Mit használtál ma?

Nekem ez a smink tetszik eddig a legjobban!
Engem nagyon öregíteni szokott, ha erős szemsminket használok(szürke, sötétbarna) és piros rúzst.
Téged viszont egyáltalán nem öregít! Sőtt! :slight_smile:
És a hajad is nagyon szép, még nem láttam kiengedve.:blush:

1 Likes

A szemsminkedről van képed? Kiváncsi lennék, mert a képen nagyon szépnek tűnik, kár hogy a szemüveg picit takarja.
Nem értem hölgyek, hogy tudtok ilyen szép szemsminkeket csinálni :heart_eyes: nekem soha sem sikerül.

Csak ilyen van, mert megint a liftben jutott eszembe (aminek piros a fala, és gyéren világított, szóval nem a legjobb képek). Mondjuk, ha még otthon elkezdtem volna fotózni, akkor tuti lekéstem volna a buszt. :smiley:

IMG_2019-02-02_23-57-41

3 Likes

Fuh, nagyon dögös! :scream:
Eltudom képzelni élőben milyen szép lehetett. Általában minden szemsmink élőben a legszebb. :slight_smile:

1 Likes

Nagyon dögös smink lett és a hajad is nagyon jó!
Annyira szép a bőröd.:slight_smile:

Sok-sok gyakorlás, meg “aha, szóval ezt így kell!” rádöbbenés.:slight_smile:

1 Likes

Lányok, lenne igény egy unboxing topikra? Sokan írjátok, hogy rendeltek ezt-azt, arra gondoltam, lehetne esetleg egy topik, ahol unboxingolunk esetleg képekkel, első benyomásokkal, rendelés menetével, ilyesmivel. Mit gondoltok?

6 Likes

Én szívesen olvasnám!

Én is szívesen olvasnám!

Nekem is nagyon tetszik. Ezt is KM zsibin ütöttem le, és a termék oldalán láttam, hogy te is jó véleménnyel voltál róla, ezért is mertem megvenni. Highlighterként nedves szivaccsal feltapogatva is nagyon szép, meg alapozó alá egyfajta primerként is szépen működik. Örülök, hogy megvettem, ráadásul 1600 Ft volt postával, és szinte teljesen tele van a tubus.

1 Likes

Örülök, hogy bevált.:slight_smile: Sokoldalú kis termék és olyan szép fénye van. Igazság szerint az enyémet már ki kellene dobni, de sajnálom, és rengeteget kajtattam utána annakidején.

Mikor vetted? Mostanság nagyon rákattantam a highlighterekre. Leütöttem egy mini Becca Opalt meg egy ColourpopXKathleen Lights highlightert is. Ennyit arról, hogy idén nem vásárolok…. (szintén KM zsibin megkaparintottam egy Jaclyn Hill palettát is, bár még nincs nálam)

1 Likes

Öhm… régen, utána se merek számolni, de semmi változás nincs az állagában, fény nem éri és egy kvázi fűtetlen szobában van.
Biztos szép lesz az Opal, majd írj róla.:slight_smile: Szojtam nézegetni a Beccákat, de kb. highlighterben fürödhetnék, annyi van.
A Colourpop highlightereket nagyon szeretem.:slight_smile: Melyiket vetted meg?

Mai smink
KAP primer (még mindig imádom)
Estée Lauder DW alapozó
Essence Camouflage+Healthy Glow korrektor
RCMA porpúder a szemem alá
Trend it up kontúrpaletta bronzere
Tom Ford pirosító Flush színben
L’oreal folyékony highlighter
Trend it up Skin Supreme púder (nagyon elégedett vagyok vele)
H&M szemöldökceruza
Rimmel szemhéjbázis
Trend it up Metallic Eyeshadow 050 (hideg, fényes rózsaszín)
Ezt a szemhéjpúdert ajándékba kaptam, meg sem akartam tartani, de milyen jól tettem, hogy mégis kipróbáltam. Ujjal vittem fel, hát csodaszép. Ráadásul még most este 10-kor is maradéktalanul a helyén van, még a Rimmel alappal is.
ABH Subculture paletta: Dawn, All Star a mélyítőbe alaposan elsatírozva, meg kicsit fölé is, Rowdy a külső v-be és az alsó pillatőbe,
Essence Liquid Ink szemhéjtus
L’oreal Paradise Extatic spirál
Trend it up Wonder Glaze szájfény 010

Parfüm: Giorgio Armani Sí Edp

1 Likes

A Kathleen Lights féle On The Cusp a Zodiac kollekcióból.

Nekem is az van meg, imádatos! Hideg ezüst-arany fénye van, nagyon pigmentált. Micsoda jó dolgokat szereztél!

Jaj de jó, akkor biztosan tetszeni fog. Sok swatchot néztem róla. Imádok KM zsibin garázdálkodni, már reggel azzal kezdődik a napom, hogy megkukkantom milyen eladó dolgok vannak :grinning: Tudom ez már beteges, de mindig azzal nyugtatom magam, hogy nem cigarettázok, nem járok bulizni, fodrászhoz is csak évente kétszer, kozmetikusnál évek óta nem voltam, úgyhogy ennyi nekem is jár. Meg így kipróbálhatok olyan high end dolgokat amikre nem biztos hogy próba nélkül ki mernék adni tízezreket.

2 Likes

Nekem tetszik az ötlet! Bár mostanában nem hiszem, hogy fogok rendelni, de szívesen látnék mindent (IS). :smiley:

Jaclyn Hillről mindenképpen írj majd, érdekelne hogy tetszik :slightly_smiling_face:

1 Likes

Mindenképp! Elvileg holnap megérkezik :blush: