Mit használtál ma?

Biztos, hogy meghálálja, csak kevés ember gondolkodik 10-20 évre előre.
És ha zsepit tekernél a körmeidre, vagy törölközővel próbálkoznál? Hátha kevésbé sérül a bőr - nem mondom, hogy ne nyomkodd, tudom, mennyire nehéz megállni.:frowning:
Ha pirosas színűek a foltok, zöld korrektorral lehet őket halványítani, és biztos segíteni fog a C-vitamin, ebben a cikkben elég részletesen leírják:

3 Likes

Reggeli bőrápolás ugyanaz.
Smink:
KAP primer
Maybelline Fit me alapozó
Essence Camouflage+Healthy Glow korrektor
RCMA púder csak a szem alá
Murumuru Butter Bronzer
Clinique Cheek pop pirosító 04 Plum pop színben
Laura Geller highlighter Gilded Honey szín
Essence Make me brow szemöldökspirál
UD Primer Potion Anti-aging szemhéjbázis
Urban Decay Naked2 Basics paletta: Skimp a szemöldökcsont alá, Cover és Primal keverve a mélyítőbe és a külső v-be, Undone a felső és alsó pillatőbe, Starkkal elsatíroztam az éles széleket
Colourpop Supershock Shadow Lovely szín az egész mozgó szemhéjra
Lovely Vampire Lashes szempillaspirál
Cien szempillaspirál az alsó pillákra
rúzs: Max Factor Matte 05 Nude
MAC Fix+

Parfüm: Carolina Herrera Good Girl Edp
,

2 Likes

Fuh, nem tudod elképzelni mennyire hálás vagyok amiért ilyen részletesen leírtad, igazából a Krémmániának és nektek köszönhetem, hogy 4-5 hónapja kerülöm a szoláriumot! Régebben sem jártam sokszor, de hálisten már egyáltalán nem járok. Mindig meg győztök, hogy ne menjek és ezt külön köszönöm! :smiling_face_with_three_hearts: Én is tudom, hogy ártalmas, de olyan rossz látni, hogy a korombeli lányok folyton szoláriumba járnak és milyen szép barnák én meg már nagyon fehérnek számítok hozzájuk képest, de így, hogy tudom hogy mennyire káros már egyáltalán nem mennék! :heart_eyes:

2 Likes

Törölközővel megfogom próbálni, ez egy jó ötlet!
Köszi, imádok a Skinksmarton olvasgatni! :heart_eyes: olyan részletesen leírnak mindent.:blush:

1 Likes

:kissing_heart:
Mintha a missziónk lenne, hogy megmentsünk a szoláriumozásról :smiley: Hol én beszéllek le, hol más :smiley:

1 Likes

Igeen! Észre vettem! :joy::heart_eyes:
De, már csak rátok hallgatok! Tényleg nem járok és remélem nem leszek olyan hülye továbbra sem! :blush: :smiling_face_with_three_hearts:

Fényvédőt is fogok rendelni mindenképpen, csak koreait szeretnék és idő amig megjön

Gondolom, azt ismered, hogy érdemes előtte felpuhítani a bőrt, akkor könnyebben kijön. Vagy, ha még csak púp van, nekem néha az vált be, hogy nagyon zsíros krémet (körömvirág krém pl.) kentem rá és lelohasztotta.

Fényvédőt akkor használj, ha elhagyod a lakást, érni fog a nap. Ha nem, akkor teljesen felesleges vele terhelned a bőröd.

Igen, persze mindenképpen csak akkor, ha elhagyom a lakást! Itthon nem is birnám elviselni magamon

Gondolj az úrinőkre: mindig a tejfehér bőr volt a menő. Komolyabban: a saját, természetes szín a menő.
A többséget mindig viszi a csordaszellem, az érzés, hogy ha többen csinálnak valamit, az jó és biztonságos, mert szeretünk csoportba tartozni, és az is munkál az emberekben, hogy aki nem velünk van, az ellenünk - magyarán, mi tudjuk a tutit, aki nem úgy gondolkodik, mint mi, az nyomi, és a nyomikat kigúnyolják. A magányos farkas, a renitens, az EGYéni mindig kitűnik és az IQ-nullák ezt nem bírják elviselni.

