Mit használtál ma?

Ez:
https://kremmania.hu/kremek/mac-prep-prime-24-hour-extend-eye-base

Fura, a magyar Mac webshopban én már régóta nem látom, pedig külföldin is van.

Köszi!
Már többször meséltem, én is mennyit kínlódom a primerkereséssel… hátha ez lesz Az.

Drukkolok! Mondjuk látom, Km-en is 26-ból 25-en adtak rá öt csillagot. Bár akinek nem jött be, annak meg nagyon nem.

Igen, én is szoktam, csak az még nem jutott eszembe, hogy napközben pótolni kéne. :smiley:

Mondjuk nekem sem :smiley:

Remélem, később is lesz, most még küzdök a meglévőkkel… meeeg kicsit kirúgtam a hámból ebben a hónapban.:blush:
Voltam 2 Rossmannban, hátha van az az új Catrice highlighter, persze nincs. De lány alakú Essence ecset legalább igen!

Milyen az a lány alakú ecset? Még nem is láttam.

Annyira sajnálom, hogy ilyen szörnyűségeken kellett átmennetek. Nincs is annál borzalmasabb dolog, ha beteg a gyerek. Csak elképzelni tudom, és szerintem minden szülő egyik rémálma ez. Főleg, hogy a kezdeti boldog babázós hónapok helyett ti aggódtatok, hogy mi lesz. Még szerencse, hogy ezek a kicsi babák igazi kis harcosok, és jó eséllyel gyógyítható náluk több ráktípus. Pont tavaly ilyenkor mi is vérvételekre jártunk az akkor 16 hónapos kisfiammal, mert a 15 hós oltás után egy hónapig minden nap lázas volt vagy hőemelkedése volt. A gyerekorvos már leukémiára is gyanakodott, de szerencsére semmi nem igazolta. Ahogy jött, úgy el is múlt a dolog. Borzalmas volt, semmi másra nem tudtam gondolni.
Örülök, hogy nálatok is minden jól alakult és egészséges a kisfiad. :heart:

Smink:
Ma ezt használtam primer helyett http://kremmania.hu/kremek/l-oreal-paris-true-match-highlight
(új KM zsibis szerzeményem)
Bourjois AirMat alapozó 01 Ivory Rose árnyalat (kicsit még ez is sötét a nyakamhoz)
Trend it up kontúrpaletta bronzere
Tom Ford pirosító Flush árnyalat
Mac Soft&Gentle highlighter
Trend it up Skin Supreme kompakt púder 025-ös árnyalat
Lovely Brows Creator Pencil
Szemhéjbázisként a Pupa Made To Last Eyeshadow Stick 002-es Soft Pink árnyalatát használtam, ami egy jeges rózsaszín https://kremmania.hu/kremek/pupa-made-to-last-long-lasting-stick-eyeshadow
Erre feltapogattam a Mac Soft&Gentle highlightert
ABH Subculture paletta: Mercury és All Star elsatírozva a mélyítőben és a külső v-ben, All Star az alsó pillasorba, Rowdy tusvonal helyett a felső pillatőbe
L’oreal Paradise Extatic szempillaspirál
Mac Fix+
Nars Audacious rúzs Vanessa színben
(később már a folyékony Ofra Laguna Beach-csel kentem újra)

Parfüm: EL Modern Muse Chic

Közben megtaláltam. Hogy mennyire cukik ezek az ecsetek! Használható is?

Catrice dewy fixing sprayről mit gondoltok? Krémmánián csak négy vélemény van róla, azért kérdezlek benneteket :slightly_smiling_face:

Nem tudom, tegnap vettem őket, de nem használtam még egyiket sem. Talan @umpalumpa vett párat és egy kivételével dicsérte őket.

Sajnos nekem nincs ilyen fixálóm.

Ez a True Match highlighter nekem is megvan (a rózsaszín), nagyon szép, selyemfényű arcot varázsol. Neked hogy tetszik?

Na majd ha kipróbálod, mesélj róluk. Bár én sehol sem láttam még, valószínűleg venni nem tudok majd belőlük.

Én mindig lemaradok a limitált kollekciós cuccokról, szóval biztos találsz belőlük.:slight_smile: Egy újpesti és egy újpalotai Rossmannban voltak.

Kibontottam őket. Egy sima szemfesték ecsetet vettem (amivel feltapogatom a színeket), annak hosszabb és merevebb szálai vannak, szerintem jól ellátja majd a feladatát.
A másik egy Face Perfector vagy milyen ecset, ami nálam pirosító-és kontúrecset lesz. Finom puha szálai vannak.
Az ecsetek nyele texturált, nem sima fényes műanyag, jó kézbe venni. Meg hát állati jópofák.:slight_smile: Örülök, hogy találtam belőlük, pedig tényleg nagyon sok van már.

Ááá, amikor szépen kisminkeled magad, belövöd a frizurát, aztán meg szaladni kell a buszhoz… :see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil:
Majd később jön a lista, most lihegek… :rofl:

Sziasztok!

Reggel:
Skinfood: Brightening cleansing foam

Delutan:
BareMinerals: Prime Time BB Primer-Cream SPF30 - Light
Estee Lauder: Double Wear Stay in place flawless wear concealer
Urban Decay: Naked Skin Highlighting Fluid - Aura
Benefit: Dandelion powder utazokiszereles (Feelin Dandy lip and cheek kit)
Color Tattoo: Creme de Nude
Pony by Memebox paletta: (nagyon utalom, egy magyar blogger hatasara vettem meg egykor, ez volt a tanulopenz… potyognak a fenyes szinek rendesen)
MAC: Upward Lash szempillaspiral minta
NYX: thisis everything lip oil

Este:
Bioderma micellas viz
The face shop: Rice water bright rich cleansing oil
Skinfood: Brightening cleansing foam
The Ordinary: Azelaic Acid Suspension 10%

Parfum: Burberry Body edt

Mai smink
Catrice Tinted Blur Mousse
Guerlain korrektor a szemem alá
Trend it up kontúrpaletta bronzere
Tom Ford pirosító Flush árnyalat
L’oreal folyékony highlighter (rózsaszín)
Trend it up Skin Supreme púder
Catrice szemöldökceruza
Rimmel szemhéjbázis
ABH Subculture: Dawn átmeneti szín, Mercury a mélyítőbe, Destiny elsatírozva az egész mozgó részen, erre felütögettem az Electric fényes zöld színt. Külső v-be és az alsó pillasorba Axis.
Essence Liquid Ink szemhèjtus
L’oreal Miss Baby Roll spirál
Nyx Butter Gloss szájfény Vanilla Cream Pie

Parfüm a mostanában szokásos EL Modern Muse Chic