Mit használtál ma?

Smink:
KAP primer
Maybelline Fit me alapozó
Essence korrektor
Physicians Formula Butter Bronzer
Clinique Cheek pop pirosító 04 Plum pop
Laura Geller Gilded Honey highlighter
UD Primer Potion Anti-aging
UD Naked2 Basics paletta: Cover a mèlyítőbe és az alsó pillatőbe, Skimp a mozgó szemhéjra
Cien szempillaspirál (nem is rossz)
Hourglass Lip Stylo Peacemaker színben

Parfüm: Giorgio Armani Sí Edp

4 Likes

Reggel a szokásos.

Smink:
Catrice Dr. Blur primer
Catrice Tinted Blur mousse
Nabla Close-up korrektor - porcelain
Ingrid préselt púder
Pirosító: Essence Into the snow glow palettából a pink wine és a morning sun keverve
Highlighter: ugyanebből a palettából a diamond
Gosh Eye shadow primer
Juvia’s Saharan paletta: Katsina, Lulu, Bororo és Iman
The Balm Mad Lash spirál
BH Cosmetics Royal Affair lip set - Stephanie

Parfüm: Elizabeth Arden 5th Avenue NYC

3 Likes

Nagyon minimálba nyomtam ma, rég volt már ilyen :smiley: Általában van kedvem sminkelni, szeretek játszani a színekkel a szememen, meg úgy az egész folyamatot, de ma lusta voltam mindenhez :smiley: Úgyhogy arcápolás után ezek a sminktermékek kerültek az arcomra:

  • Maybelline brow satin szemöldökceruza
  • NYX barna szemceruza
  • NYX Worth the hype szempillaspirál

És ennyi!

És nem zavar, hogy nincs rajtam semmi alapozó vagy korrektor. Kezd beérni az odafigyelés az arcbőrömre. A vízhiányt szerintem teljesen sikerült kezelni, és a mitesszereket is részben, de itt még azért van meló, és bízom a Cheer up-ban :slight_smile:

4 Likes

Ezt nèzzètek lányok! Tudom, hogy rajtam kívül többen is keresitek a tökéletes szemhéjprimert. Egy próbát megérhet. Ha làtok valahol, meg fogom venni. Pinkpandàn 1259 ft de készlethiányos.
%5Bhu.upload_selector.default_image_alt_text%5D

1 Likes

Nekem van, Müllerben és a többi drogériában is lehet kapni.
Viszont nem csak matt van, hanem silky is, de azt én itthon nem kaptam, csak Ausztriában.
Nekem csak elmegy kategória. A semminél jobb, de nem éri el pl. az Urban Decay szintjét, pedig azt nem nehéz. :grinning::face_with_raised_eyebrow:

Néha úgy érzem, mi várunk el sokat ezektől a cuccoktól…

Igen, erre már én is gondoltam. De aki azt állítja, hogy meg sem moccan egész nap, akkor az hogy lehetséges? Nekünk meg semmi nem jön be. Nekem eddig az összes próbált közül a Milani és az Artdeco jött be legjobban (az Artdecot nem szerettem a tégelyes mivolta miatt)

1 Likes

Pinkpandán láttam Silkyt is, természetesen az sincs raktáron.
Hát azt kell mondjam az UD Primer Potion Anti-aging változata egy nagy nulla. Ma UD Naked2 Basics palettával sminkeltem és délutánra szinte semmi nem maradt a szememen. Sem csíkban összegyűlve, sehogy.

Hát ehhez képest a Catrice legalább olcsó. :face_with_raised_eyebrow: :see_no_evil:

Nem tudom egyébként, főleg, hogy nekem a Milani sem vált be. Még legjobb a MAC volt, de abból már kevés van, és hónapok óta az volt a weboldalukon, hogy nincs készleten, most meg már fel sem hozza a terméket. :roll_eyes:

Nem tudom… máshogy értelmezzük az egész napot.:smiley: Nálam az kb. fél héttől du. fél hatig tart.

