Mit használtál ma?

Szerintem tökéletes a tusvonalad! Merem állítani, hogy mindannyian irigyeljük a biztos kezed :slight_smile:

2 Likes

Mindhárom smink nagyon szép lett, az első és a 3. a kedvenc, a vörös rúzzsal és szemhéjtussal olyan igazi dívás lett. :sparkling_heart: :smiling_face_with_three_hearts:

1 Likes

Csodaszép elegáns sminkek :heart::smiling_face_with_three_hearts:. A tusvonalad hihetetlen jó, ha egy évig gyakorlom se tudnám ilyen szépre megcsinálni :). Nagyon jól áll neked a piros rúzs :).

1 Likes

@dunaimano, köszönöm szépen :heart:, remélem máskor is sikerül hasonló szépet alkotni. :slight_smile:

Köszönöm a bókokat. :slight_smile: Én is nagyon bénán kezdtem tusvonalat húzni, és még mindig képes vagyok néha elbénázni. Magamból kiindulva tudom, hogy bárki képes megtanulni, csak kell hozzá a megfelelő, kézre álló eszköz, és egy kis türelem. Nem 2 perc alatt húzom a tusvonalam ennyi gyakorlás után sem. Abból mindig katasztrófa lesz. :smiley:

Nagyon szép lett!

Szóval az Avontól rúzs van a dobozban? Még nem mertem kedd óta megnyitni a beauty boxos és az unboxing topikot, mert az én csomagom még nincs itt.
Kedden ugyan én is megkaptam az értesítést, hogy érkezik, de sem kedden, sem szerdán nem szállították ki, a nyomkövetésben “zárt lépcsőház” az indok. Ráadásul az e-mailben az volt, hogy ha nem tudja kikézbesíteni, akkor utána a postán majd átvehetem, de a nyomkövetésben még mindig a postásnál van… Ma felhívtam a csomagkézbesítő bázist, ott megadták a postás telefonszámát. Már többször próbáltam hívni, első két alkalommal csak nem vette fel, azóta hangpostára van irányítva. Hagytam neki üzenetet, de őszintén szólva nem nagyon hiszem, hogy képes meghallgatni, ha egyszer a nyomorult kaputelefonunkat sem találja meg (ki vagyunk írva)…
Ugyanezt játszottuk egyébként tavaly egy Beauty Bayes rendeléssel is, akkor is napokig hurcolta magával, csak nem tudom, mi a jó fenének? Ráadásul az a csomag is pontosan meg volt címezve, ahogy gondolom a Skinsmart sem hagyja le a cím felét…

GYŰLÖLÖM A POSTÁT!!!

6 Likes

Jaj ne haragudj, elspoilereztem! :anguished:

Semmi gond, gondolom a színek úgyis változóak.

Az egészet csak azért írtam, mert rohadtul idegesít, hogy nekem soha, semmi nem megy flottul a postával, az esetek 90 százalékában szívok velük… Jól esett egy kicsit kiadni magamból.

2 Likes

Sajnálom a postai kavalkádot. Én is utálom őket. Mostanában egyébként folyton engem ugráltatnak, hogy menjek le a kapu elé, nem képesek bejönni a lépcsőházba… Persze amióta így van, nem küldenek “mondja el a véleményét” emaileket, pedig nem szeretek kint álldogálni, mert a postás azzal hív fel, hogy itt áll a kapuban, és menjek le, aztán meg várhatok perceket rá… Ki van írva a nevünk, rajta van általában a csomagoláson is, van lift a lépcsőházban. Semmi megerőltető nincs a dologban véleményem szerint. (Jó persze, nekem sem kéne annyira fájjon, hogy lemegyek, tudom…)

1 Likes

Én már annak is örülnék, ha legalább a postán otthagyná. De fel nem foghatom, hogy ha úgysem kézbesíti ki, akkor mégis miért hurcolássza?
Ha képtelen leolvasni a kaputelefonról a nevünket és a hozzá tartozó számot, akkor mire számít? Hogy másnap majd egész napra kiállok a kapuba? Vagy mire?

2 Likes

Lehet adminisztrációs hiba is, nem? A postából simán kinézem… amúgy a világ leglustább bagázsa gyűlt össze egy cég alatt… Volt szerencsém normális postásokhoz is, de kb az az általános, hogy trükközni kell, könyörögni, meg előadni magad, hogy legyen kedvük foglalkozni veled. Mindig félve megyek postára feladni vagy csomagot átvenni is, hogy na vajon ma mi történik.

De hát az e-mailben is jó a cím, amiben értesítettek! :grinning:

Ja nem úgy értem, hanem a posta nyomkövetőjében mondjuk nem jegyezték, hogy átvehető, vagy ilyesmi.

Amúgy igen, nekem is gyomorgörcsöm szokott lenni, hogy vajon megtalálják-e a csomagot a postán?

Nem, most a csomagbázison megnézte a nő, hogy tényleg a postásnál van.
De az ősszel is így jártam, konkrétan egy héten keresztül minden nap a postásnál volt a csomagom, végig otthon volt valaki, és akkor is úgy kellett utána telefonálnom, csak akkor sikerült felhívni.
Most ezek után erősen kétlem, hogy képes meghallgatni az üzenetet, de nem tudok mást tenni. Legfeljebb holnap megint felhívni a bázist, hogy beszéljenek vele ők, mert én ma hiába hagytam üzenetet.

3 Likes

Kérdezni szeretnék, más témával kapcsolatban. Pirosítás és bronzosítás. Nekem az arccsontom nem igazán látszik, az almácskák is csak akkor, ha mosolygok. Olyan mintha nem látszana a bronzosítás a Pysicians Formulával illetve a pirosító meg általában sok szokott lenni, még ha a Bourjoissal csinálom akkor is előfordul, vagy nem látszik semmi (Essence pirosítójával hihetetlen mennyire túlzásba lehet esni.). Hogy lehet ezeket eldolgozni, hogy szépen nézzenek ki? :). Bronzosítani pontosan hol kell?

Továbbra sem voltam elégedett a képekkel, elnézést, hogy nagyon nem azt mutatja a kép, ami a valóság, törlöm az előzőeket.
Screenshot_20200618-133410~2

Screenshot_20200618-133247~2

Screenshot_20200618-133559~2

6 Likes

Szoktál alapozót, vagy BB krémet is használni?

A képek miatt ne aggódj, nehéz olyat csinálni, hogy ne csak egy paca látszódjon. :grinning:

3 Likes

@Kokapu, Csak korrektort, de azokra a részekre nem. :).
Igen, nehéz ezekkel a képekkel :joy:.

A bronzosító szerintem igazán akkor látszik, ha az alap egységes(ebb). Tulajdonképpen arra is találták ki, hogy mivel az alapozóval túl egységes, élettelen lesz az arc, a kontúrozóval és a bronzosítóval lehet bele életet lehelni.

Illetve a por állagú termékek megtapadásához kell valamilyen krémes alap.

2 Likes