Mit használtál ma?

Egyszer elsírtam magam A neveletlen hercegnő 2-n, amikor piszok náthás voltam és extra kimerült.
Mea culpa.

1 Likes

Ez imádnivaló! :heart_eyes::smiley: Ismeritek a Végre otthon c. mesét? Legutóbb azon sírtam hüppögve, de valami kritikusan magamon kívül. A 8 éves húgom nem egészen értette mi történik, és a hátamat veregette, hogy “De hát ez csak egy mese, ez csak egy mese.”

3 Likes

Imádom az állatokat, és ezt az életképet, amit vázoltál! :heart_eyes::smiley:

Én is, és imádok erre hazajönni!

1 Likes

Csak férfiakkal dolgozom, műszaki terület. Jelmondataink: kétértelmű poénok (általában rajtam csattan), filmes utalások, beb*szós történetek az aranykorból. Imádnék egy nőkkel teli irodát. Szerintem azért is olvasgatom ezt a fórumot :)))

2 Likes

Nem ismerem, de hihetetlen, néha mi hoz ki az emberből ilyen érzelmi kitörést.:slight_smile:

1 Likes

Én is dolgoztam férfiakkal, nap, mint nap visszasírom. Ők máshogy hülyék. Ahogyan a nők ármánykodnak, hisztiznek, az más. Nekem az sokkal gusztustalanabb.

2 Likes

Én is mindenen elsírom magam. Legutóbb a Grincset néztük a fiúkkal moziban, azon is elpityeredtem. :smiley:

1 Likes

Nekem már feldobtátok a hangulatom, ahogy végigolvastam az eddigieket:).

2 Likes

Így neveld a sárkányodat. Nekem azonnal, tudatalatt leesett, hogy Fogatlant egy macskáról (fekete párducról) mintázták, agyonstresszeltem magam a filmen és nehéz volt sírás nélkül megállni.

1 Likes

Képzeld el, akkor mentettük a macskánkat, amikor ezt a filmet először láttam. Macskát felhoztuk (egy hét vadászat után), és néhány nap múlva láttam a filmet. És rögtön összeraktam én is, hogy Toothless bizony macska! Utána egy héttel pedig belebotlottam a neten az igazi Toothless cicába: https://www.instagram.com/p/BrapHRKFY28/

1 Likes

Olvastuk Vincével a könyvet, amiből a mese készült, hát nekem akkora csalódás volt! Aranyos könyv, de kivételesen a film sokkal jobb.

Szerintem minimum ötvenszer láttam a filmet. Oda-vissza tudom az összes párbeszédet :smiley:

2 Likes

Nagyon édes! Mint egy kis bagoly. :heart:

Mai smink:

Sleek Control Shine & Primer
Bobbi Brown Long-wear Even Finish foundation SPF15 - Sand 02
Nabla Close-up korrektor - porcelain
Kat Von D Lock-it setting púder
Azt kell mondjam, a héten vett Catrice púderecset tökéletes ehhez a mini kiszerelésű púderhez!
Urban Decay Primer potion
Juvia’s Place Mini Magic palettából a jobb szélső sor.
Kiko automata szemceruza - Dark ultramarine
Milani Baked blush - Berry Amore
https://kremmania.hu/kremek/milani-baked-blush
Tegnap már meg is érkezett a Milani rendelésem, tyű, nagyon szépségesek a pirosítók.
Catrice Glow Patrol Glowy highlighter - 03
Tegnap egyébként megvettem végül a 02-es változatot is. Még szerencse, mert besírok rajta, olyan gyönyörű, barackos-rózsaszínes színű.
Urban Decay All Nighter Setting Spray
The Balm Mad Lash spirál
Nabla Dreamy lip kit - Romanticized

Elizabeth Arden 5th Avenue NYC

1 Likes

Remélem, tényleg olyan jó az a spirál, mert most megvettem én is. Nekem is állandó probléma a maszatolódás. Bár most az eladó srác adott egy jó ötletet, hogy ne csak sminkeléskor púderezzem a szemhéjam, hanem ahova oda szokott tapadni a spirál, ott napközben is púderezzem át.
És mondjuk logikusan van is ebben valami, mert bár én a teljes szemhéjam le szoktam púderezni, ahol a szemfesték van, oda nem tapad fel a fekete, csak a belső szemzughoz közeli részhez, és a szemem alá (pedig ott már nem is spirálozom). De lehet attól is függ, hogy melyik púdert használtam.
Ma pl. a Kat von D púder akadt a kezembe, és ma egyáltalán nem lett pandás a szemem.
Na, majd kikísérletezem. :smiley:

A Notinoba kellett mennem (és mellette az Alleeban van NYX), mert úgy döntöttem, megveszem újra a MAC szemhéjalapot, és a Notinón éppen volt. Rájöttem, hogy tök felesleges kísérleteznem a különböző primerekkel, mert igaz, drága a MAC, de nekem bevált, és amennyit kiadtam már a vacaktól az elmegy kategóriás primerekért, rég vehettem volna egyet.
Van még a régiben egy pici, de már két éve bontottam, nem akarom kísérteni vele a sorsot, mégiscsak a szememről van szó. De azt vittem Londonba, és akkor jöttem rá, hogy ez azért veri mindet, inkább vegyek ebből, mint a kísérletezgetés. :slight_smile:

Melyik ez a Mac primer?

Igen, ezt a trükköt én is alkalmazom néha, néhány éve láttam Carli Bybelnél. Egy MAC 216 ecsetet szoktam használni erre a célra, bemártom a púderbe és nagyon-nagyon-nagyon leütögetem, aztán az alsó pillasort finoman megsimogatom. A hátránya, hogy azért bele tud ülni a finom vonalakba a púder, legalábbis én jártam már így.

Ez:
https://kremmania.hu/kremek/mac-prep-prime-24-hour-extend-eye-base

Fura, a magyar Mac webshopban én már régóta nem látom, pedig külföldin is van.

1 Likes

Köszi!
Már többször meséltem, én is mennyit kínlódom a primerkereséssel… hátha ez lesz Az.