Nekem se jött be a Milani. Eddig esküszöm a Rdel Young olcsó kis alapja teljesített a legjobban.

1 Likes

Most én is visszatértem az RdeL Young szemhéjalaphoz. Azt hiszem végre megtaláltam a megfelelő mennyiséget + fixálási technikát. Közel sem tökéletes, de eddig ez a legtartósabb.

1 Likes

NYX HD szemhéjbázis, ami nekem a toptop kedvenc. Egész nap fennmarad minden. Mikorra hazaérek, akkor van 1-2 minimális csíkban összegyűlés az egyik szemhéjamon, de alig látszik. Írta valaki, hogy nehéz rajta satírozni. Én úgy használom, hogy egyből lepúderezem, aztán felviszek egy kb bőrszínű szemhéjpúdert rá, és csak arra jön a többi, és így szépen el tudom satírozni a széleket.

1 Likes

Észben tartom ám, szeretném megvenni, csak nem tudom, mikor jutok Nyx közelébe.

Hogyan csinálod?
Örülök, hogy sikerült dűlőre jutni vele.

Én soha nem használok kifejezetten szemhéjra készült alapot. Ellenben az alapozót a szemhéjamon is eldolgozom és púderrel fixálom, ami egyben ad egy alapot, hogy a szemhéjpúderek könnyen eldolgozhatóak legyenek. Ez vált be a legjobban. Régebben próbálkoztam néhánnyal*, de semmivel nem voltam előrébb, mintha az alapozó+púder kombóra festenék, úgyhogy már évek óta nincs is itthon szemhéjalap.

*UD, MAC Paint Pot (kifejezetten csíkozódott), Lorac

Ja amúgy semmi különöset. Ujjbeggyel feltapogatom, aztán egy nagyon puha ecsettel szemhéjpúderrel fixálom. Eddig nem nagyon törődtem azzal, hogy hogyan/mivel fixáljam. Sőt, sokáig én is az alapozó/korrektor/púder kombináció valamelyikét használtam.

1 Likes

Nálam a korrektor+fixálás nem vált be. A szemhéjalap+fixálás+korrektor még csak-csak műxik.

Na ezt még nem próbáltam, lehet érdemes lenne tennem vele egy próbát. Ha belegondolok, nem is próbáltam még sok szemhéjbázist: Artdeco, Milani, S-he, Primer Potion, Rimmel

Mai smink:
KAP primer
L’occitane Pivoine Sublime CC krém spf 20 (végre valahára elfogyott a Maybelline Fit me alapozó. Ha szép állapotban van a bőröm, ezt a CC-t fogom használni, ha nem annyira van jó állapotban akkor meg a Catrice HD Liquid alapozót)
Essence korrektor a szemem alá
Butter Bronzer
Clinique Cheek Pop pirosító Plum pop színben
Laura Geller highlighter Gilded Honey
szemöldökcuccot nem használtam mert tegnapelőtt megint tetováltam
Rimmel szemhéjbázis
UD Naked2 Basics paletta: Skimp a szemöldökcsont alá, Frisk a szélek elsatírozására
Catrice Absolute Eye Colour 790-I Wear My Plum Glasses At Night szín a mélyítővonalba
Catrice Absolute Eye Colour 410- C’mon Chameleon! a mozgó szemhéj külső részére és az alsó pillatőbe
Max Factor Excess Shimmer krémes szemhéjfesték 20 Copper színben a mozgó szemhéj többi részére
Rimmel Scandaleyes fekete szemceruza a felső pillatőbe
Essence The False Lashes szempillaspirál
Trend it up Wonder Glaze Lipgloss 010-es színben (most vettem a Dm-ben 010 és 030 árnyalatban mindössze 699 ft/db volt és gyönyörűek. Apró mikrocsillámok vannak mindkettőben, a 010 rózsaszín a 030 nude-barackos és csodásan mutatnak felkenve is, pedig nem vagyok egy szájfényes)

Parfüm: Lolita Lempicka L’eau en Blanc

2 Likes