam el. A mozgó rész külső felére a gyönyörű, szinte krémes állagú Cranapple került, míg a mozgószemhéj több részére a duokróm, arany csillogású rózsás Sissy, belső szemzugba pedig a fényes krémszínű Beam. A külső v-t még tovább mélyítettem a meleg sötétbarna Chip nevű matt színnel és ez került az alsó pillatőbe is.
L’oreal Paradise Extatic Spirál
Mac rúzs Coral Bliss színben, ami számomra egy nyári szín, de ehhez a sminkhez mégis nagyon jól mutatott.

Parfüm: Bruno Banani Woman

%5Bhu.upload_selector.default_image_alt_text%5D
%5Bhu.upload_selector.default_image_alt_text%5D

Én is megfogadtam, hogy veled tartok az egy hét/egy paletta kihívásban, de én már rég megszegtem :joy: Egy-egy szín miatt mindig a CP Give it to me straight palettámhoz nyúltam, aztán végül már az volt legelöl és csak azt használtam. Főleg sietős reggeleken jó társam, mert egy-két színt gyorsan “felmaszatolok”, és kész is vagyok. Múltkor képzeljétek a nagy sietésben leejtettem :slightly_frowning_face: és mivel mágneses panek vannak benne, a színek nagyrésze kiesett. Nagyon félve fordítottam őket fel egyesével, de szerencsére csak egy szín törött ki, de azt meg alkoholos javítás segítségével újraélesztettem. Ezen kívül még kettőnek potyogott ki a széléből egy kevés, de az már nem vészes.

Amúgy nagyon szépséges lett a smink, örülök, hogy neked is tetszik a JH paletta!

Úristen, tényleg, highlightert még nem is vettem! Szerintem kisüti a galaxist a fénye.:slight_smile:

Esküszöm, öröm olvasni a sminked elkészítését.:slight_smile: Nagyon szép nőies lett!

Jaj, mindig félek, hogy leejtem őket, sajnos elég ügyetlen vagyok.
Nekem a She paletta sérülten érkezett, de igyekszem úgy felfogni, hogy őt még jobban kell szeretni.

Elfogyott a reggeli hidratálóm, ezért a Tonymoly fekete teás szérumát (mintákat vettem) használtam, a többi bőrápoló változatlan volt reggel.
Nyx Shine Killer Primer
Lioele CC krém
Cosrx és TIUP korrektor
Too Faced púder, az állam kivételével
Colourpop szemöldökceruza
Catrice Prime & Fine kontúr
Juvia Seraphina pirosító
UD Primer Potion: a kis bigyóval alig tudtam belőle kivakarni valamit, szétvágtam a tubust. Hát rengeteg cucc volt még benne, egy kis tégely majdnem tele lett! És vicces módon ma megtartotta a szemhéjpúdert!
The Balm Meet Matt(e) Trimony matt bőrszín és a meleg barna
Juvia The Tribe paletta: az arany-zöld duokróm a belső szemzugba és highlighternek, de legszívesebben belefeküdtem volna
Használtam a világos és a sötétzöldet, a tealt, a bronzot, megrészegülve a színek áradatától, meg attól, hogy nem érem el a buszt
Zoeva Graphic Eyes Taupe
Lovely Vampire Lashes
Stiftes Carmex, mert kicsapta a szám a nátha (de már gyógyul)

Acqua di Gioia parfümminta