Mit használtál ma?

Haha, most látom,hogy Amadea és petoandi hasonló párbeszédet folytatott @Anheszenamon :blush:

1 Likes

Sziasztok, ma egy olyan színkombinációt sminkeltem amit még sosem, @Kokapu ihletett meg a narancs rózsaszín Jp palettás sminkjével. Ez egy Ace classical paradise paletta, egy Jp nubian2 és abh soft glam. Olyan hihetetlen számomra, hogy találtam egy meleg árnyalatú szürkét, pedig nekem a szürke nagyon nem áll jól, de ez a szín szerintem csodás.
49767904_288248921876180_6135866287101837312_n

6 Likes

Nagyon izgalmas színkombináció, öröm ránézni.:slight_smile:

1 Likes

Igen :blush: Ma megpróbálom amit javasoltál. Hidratálóba cseppentettem 3-4 csepp marula olajat, plusz felvittem előtte egy réteg csiganyálas Cosrx esszenciát. És nem hámlasztottam tegnap. Az alapozó ma még a Maybelline fit me lesz, meg a KAP primer. Este megírom a tapasztalataimat.

1 Likes

Nagyon tetszik! :heart_eyes: Különleges kombináció lett!

1 Likes

Te ma már alkottál egy ilyen csodát, én meg még félálomban kóválygok a lakásban. :grinning:
Mentségemre legyen mondva, hogy éjjel fél 12-kor kitaláltam, hogy itt az ideje a hajfestésnek… :astonished::grinning:

1 Likes

Köszönöm:), annyira élveztem én is, ezt a hideg sárga szürke kombót, de valahogy mégis meleg lett. Lehet legközelebb még több sárgával, arannyal próbálom meg.

1 Likes

Ez komoly mentség, a hajfestés meg rám is rám férne:D, de kisgyerek mellett erre nagyon kicsi az esély:D, max tényleg éjfélkor:D

1 Likes

Smink:
KAP Time to Prime bázis
Maybelline Fit me alapozó
Essence korrektor
RCMA púder
Mac Bronzing Powder Matte bronz
Max Factor Créme puff pirosító Gorgeous Berries
Revolution Baked highlighter Peach Lights
UD Primer Potion Anti-aging
MAC szemhèjpúderek: Wedge a satírozásra, Copperplate a mélyítőbe és külső v-be, Shroom a szemöldökcsontra, Naked Lunch a szemzugba, Patina a mozgó szemhéj nagy részére, Satin Taupe a külső részre és az alsó pillasorba.
Mivel a végeredmény túl natúr barnás, színtelen lett, ezért S-he sötétkék szemceruzával húztam ki a felső vízvonalat és a felső pillasort ( Tauz Nórától loptam az ötletet)
L’oreal Paradise Extatic spirál
Bobbi Brown Art Stick ( folyékony vàltozat) Perfect Nude színben
Mac Fix+

Szemöldökterméket ma nem használtam mert éjjel tetováltam a Maybelline tetkós cuccával.

Parfüm: Carolina Herrera Good Girl Edp

2 Likes

Már elő is vettem a smink kihívásom 3. hetére tervezett termékeket. Minden hét elején nagy izgalommal állok neki a rég elfeledett termékek használatának.
A következő hetem szereplői:
Urban Decay Naked2 Basic paletta
Mivel túl egyhangú lenne egész hèten és nagyon színtelen így az összes mono szemhéjpúderem is beszáll a játékba ( nincsenek sokan)
Murumuru Butter Bronzer
Clinique Cheek Pop pirosító Plum pop szín
Laura Geller highlighter Gilded Honey

1 Likes

Juj, a felső vízvonal nekem nagy mumus, sose húztam még ki… látszik egyébként? Videókban, akárhogy sasoltam, nem vettem észre különbséget.

Én a felső vízvonalat még életemben nem húztam ki, és szerintem soha nem is fogom. Láttam Nóránál én is már, de én tuti, hogy a szemembe nyomnám a ceruzát. :astonished:
Mondjuk én az alsó vízvonalat sem szoktam, mert összenyomja a szemem, esetleg fehér vagy bőr színnel, hogy tágítsa.

Csatlakozom, minden mondatod rám is igaz :grinning: Alverdenek volt egy szép gyöngyház színű ceruzája és azt szoktam szökőévente az alsó vízvonalra használni.

Nekem van egy bőrszínű Zoevám, de ritkán használom, mert nagyon érzékeny a szemem, és néha irritálja. Világos-fényes színnel szoktam óvatosan a külső peremén végigmenni. A külső szemzugban részben szoktam elsatírozni ceruzavonalat vagy szemhéjpúdert, optikailag kicsit nagyít, ha nem az egész alsó pillasoron megyek végig.

