Mit használtál ma?

Jól hangzik! :slight_smile:
Pedig biztosan vannak előnyös dolgok rajtad, általában mások ezt jobban észre veszik :blush: :heart_eyes:

Ma nagyon visszafogottan sminkeltem, mert náthás/influs/dögrovásos vagyok.
CoverFx Blurring Primer
Colourpop stickes alapozó
Nars és TIUP korrektor
Hourglass púder
Colourpop szemöldökceruza
LH Cosmetics Infinity paletta: Maffei és Cigar kontúrozni, Pinwheel és Andromeda keverve pirosítónak, Virgio és Milky Way highlighter keverve
Nabla Soul Blooming paletta: Gea az egész szemhéjra, Middle Karma a mélyítőbe, Caravaggio a külső v-be. A széleket a Bolero és a Flowery keverékével satíroztam el. A belső szemzugba a Philosophy került.
Az alsó pillatőbe és a mozgó részre a Climbing Rose került, az alsó pillatő külső részébe a Caravaggio.
Maybelline Lash Sensational
Colourpop Mirror Mirror Lippie Stix

Parfüm: Acqua di Gioa minta

Azért is volt jó a szolid szemsmink, mert este már égett a szemem a náthától és folyt a könnyem. Uuuutálom a telet!

2 Likes

Ma Én is visszafogottan sminkeltem, vendégek voltak nálunk. :blush:

Mai Smink:

•Rimmel London Brown This Way szemöldök
•Mac szempilla göndörítő
•Estée Lauder Pure pirositó kevés
•The Kylie Lips Candy K ajakrúzs

Nálam mindig ilyen a visszafogott sminkelés. :blush:

1 Likes

Ejnye na, nem félsz, hogy elkap az önbizalomrendőrség? :rotating_light: Az én fennhatóságom alatt itten nem elégedetlenkedünk, igenis gyönyörnyű vagy. :smiling_face_with_three_hearts: Tudod te hogy vágyom én egy disztingvált kis fitosra? :smiley:

4 Likes

Az én hajam festve van, mert ha nem tenném, kb már 90%-a ősz. Mindenféle túlzás nélkül. Sajnos anyukám genetikáját örököltem, náluk a családban mindenki a 20-as évei elejétől őszül, ahogy én is. 34 évesen már hófehér lenne a hajam. Az eredeti hajszínem egy régi fodrászom szerint szürke :roll_eyes: egy másik szerint mogyorószőke (én azt hittem az mogyoróbarna :sweat_smile:, na mindegy) Én az orromat kifejezetten nem szeretem magamon, de azért van amit igen :slight_smile:

2 Likes

Én is nagyon ősz vagyok. :cry: Amikor lenő a festett rész, tisztára letargiába tudok tőle esni. :pensive:

Én legjobban a szemem szeretem, szerintem szépek. De ugye szemüveges vagyok, szóval sok nem látszik belőle…

Az orromat utálom, vastag és télen hamar ki is vörösödik, ráadásul rengeteget volt már rajta herpesz, és ezért az orrom alja pirosabb is.

1 Likes

Folytatódik a NYX Can’t stop won’t stop teszt :smiley:
Tegnap este, mikor lemostam, még elég jól bírta, nem csíkozódott.

Ma púder nélkül próbálom meg. A száraz bőrömön szerintem így szebben mutat. Alaposan aláhidratáltam, kíváncsi leszek, hogy lesz-e átfényesedés estére.

1 Likes

Mai smink
L’occitane Pivoine Sublime CC krém
Trend it up púder
Catrice szemöldökceruza
Trend it up kontúrpaletta bronzere
Tom Ford pirosító Flush árnyalat
Mac Soft&Gentle highlighter
Rimmel szemhéjalap
ABH Subculture paletta: Dawn, Roxy és New Wave a mélyítőbe és fölé satírozva, Untamed a külső v-be és belesatírozva a mélyítőbe, Edge a mozgó részre, Adorn és Untamed az alsó pillatőbe, belső szemzugba Mac highlighter
L’oreal Paradise Extatic spirál
NYX Soft Matte Lipcream Stockholm szín
Mac Fix+

parfüm: EL Modern Muse Chic

1 Likes

A mogyorószőke jól hangzik.:slight_smile: A képek alapján nem gondoltam volna, hogy fested a hajad, annyira harmonikus a szemed és a szemöldököd színével.