3 Likes

Sajnos nálam a körömvirág is ‘irritáciot’ okozott.:joy:
Egyszer csak azt használtam és másnapra az egész arcomon pici fehér pattanások voltak, de mindehol! Szóval az Én bőröm elégge érdekes :thinking: Mondjuk a tiéd is, mert a C vitamint, hámlasztót bírja, de a Nivea micivizet meg nem :open_mouth: :blush:

1 Likes

Vizuális elrettentő példa, de scorpionsqueen mindent leírt:
https://skinsmart.hu/szakertoi-tanacsok/napi-fenyvedelem/

1 Likes

Basszus… tényleg elképesztő, mennyire különbözően reagálnak a bőrtípusok egyén szinten.

1 Likes

Az a baj, hogy nem a fehér bőr a menő, nem az ömlik a vezető influenszerektől az emberekre, hanem a barnaság. A spray tan általi barnaság, csak az Mo-on annyira nem elterjedt, így marad a szolárium.

Igen az én környezetemben is a barnaság a menő és én csak nem akartam kitaszított lenni ahogy Amadea írta. :confused: Pedig a fehér bőr is nagyon szép tud lenni! Ezek a mai trendek… :roll_eyes:

1 Likes

Igen, tudom, nem ez az általános nézet, de óriási elvárásom van az emberek iránt: gondolkodjanak.

Rengetegszer megkaptam már, hogy “sose lesz egy kis színed”, meg “olyan hóka vagy”, köztük a saját szüleimtől. Valamiért evidens lett, hogy nyáron szénné kell égni, státuszszimbólumszerű hülyeség lett. Mivel én leégek és napallergiás vagyok, kb. lehetetlen barnulnom, de évek óta nem is akarok, mert elég nagy fájdalom az ára. Amióta rátaláltam a tudatos bőrápolásra, azóta a maradék feszültség is eltűnt belőlem - szóval szerintem a természetes szín igenis menő.:slight_smile:

1 Likes

Nem a saját álláspontom írtam, hanem a jelenséget :slight_smile: A gondolkodás tényleg hasznos tud lenni, szerintem sokan fel sem fogják, hogy egyszerűen káros a közvetített tartalom, hiszen rosszat csak nem akar nekik Kylie Jenner.

1 Likes

Tudom, bocsi, inkább a tömegek álláspontjára reagáltam.:slight_smile:
Á, dehogy. Rengetegen úgy vannak vele, hogy amit a tévében mondanak/mutatnak, az jó és egyetemlegesen elfogadott, ugyanez igaz a valótlan internetes tartalmakra.

2 Likes

Néha megdöbbenek, hogy mekkora ez a tömeg :hushed:

2 Likes

Legutóbb pénteken sminkeltem, úgyhogy azt a napot írom le, a bőrápolásom nem változott.
Cover Fx Blurring Primer
Lioele CC krém
Nars és TIUP korrektor
Hourglass púder
LH Cosmetics Anger Mood Crayon
Physicians Formula Butter Bronzer
Hourglass Iridescent Flash pirosító
Colourpop On The Cusp highlighter
Zoeva szemöldökceruza
Milani szemhéjalap
Nabla Poison Garden paletta: Canvas, Narrative árnyalatok
Essence Ho! Ho! Ho! paletta: a középső sor bordós és lilás színe ment a mélyítővonalba és a külső V-be, a felső sor két színét összekevertem és feltapogattam a mozgó részre, miután felpöttyöztem némi korrektort
Charlotte Tilbury Secret Salma rúzs
Maybelline Lash Sensational Ultra Black
Montale Red Aoud minta

3 Likes