Eredetileg én is délutánra terveztem a hajfestést, de matekoztunk a fiúkkal… (jobban örültek volna, ha inkább hajat festek :grinning:)

1 Likes

Elültetted a bogarat a fülemben, meg is rendeltem a festéket:D:D

Reggel:

•Arcmosás ásványvízzel
Régóta csinálom ezt, szereti a bőröm
•TO C Vitamin Suspension 23%

Smink:

•Max Factor Facefinity All Day Flawless alapozó
•Max Factor Creme Puff púder
•Max Factor Creme Puff pirosító Gorgeous Berries
•L’Oréal Paris Super Liner Perfect Slim szemtus filc
•Estée Lauder Pure szempillaspirál fekete
•Kylie Candy K szájkontúr ceruza
•Maybelline Superstay Matte Ink folyékony rúzs nude

Parfüm: Elizabeth Arden Pretty

Este:

•Nivea Fekete Tea Micellás arctisztító víz
•Manna mély tisztító pakolás zöldteával
•TO NMF
•TO tejsav 5%
•Manna Ghánai Shevaj ajkakra
•TO Argánolaj ajkakra

2 Likes

A kék kicsit látszik. A feketétől meg vastagabbnak, hangsúlyosabbnak tűnnek a pillák. Egyébkènt én csak úgy tudom kihúzni, hogy az ujjammal felhúzom a szemhéjamat, különben nem megy. Ki is szúrnám a szemem :see_no_evil:

2 Likes

2 használat után nagyon pozitív tapasztalataim vannak a KAP primerrel. Ma extrán hidratáltam és ezt a bàzist használtam meg a szokásos Maybelline Fit me alapozót. Az eredmény ezerszer szebb és természetesebb lett mint tegnap. Nem voltak száraz részek, pikkelyesedés, nagyon természetes és szép lett a vègeredmény. Amit még észrevettem, nem fénylett át a homlokom még estére sem, pedig nem is használtam púdert, csak a szemem alá. A másik pozitívum, hogy 10 óra elteltével is látom a bronzosítót és a pirosítót, ami nálam csoda, mert ilyen nem szokott előfordulni. Ráadásul ez egy olcsó kategóriás alapozó, ami eddig a nap végére szinte teljes egészében lekopott, eltűnt rólam. Azt kell, hogy mondjam, nagyon szuper ez a KAP termék, ráadásul egy pumpálàsnyi adag bőven elèg az egész arcra. Kíváncsi vagyok a többi alapozómmal hogy fog működni, ha ugyanígy, akkor újravevős lesz az biztos! :ok_hand:t3:

4 Likes

Komplett napom manapság.

Reggel:
Nívea fekete micellás víz
Ximi vogue tonik
Hylamide Hydra-density mist
G&G C-glow
G&G 101 HA5 rich
Alverde Naturschön szérum (csak állra)
Clinique all abaut eyes szemkörnyékápoló
Nem új beszerzés, de tegnap pakolgattam a cuccaim között, és megtaláltam. Kis kiszerelés, csomagban volt, a fele már elfogyott, csak egyszer nagyon elpakoltam, és megfeledkeztem róla. De még pont elfogy, mire lejár a szavatossága, úgyhogy reggelre most ez lesz.
Isana Q-10 spf 30 hidratálókrém

Smink
Sleek Control Shine & Primer
Magister BB kollagén krém - light
Nabla Close-up korrektor - Porcelain
RCMA porpúder
Physicians Formula Butter bronzer
Sleek pirosító - Flushed
GOSH Eye shadow primer
Ez is megvolt már pár hónapja, bontatlanul, fóliázva várta, hogy használni kezdjem. Igaz, hogy van megbontva most szemhéjprimerem, viszont ez stift! Mivel hétvégén utazunk, gondoltam, hátha ezzel csökkenthetem a folyadékok mennyiségét, kipróbálom (meg már amúgy is fúrta az oldalam a kíváncsiság). Egyelőre csak annyi az észrevételem, hogy úgy tűnik, a fényes színeknek nem nagy barátja, de még majd tesztelgetem.
Ma a Lorac Pro palettát használtam, Mauve a mélyítővonalba, Nude a belső szemzugba. A mozgó szemhéjon belülről kifelé: Champagne, Pewter, Espresso. Alsó pillatőbe Pupa barna szemceruza, és ugyanebből a palettából a Sable szín.
The Balm Mad Lash spirál
The Balm Mary-lou manizer
Pupa I’m nude rúzs - 005

Parfüm: Elizabeth Arden 5th Avenue NYC

Este ez lesz:
Nívea micellás víz
Avon True arclemosó olaj
Alverde Naturschön arclemosó tej
LVLY tonik
Missha Time Revolution mist
G&G C-Glow
Estée Lauder Advanced Night Repair
Nem tudom, hogy ennek kezd-e el megmutatkozni a hatása, de az utóbbi pár napban kimondottan szépnek látom a bőröm (vagy csak belemagyarázom :smiley: ).
Alverde Naturschön szemkörnyékápoló
Alverde Naturschön szérum (csak állra)
Magister pisztáciás arczselé

Gondolkodtam egy fátyolmaszkban, de akkor le kéne vennem a szemüvegem, viszont ma kezdődik az HBO-n a True Detective 3. évada, azt meg nézni akarom. :smiley:

2 Likes