1 Likes

Hűha, micsoda diktatúra van!:smiley:

1 Likes

Hát biza, nem sz*rral gurigázunk! :grin:

2 Likes

Ó egyébként, képzeljétek, én 12-13 éves korom óta őszülök. Nyilván akkor még csak 1-2 szál vegyült a sötét hajam közé, de bitang gyorsan osztódtak, és 16 éves koromra már bárkivel álltam beszélgető távolságban - legyen az ismerős, vagy ismeretlen -, lesápadva kérdezte meg, hogy “te őszülsz”? :scream: Ezen a ponton kezdtem el hajat festeni. :smiley: Lenövésnél próbáljátok meg úgy felfogni, hogy azok valójában kis ezüst szálak, amolyan dísznek. :smile: Egyszer a barátom mondta ezt, hogy “nem is csúnya, olyan mintha ezüst lenne”.

2 Likes

Olvastam, hogy vettél Worth The Hype Waterproof spirált is. Én is egy hete vettem meg teljesen ad hoc, úgy kiakadtam a L’Oreal spirálra, hogy amikor a NYX előtt mentünk el, beszaladtam gyorsan és kértem, hogy adjanak egy spirált, ami nem fog elkenődni. És tényleg nem! Az összes high end spirált kenterbe veri. Szerintem nincs is olyan high end vonalon, amit ne próbáltam volna (legrosszabb messze a Chanel volt, konkrétan ki hullott tőle a fél pillasorom), de ez a kis cukiság jobb mindnél. Olyan szép pillákat csinál, nem póklábas, hanem olyan kis pehely, a színe is teljesen rendben van, nagyon elégedett vagyok vele. Neked hogy tetszik?

2 Likes

Annyira jó, amikor nyilvánvaló dolgokra kérdeznek rá. Neeem, direkt befestettél 2 hajszálat.:stuck_out_tongue:

2 Likes

Ebből a szempontból a régi szomszédasszonyunk volt verhetetlen, aki, amikor látta, hogy tolom BEFELÉ a kapun a biciklit, és utána csukom befelé, akkor megkérdezte, hogy: jöttél? :rofl::rofl::rofl:

3 Likes

Igen, bameg, de megláttalak és inkább megyek is el.:stuck_out_tongue: Oké, értem, a kapcsolatfelvételt szolgálja, de miért nem lehet egyszerűen köszönni?!
“Kedvenc” kolléganőm tegnap: megint nagyon csúnyán köhögsz. Reflexből válaszoltam, hogy nekem is feltűnt.

3 Likes

Hétvégén megégtem a napon, de csak az arcom egyik fele, nem is érzékeltem igazából, hogy mi történik. Ráadásul napszemüvegben, úgyhogy most van egy baromi nagy fél fehér keret az arcom felén (ne is próbáljátok elképzelni). Szerintem a héten legalább ötvenszer hallottam, hogy “Te jó ég, leégett a fél arcod?” Nem mondjátok…

2 Likes

Akkorára már nemcsak kettő volt sajnos, de igen, ahogy mondod. :smile: Aki vissza tudta magát fogni és nem kérdezett rá, az meg kiguvadt szemekkel bámulta. :joy:

1 Likes

Extrán jólesik, amikor kellemetlen dolgokat nyugtáznak. Gondolhatnák, hogy nem bedugtad a fejed a szoliba…
Nekem az alábbi volt a legdurvább (nem sajnáltatni akarom magam, csak ez már extrém):

  • Anyukád meghalt?
  • Igen.
  • Tényleg?

Nap mint nap együtt kell dolgoznom ezzel az emberrel.

Végülis az se lehetett volna egzotikusabb, ha még egy fejet növesztesz.:slight_smile:

1 Likes