Mit használtál ma?

Én is a napokban gondolkodtam egyébként pont ezen, hogy mennyi hülyeséget kell a munkahelyen tolerálni, mintha maga a munka nem lenne elég. Nálunk nagy dráma szakkör az egész kollektíva, nincs olyan hét (!), hogy ne lenne valami hiszti. A munkahelyi stresszből szerintem maga a munka úgy 20%-ot tesz ki, a többit a dráma.

1 Likes

Valószínűleg pont azért öntik ki neked a lelküket, mert tudják, hogy nem adod tovább.

1 Likes

Jaj, hasonló sztorim nekem is van!:grinning: Meséltem munkatársamnak régebbi emagos Black fridayes élményeimet, miszerint nem tudtam fizetni a kártyámmal, pedig ez reggel 6 után volt, pár perce indultak az akciók… itt azzal akartam folytatni, hogy mert annyira túlterhelt volt a rendszer. Erre közbeszólt a munkatarsam, hogy: “hát igen, mert akkor még nyitva sem volt a bank”. :joy::joy::joy: (MSc diplomája is megvan.) Meg sem próbáltam elmagyarázni…

4 Likes

Dráma szakkör az egész kollektíva, ez mennyire jó!
Bevallom, a szociális tűréskeretemet sokszor már a munkahely kitölti és a nap végén már csak csendet akarok.

1 Likes

Ó, nekem már 9-re kimerül a keret egy átlagos napon :smiley: De én is csak csendre vágyom, amikor hazaérek, szerencsére van is néhány órám, amikor csak egyedül vagyok (meg az állatok, de őket imádom). Imádom a csendet.

2 Likes

Mi 11-en vagyunk egy irodában (csak nők), ezt lehet, hogy említettem már, de a többi részen is főleg nők dolgoznak, akikkel együtt kell működni. Mindig történik valami…
Meg micsoda pletykaáradat van ott 0-24-ben! Nem tagadom, én is részt veszek benne, de ez nekem elsőre nagyon furcsa volt, mikor bekerültem.

2 Likes

Elmagyarázhattad volna, hogy a kis bankmanók… á, hagyjuk. Jaaajjj.:smiley:

Remélem ez a fórum nem nyilvános amúgy :grinning::grinning:

1 Likes

Én is nők között dolgozom, kizárólag nők, egyetlen hímnemű emberi lény sincs a munkahelyemen. Jelszavaink valának: ármánykodás, pletyka, rosszindulat, hiszti.

2 Likes

Szerintem nyilvános :smiley:

Jobb lenne ha csak regisztráció által lehetne olvasni, mert tuti nem találnak ide a kollegináim :grinning:

A napom egyik fénypontja, amikor reggel megyek munkába és találkozom egy macskával, a kerítésen szokott üldögélni. Simogatom, gügyörészek, ő meg bökdös az orrával. :heart:

2 Likes

De itt többen vagyunk ellenük :sunglasses:

Nálunk van kettő, de az egyik rosszabb, mint három nő a legvadabb PMS közepette! Nagyon szívesen elpostázom neked.:smiley:

1 Likes

Nekem amikor hazaérek :slight_smile: A kutyám örül, vigyorog, bújik, ölel, a bőröm alá is bemászna. A macskám pedig ül és látszik a fején, hogy azt sem tudja, hol van és én ki vagyok. (Rosszabb napjain az van az arcára írva, hogy “Fck, már megint hazatalált…”)

4 Likes

Pacsi! :smiling_face_with_three_hearts: Nem tudom olvastad-e már ezt, de ha nem, és van kedved, kukkantsd meg: http://www.globoport.hu/140341/mitol-sir-a-felesegem-egy-fiatal-ferj-vicces-listaja/ Egy férj összeírta, hogy mitől tud sírni a felesége. Nagyon vicci, de a legnagyobb poén az, hogy ez akár én is lehetnék. :joy:

2 Likes

Hehe, régen én is kórházban dolgoztam, irodában. Mindig tudtam mindenről, arról is, amiről nem akartam.

Ó, eszébe jut, amikor megcsörren a szárazkajás zacskó.:slight_smile:

1 Likes

Az információ hatalom!

1 Likes

Annyira szívmelengető ez! :sparkling_heart: Hihetetlenül örülök, hogy léteznek ilyen csodák. És szupererős család vagytok! :heart_eyes: